24 maja 2023

Wysoka frekwencja na szkoleniu marketingowym MZPN!

W środę 24 maja 2023 roku odbyło się ponad dwuipółgodzinne szkolenie marketingowe dedykowane klubom piłki kobiecej na Mazowszu. Wydarzenie organizowane było w ramach nowego projektu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej - Akademii MZPN.

W środę 24 maja 2023 roku odbyło się ponad dwuipółgodzinne szkolenie marketingowe dedykowane klubom piłki kobiecej na Mazowszu. Wydarzenie organizowane było w ramach nowego projektu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej – Akademii MZPN. Szkolenie poprowadzili: Weronika Możejko – rzecznik prasowy AP Orlen Gdańsk (finalisty Orlen Pucharu Polski Kobiet) oraz Tomasz Flakowski – sekretarz Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, a wśród uczestników gościliśmy niemal wszystkie 25 klubów piłki kobiecej na Mazowszu, co jest bardzo dobrą prognozą w kontekście rozwoju kobiecych rozgrywek w naszym regionie.

Uczestnicy szkolenia poznali podstawy i najważniejsze działania podejmowane przez jedne z najlepiej zarządzanych profili w social mediach piłki kobiecej w Polsce oraz wzięli udział w żywej dyskusji na temat możliwości marketingowych w mazowieckiej piłce kobiecej.

Dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia Komisji Piłkarstwa Kobiecego z Beata Komosińską Ferens i Maciejem Kowalskim na czele.

Już wkrótce święto polskiej piłki kobiecej – Orlen Puchar Polski Kobiet, który odbędzie się 10 czerwca w Radomiu – gorąco zapraszamy do nabywania biletów!