Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1Amator Maszewo2146144376:30
2Mazur Gostynin2145143457:28
3Kasztelan Sierpc2142133569:35
4Skra Drobin2040131667:39
5Delta Słupno2134104743:44
6Sparta Mochowo2033103751:42
7Unia Iłów2132102965:53
8Start Proboszczewice213093935:51
9Unia Czermno2124731144:52
10Zryw Bielsk2121631241:60
11Błękitni Gąbin2121631232:60
12Skrwa Łukomie2120551139:61
13Stegny Wyszogród2117521422:55
14Orzeł Goleszyn2111251429:60
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 21.08.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Goleszyn0 : 1Delta Słupno21.08.2021
o godzinie: 11:00
 LKS Orzeł Goleszyn (Goleszyn, Niepodległości 4)
Skra Drobin4 : 3Amator Maszewo21.08.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion MOSiR (Drobin, Spółdzielcza 12)
Sparta Mochowo2 : 1Kasztelan Sierpc21.08.2021
o godzinie: 11:00
 Boisko w Mochowie (Mochowo-Parcele, Sportowa 8)
Stegny Wyszogród1 : 1Unia Czermno21.08.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród (Wyszogród, Klasztorna 9)
Unia Iłów2 : 4Błękitni Gąbin21.08.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion Gminny (Iłów, Płocka 14)
Start Proboszczewice2 : 1Mazur Gostynin21.08.2021
o godzinie: 16:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" (Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15)
Skrwa Łukomie2 : 2Zryw Bielsk22.08.2021
o godzinie: 11:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu (Łukomie )
Kolejka nr 2
data: 28.08.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin1 : 6Skra Drobin28.08.2021
o godzinie: 10:00
 Stadion Leśny (Gąbin, Dobrzykowska 33)
Amator Maszewo5 : 3Skrwa Łukomie28.08.2021
o godzinie: 11:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Delta Słupno1 : 5Unia Iłów28.08.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Kasztelan Sierpc7 : 0Orzeł Goleszyn28.08.2021
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Mazur Gostynin3 : 2Unia Czermno28.08.2021
o godzinie: 17:00
 Sportowa 1 , 09-500 GOSTYNIN
Zryw Bielsk4 : 0Stegny Wyszogród28.08.2021
o godzinie: 17:00
 LKS ZRYW BIELSK (Bielsk, Sportowa 1)
Start Proboszczewice2 : 0Sparta Mochowo29.08.2021
o godzinie: 17:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" (Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15)
Kolejka nr 3
data: 01.09.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Goleszyn0 : 1Start Proboszczewice01.09.2021
o godzinie: 16:00
 Niepodległości 4 , 09-200 Sierpc
Skra Drobin3 : 1Delta Słupno01.09.2021
o godzinie: 17:00
 Stadion MOSiR ( Drobin, Spółdzielcza 12 )
Skrwa Łukomie4 : 5Błękitni Gąbin01.09.2021
o godzinie: 17:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Stegny Wyszogród2 : 4Amator Maszewo01.09.2021
o godzinie: 17:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród (Wyszogród, Klasztorna 9)
Unia Czermno2 : 1Zryw Bielsk01.09.2021
o godzinie: 17:00
 Boisko w Czermnie ( Czermno 52 )
Sparta Mochowo4 : 1Mazur Gostynin01.09.2021
o godzinie: 17:30
 Boisko w Mochowie ( Mochowo-Parcele, Sportowa 8 )
Unia Iłów2 : 4Kasztelan Sierpc01.09.2021
o godzinie: 17:30
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Kolejka nr 4
data: 04.09.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amator Maszewo7 : 2Unia Czermno04.09.2021
o godzinie: 10:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Błękitni Gąbin1 : 0Stegny Wyszogród04.09.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny (Gąbin, Dobrzykowska 33)
Kasztelan Sierpc1 : 4Skra Drobin04.09.2021
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Sparta Mochowo2 : 1Orzeł Goleszyn04.09.2021
o godzinie: 16:00
 Boisko w Mochowie ( Mochowo-Parcele, Sportowa 8 )
Mazur Gostynin5 : 2Zryw Bielsk04.09.2021
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin ( Gostynin, Sportowa 1 )
Delta Słupno5 : 1Skrwa Łukomie05.09.2021
o godzinie: 17:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Start Proboszczewice3 : 2Unia Iłów13.10.2021
o godzinie: 20:30
 Wisła Płock Boisko B2 (Płock, Ignacego Łukasiewicza 34)
Kolejka nr 5
data: 11.09.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Goleszyn1 : 1Mazur Gostynin11.09.2021
o godzinie: 11:00
 Niepodległości 4 , 09-200 Sierpc
Skra Drobin5 : 0Start Proboszczewice11.09.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion MOSiR ( Drobin, Spółdzielcza 12 )
Stegny Wyszogród0 : 3Delta Słupno11.09.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród ( Wyszogród, Klasztorna 9 )
Skrwa Łukomie2 : 6Kasztelan Sierpc11.09.2021
o godzinie: 16:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu (Łukomie )
Unia Iłów5 : 3Sparta Mochowo11.09.2021
o godzinie: 17:00
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Zryw Bielsk1 : 1Amator Maszewo12.09.2021
o godzinie: 11:00
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Unia Czermno1 : 0Błękitni Gąbin12.09.2021
o godzinie: 16:00
 Boisko w Czermnie ( Czermno 52 )
Kolejka nr 6
data: 18.09.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Delta Słupno4 : 1Unia Czermno18.09.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Orzeł Goleszyn0 : 1Unia Iłów18.09.2021
o godzinie: 11:00
 LKS Orzeł Goleszyn ( Goleszyn, Niepodległości 4 )
Start Proboszczewice4 : 4Skrwa Łukomie18.09.2021
o godzinie: 15:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" (Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15)
Błękitni Gąbin2 : 2Zryw Bielsk18.09.2021
o godzinie: 16:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Kasztelan Sierpc4 : 1Stegny Wyszogród18.09.2021
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Sparta Mochowo3 : 0Skra Drobin18.09.2021
o godzinie: 16:00
 Boisko w Mochowie ( Mochowo-Parcele, Sportowa 8 )
Mazur Gostynin2 : 1Amator Maszewo18.09.2021
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin ( Gostynin, Sportowa 1 )
Kolejka nr 7
data: 25.09.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Skra Drobin4 : 1Orzeł Goleszyn25.09.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion MOSiR ( Drobin, Spółdzielcza 12 )
Skrwa Łukomie5 : 2Sparta Mochowo25.09.2021
o godzinie: 11:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Stegny Wyszogród1 : 2Start Proboszczewice25.09.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród ( Wyszogród, Klasztorna 9 )
Unia Iłów2 : 4Mazur Gostynin25.09.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Zryw Bielsk3 : 2Delta Słupno25.09.2021
o godzinie: 16:00
 Sportowa 1 , 09-230 BIELSK
Unia Czermno3 : 3Kasztelan Sierpc26.09.2021
o godzinie: 15:00
 Boisko w Czermnie ( Czermno 52 )
Amator Maszewo5 : 1Błękitni Gąbin29.09.2021
o godzinie: 16:30
 LZS Amator Maszewo (Maszewo Duże, Szkolna 14)
Kolejka nr 8
data: 02.10.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Delta Słupno0 : 0Amator Maszewo02.10.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Unia Iłów1 : 4Skra Drobin02.10.2021
o godzinie: 14:30
 Stadion Gminny (Iłów, Płocka 14)
Kasztelan Sierpc5 : 1Zryw Bielsk02.10.2021
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Start Proboszczewice3 : 1Unia Czermno02.10.2021
o godzinie: 15:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" ( Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15 )
Mazur Gostynin1 : 0Błękitni Gąbin02.10.2021
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin ( Gostynin, Sportowa 1 )
Orzeł Goleszyn1 : 3Skrwa Łukomie03.10.2021
o godzinie: 14:00
 LKS Orzeł Goleszyn ( Goleszyn, Niepodległości 4 )
Sparta Mochowo1 : 0Stegny Wyszogród03.10.2021
o godzinie: 15:30
 Boisko w Mochowie (Mochowo-Parcele, Sportowa 8)
Kolejka nr 9
data: 09.10.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin1 : 5Delta Słupno09.10.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny (Gąbin, Dobrzykowska 33)
Stegny Wyszogród1 : 1Orzeł Goleszyn09.10.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród ( Wyszogród, Klasztorna 9 )
Amator Maszewo2 : 3Kasztelan Sierpc09.10.2021
o godzinie: 14:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Zryw Bielsk1 : 2Start Proboszczewice09.10.2021
