23 grudnia 2015

Wszystkiego najlepszego !

    Minął kolejny piłkarski rok, tradycyjnie już udany dla naszych mazowieckich reprezentacji młodzieżowych, stanowiący dobry prognostyk na przyszłość i dowód na prawidłową pracę szkoleniową. Udział w tych sukcesach naszego Mazowieckiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży jest tu nie do przecenienia ! To jednak przede wszystkim zasługa i wynik pracy…

    Minął kolejny piłkarski rok, tradycyjnie już udany dla naszych mazowieckich reprezentacji młodzieżowych, stanowiący dobry prognostyk na przyszłość i dowód na prawidłową pracę szkoleniową. Udział w tych sukcesach naszego Mazowieckiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży jest tu nie do przecenienia ! To jednak przede wszystkim zasługa i wynik pracy w klubach i w okręgach naszego regionu; w Warszawie, Ciechanowie i Ostrołęce, Płocku, Radomiu czy Siedlcach.

  Życzę naszym piłkarzom w nadchodzącym sezonie dalszych sukcesów, a wytrwałości i cierpliwości ich trenerom, działaczom i opiekunom, prywatnie zaś zdrowia i wszelkiej pomyślności.    

 Tego życzę także mazowieckim kolegiom sędziowskim i całej naszej piłkarskiej rodzinie w nadchodzącym Nowym 2016 Roku – w imieniu Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej – Zdzisław Łazarczyk, Prezes MZPN.