15 listopada 2018
Komisja futsalu

Futsalowy Puchar Polski Kobiet

Komisja Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej ogłasza zapisy do rozgrywek Pucharu Polski w Futsalu kobiet w sezonie 2018/2019. Jest to pierwsza edycja rozgrywek organizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej. Pierwsza część rozgrywek odbędzie się w Wojewódzkich Związkach Piłki Nożnej. Zostanie wówczas wyłoniony zwycięzca pucharowej rywalizacji w Mazowieckim ZPN, który weźmie udział w rozgrywkach ogólnopolskich.

Zgłoszenia drużyn wyrażających chęć startu rozgrywkach Pucharu Polski w Futsalu kobiet w sezonie 2018/2019  w Mazowieckim ZPN będą przyjmowane do 25 listopada 2018 rok.

Zespoły zainteresowane udziałem w Pucharze Polski w Futsalu kobiet zgłaszają się drogą mailową na adres Mazowieckiego ZPN – mazowiecki@zpn.pl

Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu. Dodatkowych informacji udziela Andrzej Hendrzak (607 522 539) – Przewodniczący Komisji Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

System rozgrywek pucharowych na szczeblu Mazowieckiego ZPN będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn.

Wpisowe dla zespołów ligowych zgłaszających się do rozgrywek Halowego Pucharu Polski Kobiet wynosi 100,00 zł, a dla zespołów środowiskowych 50,00 zł. Płatne przy zgłoszeniu na konto Mazowieckiego ZPN.

Rozgrywki pucharowe na szczeblu Mazowieckiego ZPN prowadzone będą w oparciu o opracowany przez Komisję Futsalu MZPN regulamin, przy uwzględnieniu w szczególności Uchwały V/82 z dnia 25 maja 2017 rok Zarządu PZPN w sprawie statusu zawodników występujących w rozgrywkach futsalu.

Zasady prowadzenia rozgrywek na szczeblu centralnym określi Komisja Futsalu i Piłki Plażowej PZPN.