2 września 2021

Znicz coraz jaśniejszy!

 Trudny weekend czeka naszych drugoligowców. Na drugim froncie drużyny z Mazowsza ugrzęzły na dole tabeli i zmierzą się z zespołami z górnej połówki.

   Grająca w kratkę Pogoń Siedlce nie poprawi swej 12 lokaty. W weekend miała podjąć u siebie rezerwy Lecha, ale wobec okienka dla reprezentacji Polski, mecz został przełożony na inny termin.

W gorszej sytuacji znajdzie się imienniczka z Grodziska Mazowieckiego, która w tabeli „do piekła ma tuż…” ; we Wrocławiu rezerwy Śląska zapewne zechcą w tym czasie skorzystać z ekstraklasowych wzmocnień, więc o punkty będzie bardzo trudno

  Przygasły na początku rundy Znicz rozjarzył się w ostatnich trzech meczach, zdobywając w nich 7 punktów, mając na wyjazdowym (sic!) rozkładzie takie firmy jak Garbarnię Kraków czy wicelidera Chojniczankę; to może zaimponować. W sobotę w Pruszkowie na Bohaterów Warszawy zawita drużyna KKS 1925 Kalisz i choć te zespoły dzieli prawie dziesięć lokat, podopieczni Mariusza Misiury nie dopuszczają myśli o stracie punktów. Wywalczenie trzech oczek przy aktualnym układzie tabeli wywindowałoby pruszkowian do jej górnych partii. No więc, czemu by nie…?

(js)