13 kwietnia 2016

Turniej strefowy U-13 dziewcząt

  W sobotę 16 kwietnia na stadionie OSiR przy ul. Kawęczyńskiej w Warszawie odbył się turniej  strefowy w ramach  tegorocznych eliminacji  międzywojewódzkich  mistrzostw  młodziczek   w  piłce  nożnej  dziewcząt w  kategorii    młodziczek  U-13.   Udział miały wziąć najlepsze drużyny z czterech województw z północno-wschodniej grupy makroregionalnej :…

  W sobotę 16 kwietnia na stadionie OSiR przy ul. Kawęczyńskiej w Warszawie odbył się turniej  strefowy w ramach  tegorocznych eliminacji  międzywojewódzkich  mistrzostw  młodziczek   w  piłce  nożnej  dziewcząt w  kategorii    młodziczek  U-13.

  Udział miały wziąć najlepsze drużyny z czterech województw z północno-wschodniej grupy makroregionalnej : Kujawsko-Pomorskiego, Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego i Podlaskiego : UKS Szóstka Inowrocław, MUKS Praga Warszawa, OKS Stomil Olsztyn i Forty Piątnica, a dwa najlepsze zespołu turnieju awansować do turnieju półfinałowego. Niestety, już przed rozpoczęciem okazało się, że dziewczęta z Inowrocławia przyjechały do stolicy na próżno, gdyż większość nie miała ŻADNYCH badań lekarskich i nie mogły zostać dopuszczone do gry; to nieprawdopodobna niefrasobliwość i brak odpowiedzialności ze strony kierownictwa tego klubu ! Szkoda tylko dzieci ! 

  W tej sytuacji odbyły się tylko trzy mecze w których młode piłkarki Stomilu ograły pozostałe rywalki po 1:0, a faworytki z warszawskiej Pragi nie dały szans koleżankom z Podlasia wygrywając 5:0 i to one wraz z olsztyniankami wystąpią w półfinałach.