23 października 2020
Zarząd

V Konferencja „Bezpieczne obiekty piłkarskie na Mazowszu” – ODWOŁANA

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podobnie, jak w poprzednich latach zamierzał ocenić stan bezpieczeństwa na meczach piłki nożnej rozgrywanych w naszym województwie w trakcie sezonu 2019/2020 podczas V Konferencji „Bezpieczne obiekty piłkarskie na Mazowszu” planowanej na dzień 29 października 2020 roku.

Jednak zakwalifikowanie miasta stołecznego Warszawy do strefy czerwonej, brak przewidywalności, co do dalszej sytuacji w kraju związanej z pandemią COVID-19, a także troska o zdrowie uczestników powoduje, że z przykrością jesteśmy zmuszeni odwołać powyższą konferencję.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej uważa, że wkład pracy oraz poniesione nakłady finansowe mające na celu poprawę bezpieczeństwa na boiskach Mazowsza zasługują na szczególne wyróżnienie i uznanie wszystkich podmiotów działających w zintegrowanym systemie bezpieczeństwa. Dlatego też zamierzamy opublikować wydawnictwo pt. „Bezpieczne obiekty piłkarskie na Mazowszu”, w którym zaprezentujemy naszą ocenę stanu bezpieczeństwa za miniony sezon.