1 maja 2024

Trenerzy z Mazowsza podnoszą swoje kompetencje na wyjątkowym wydarzeniu

Dziś (01.05.2024 r.) w Warszawie rozpoczęła się wyjątkowa konferencja trenerska.

Dziś (01.05.2024 r.) w Warszawie rozpoczęła się wyjątkowa konferencja trenerska.

Trener Mariusz Misiura poprowadził swój wykład na temat: „Dla mnie drużyna nie jest dobra dlatego, że wygrała i nie jest słaba dlatego, że przegrała – ocena skuteczności działań indywidualnych i zespołowych na przykładzie Znicza Pruszków w I lidze“.

Następnie swoją prelekcje poprowadził trener Radosław Bella, który mówił o roli analizy rywala w mikrocyklu treningowym – przygotowanie do meczu na przykładzie MKS Miedź Legnica .

Ostatnie wystąpienie pierwszego dnia konferencji poprowadził trener Dawid Szwarga, a dotyczyło ono budowania DNA i tożsamości klubu.

Artur Kolator, Wiceprezes Mazowieckiego ZPN: Cieszę się niezmiernie z ogromnego zainteresowania naszą majówkową konferencją dla trenerów. To wyjątkowa okazja, aby zgromadzić w jednym miejscu profesjonalistów i pasjonatów piłki nożnej, którzy pragną nieustannie doskonalić swoje umiejętności i wiedzę.

Pragnę podkreślić, że oprócz zaszczytu goszczenia tak znakomitych prelegentów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, ważnym aspektem naszej konferencji jest także edukacja. To właśnie dzięki wsparciu i nowym spojrzeniom, jakie zdobędą trenerzy, będziemy mogli razem przyczynić się do rozwoju piłki nożnej na Mazowszu.

Niezmiernie ważne jest, abyśmy w tym wyjątkowym czasie poświęcili uwagę zarówno na wymianę wiedzy, jak i na emocje, jakie niesie ze sobą jutrzejszy finał Pucharu Polski. To nie tylko sportowe wydarzenie, ale także okazja do zacieśnienia więzi między wszystkimi miłośnikami piłki nożnej.

Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia oraz życzę nam wszystkim owocnych i inspirujących spotkań.Partnerzy: Ford Auto Plaza, Mazowsze, Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Asystent Trenera
Organizator: Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej