23 października 2017
Komisja futsalu

Zgłoszenia do Halowego Pucharu Polski do 8 listopada

Komisja Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej ogłasza zapisy do rozgrywek Halowego Pucharu Polski w sezonie 2017/2018. Zgodnie z Regulaminem HPP w futsalu na szczeblu Mazowieckiego ZPN w I fazie rozgrywek uczestniczyć będą zespoły II ligi futsalu z terenu MZPN oraz zainteresowane udziałem drużyny środowiskowe.

Podobnie, jak w minionych edycjach system rozgrywek na szczeblu Mazowieckiego ZPN jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Planowane jest wyłonienie zwycięzcy do połowy grudnia. Szczegóły zostaną przedstawione po zamknięciu listy zgłoszeń.

Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji HPP w Mazowieckim ZPN mija 8 listopada  2017 rok.

Najlepsza drużyna eliminacji wojewódzkich uzyska awans do 1/32 Pucharu Polski, gdzie do rywalizacji przystąpią kolejno zespoły 1 ligi i Ekstraklasy Futsalu. Z terenu Mazowieckiego ZPN na chwilę obecną od 1/32 rywalizację rozpocznie pierwszoligowy team AZS UW Warszawa.

Wpisowe dla zespołów II ligi zgłaszających się do rozgrywek HPP wynosi 100,00 zł, a dla zespołów środowiskowych 50,00 zł. Płatne przy zgłoszeniu na konto Mazowieckiego ZPN

Zespoły zainteresowane udziałem  w Halowym Pucharze Polski zgłaszają się drogą mailową na adres Mazowieckiego ZPN – mazowiecki@zpn.pl

Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu.

Dodatkowych informacji udziela Andrzej Hendrzak (607 522 539) – Przewodniczący Komisji Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Regulamin HPP jest do pobrania ze strony PZPN – Uchwała nr VII/118 z dnia 7 lipca 2017 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie przyjęcia Regulaminu Rozgrywek o Halowy Puchar Polski na sezon 2017/2018 i następne.