16 sierpnia 2018
Komisja odwoławcza ds. licencji klubowych

Komunikat nr 1 sezon 2018/2019 Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN informuje, iż w dniu 23 lipca br. rozpatrzyła odwołania Klubów z Mazowsza od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych i podjęła następujące decyzje:

– KS Sokół Serock – uchylono w całości decyzję nr 43 Komisji ds. Licencji Klubowych, o nadaniu licencji na rozgrywki klasy B na boisko przy ul. Pułtuskiej 47 w Serocku. Nadano licencję z nadzorem infrastrukturalnym na rozgrywki Ligi Okręgowej na wyżej wskazany obiekt sportowy.

 SKS Jabłonianka– uchylono w całości decyzję nr 25 Komisji ds. Licencji Klubowych, o odmowie nadania licencji na rozgrywki LO na boisko przy ul. Kubusia Puchatka w Jabłonnie Lackiej. Nadano licencję z nadzorem infrastrukturalnym na rozgrywki Ligi Okręgowej na wyżej wskazany obiekt sportowy.

– LKS Osuchów – podtrzymano w całości decyzję nr 21 Komisji ds. Licencji Klubowych, o odmowie nadania licencji na rozgrywki LO na boisko przy ul. Szkolnej 1 w Osuchowie w obecnym stanie infrastrukturalnym. Wezwano Klub do wskazania Komisji ds. Licencji Klubowych MZPN obiektu zastępczego spełniającego wymogi LO.

– MKS Polonia Warszawa – uchylono w całości decyzję nr 23 Komisji ds. Licencji Klubowych, o odmowie nadania licencji na rozgrywki młodzieżowe na boisko przy ul. Konwiktorskiej 6 w Warszawie – płyta „B”. Nadano licencję bez nadzorów.

– UKS Błyskawica Warszawa – uchylono w całości decyzję nr 24 Komisji ds. Licencji Klubowych, o odmowie nadania licencji na rozgrywki młodzieżowe na boisko przy ul. Kawęczyńskiej 44 w Warszawie. Nadano licencję z nadzorem infrastrukturalnym na uzupełnienie weryfikacji boiska na sezon 2018/2019.

– SMPN Progres Garwolin – uchylono w całości decyzję nr 22 Komisji ds. Licencji Klubowych, o odmowie nadania licencji na rozgrywki młodzieżowe na boisko przy ul. II Armii Wojska Polskiego 20 w Garwolinie. Nadano licencję z nadzorem infrastrukturalnym na uzupełnienie aktualnej umowy użyczenia obiektu na sezon 2018/2019.

 

Przewodniczący
Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych Mazowieckiego ZPN

-/Paweł Kobyłecki/-