25 października 2018
Komisja futsalu

Zgłoszenia do Halowego Pucharu Polski

Komisja Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej ogłasza zapisy do rozgrywek Halowego Pucharu Polski w sezonie 2018/2019. Zgodnie z Regulaminem HPP w futsalu na szczeblu Mazowieckiego ZPN w I fazie rozgrywek uczestniczyć będą zespoły II ligi futsalu z terenu MZPN oraz zainteresowane udziałem drużyny środowiskowe.

Podobnie jak w minionych edycjach system rozgrywek na szczeblu Mazowieckiego ZPN jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Planowane jest wyłonienie zwycięzcy do 20 grudnia 2018 rok. Szczegóły zostaną przedstawione po zamknięciu listy zgłoszeń.

Termin zgłoszeń do tegorocznej edycji HPP w Mazowieckim ZPN mija 8 listopada  2018 rok.

Najlepsza drużyna eliminacji wojewódzkich uzyska awans do rozgrywek na szczeblu centralnym Halowego Pucharu Polski, gdzie do rywalizacji przystąpią kolejno zespoły 1 ligi i Ekstraklasy Futsalu.  

Wpisowe dla zespołów II ligi zgłaszających się do rozgrywek HPP wynosi 100,00 zł, a dla zespołów środowiskowych 50,00 zł. Płatne przy zgłoszeniu na konto Mazowieckiego ZPN

Zespoły zainteresowane udziałem  w Halowym Pucharze Polski zgłaszają się drogą mailową na adres Mazowieckiego ZPN – mazowiecki@zpn.pl

Prosimy o podanie nazwy drużyny oraz danych kontaktowych do przedstawiciela zespołu.

Dodatkowych informacji udziela Andrzej Hendrzak (607 522 539) – Przewodniczący Komisji Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Regulamin HPP jest do pobrania ze strony PZPN – Uchwała nr VII/118 z dnia 7 lipca 2017 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie przyjęcia Regulaminu Rozgrywek o Halowy Puchar Polski na sezon 2017/2018 i następne.