20 marca 2017

Ze zmiennym szczęściem w CLJ

 Drugą wiosenną kolejkę rozegrały drużyny grające w Centralnej Lidze Juniorów (rocznik 1998-99).  Polonia Warszawa w pojedynku dwóch drużyn z Mazowsza przegrała na wyjeździe 0:2 ze Zniczem. Bramki dla zespołu z Pruszkowa strzelili Cezary Majchrzak oraz Kacper Skibko.  Legia Warszawa pokonała Koronę Kielce 4:1. W…

 Drugą wiosenną kolejkę rozegrały drużyny grające w Centralnej Lidze Juniorów (rocznik 1998-99).

 Polonia Warszawa w pojedynku dwóch drużyn z Mazowsza przegrała na wyjeździe 0:2 ze Zniczem. Bramki dla zespołu z Pruszkowa strzelili Cezary Majchrzak oraz Kacper Skibko.
 Legia Warszawa pokonała Koronę Kielce 4:1. W tym meczu mogliśmy się przekonać, jak duże znaczenie mają stałe fragmenty gry. Rywale prowadzili po rzucie karnym, skutecznie wykonanym przez Piotra Pońskego. Wyrównał Kacper Pietrzyk, a po przerwie na prowadzenie wyprowadził legionistów Michał Góral. Kolejne bramki warszawiacy strzelili po dokładnie wykonanych rzutach rożnych. Bartosz Olszewski dwukrotnie dokładnie dogrywał piłkę do kolegów, którzy już wcześniej w tym meczu trafiali do siatki; tym razem celne były główki Pietrzyka, a potem Górala.
(mf)