29 czerwca 2022

Wypatrz talent do swojej drużyny! Test-mecz już w sobotę

Już w sobotę 2 lipca na stadionie w Ząbkach o godz. 16:00 odbędzie się wyjątkowy test-mecz pod nazwą TY TEŻ MASZ SZANSĘ.

Już w sobotę 2 lipca na stadionie w Ząbkach o godz. 16:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą TY TEŻ MASZ SZANSĘ.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy przede wszystkim kluby z lig V i wyżej, które poszukują talentów do swoich drużyn.

Czym jest projekt „Ty Też Masz Szansę”?

„Ty też masz szansę!” to jedyny taki projekt non-profit w Polsce mający na celu pomóc młodym, utalentowanym piłkarzom z niższych lig (4 liga + niższe). Zapraszamy raz w roku najzdolniejszych naszym zdaniem piłkarzy z całej Polski i przedstawiamy ich podczas test-meczu trenerom, agentom, skautom oraz dyrektorom sportowym z Polski i zagranicy.

W jaki sposób znajdujemy zawodników? Posiadamy siatkę skautów penetrujących dla nas niższe ligi. Zaangażowani w nasz projekt są ludzie z całej Polski. Aktualnie pracuje dla nas 27 skautów. Są to tacy sami futbolowi fanatycy jak my. Dostajemy od nich przez cały rok raporty o ciekawych, młodych zawodnikach grających w niższych ligach z których później wybieramy 22 najzdolniejszych z nich i zapraszamy na nasz test-mecz. UDZIAŁ W MECZU JEST DARMOWY! Projekt jest w 100 % non-profit. Działamy dla idei!

Nie jesteśmy managerami czy agentami. Robimy to w cieniu reflektorów i blasków fleszy. Po swojemu, bez gigantycznego sponsora i telewizji. Tworzymy to przede wszystkim dla zdolnej młodzieży i dla dobra polskiej piłki. Wiemy i wierzymy w to, że w ktorejś edycji trafi się zawodnik, który wypłynie na szerokie wody europejskiego futbolu. Zdolnej młodzieży w naszym kraju nie brakuje – czytamy na stronie ttmsz.pl.

Jak dotrzeć na stadion w Ząbkach?

Adres: ul. Słowackiego 21, 05-091 Ząbki (autem, koleją albo busem) – sprawdź dogodne możliwości w Internecie.

Wstęp na trybuny jest darmowy!

Transmisja LIVE z meczu Ty Też Masz Szansę na kanale MZPN TV

Transmisja LIVE z tego wyjątkowego meczu rozpocznie się już o godz. 15:45. Początek meczu: 16:00. Zapraszamy na nasz kanał MZPN TV na youtube!