o godzinie: 15:30
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Skrwa Łukomie1 : 1Unia Iłów10.10.2021
o godzinie: 12:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Unia Czermno2 : 4Sparta Mochowo10.10.2021
o godzinie: 15:00
 Boisko w Czermnie ( Czermno 52 )
Skra Drobin3 : 3Mazur Gostynin10.10.2021
o godzinie: 15:30
 Stadion MOSiR ( Drobin, Spółdzielcza 12 )
Kolejka nr 10
data: 16.10.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kasztelan Sierpc7 : 0Błękitni Gąbin16.10.2021
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Orzeł Goleszyn0 : 4Unia Czermno16.10.2021
o godzinie: 15:00
 LKS Orzeł Goleszyn ( Goleszyn, Niepodległości 4 )
Start Proboszczewice1 : 1Amator Maszewo16.10.2021
o godzinie: 15:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" ( Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15 )
Mazur Gostynin4 : 1Delta Słupno16.10.2021
o godzinie: 15:30
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin ( Gostynin, Sportowa 1 )
Unia Iłów3 : 0Stegny Wyszogród16.10.2021
o godzinie: 15:30
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Sparta Mochowo3 : 2Zryw Bielsk17.10.2021
o godzinie: 11:00
 Boisko w Mochowie (Mochowo-Parcele, Sportowa 8)
Skra Drobin4 : 1Skrwa Łukomie11.11.2021
o godzinie: 10:00
 Stadion MOSiR (Drobin, Spółdzielcza 12)
Kolejka nr 11
data: 23.10.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amator Maszewo4 : 4Sparta Mochowo23.10.2021
o godzinie: 11:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Błękitni Gąbin3 : 2Start Proboszczewice23.10.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Delta Słupno0 : 1Kasztelan Sierpc23.10.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Zryw Bielsk4 : 3Orzeł Goleszyn23.10.2021
o godzinie: 15:00
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Skrwa Łukomie0 : 4Mazur Gostynin24.10.2021
o godzinie: 11:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Stegny Wyszogród3 : 2Skra Drobin24.10.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród ( Wyszogród, Klasztorna 9 )
Unia Czermno2 : 7Unia Iłów24.10.2021
o godzinie: 15:00
 Boisko w Czermnie ( Czermno 52 )
Kolejka nr 12
data: 30.10.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Goleszyn1 : 5Amator Maszewo30.10.2021
o godzinie: 11:00
 Niepodległości 4 , 09-200 Sierpc
Skra Drobin1 : 3Unia Czermno30.10.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion MOSiR ( Drobin, Spółdzielcza 12 )
Sparta Mochowo2 : 3Błękitni Gąbin30.10.2021
o godzinie: 11:00
 Boisko w Mochowie ( Mochowo-Parcele, Sportowa 8 )
Start Proboszczewice1 : 1Delta Słupno30.10.2021
o godzinie: 11:00
 Chabrowa 15 , 09-412 Proboszczewice
Unia Iłów10 : 2Zryw Bielsk30.10.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Mazur Gostynin2 : 0Kasztelan Sierpc30.10.2021
o godzinie: 13:30
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin ( Gostynin, Sportowa 1 )
Skrwa Łukomie2 : 1Stegny Wyszogród30.10.2021
o godzinie: 13:30
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Kolejka nr 13
data: 06.11.2021
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin2 : 2Orzeł Goleszyn06.11.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Delta Słupno3 : 1Sparta Mochowo06.11.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Kasztelan Sierpc7 : 0Start Proboszczewice06.11.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Stegny Wyszogród0 : 7Mazur Gostynin06.11.2021
o godzinie: 11:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród ( Wyszogród, Klasztorna 9 )
Zryw Bielsk2 : 4Skra Drobin06.11.2021
o godzinie: 13:30
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Amator Maszewo1 : 0Unia Iłów07.11.2021
o godzinie: 11:30
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Unia Czermno1 : 3Skrwa Łukomie07.11.2021
o godzinie: 13:30
 Czermno 52 , 09-530 Gąbin
Kolejka nr 14
data: 26.03.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amator Maszewo3 : 1Skra Drobin26.03.2022
o godzinie: 11:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Błękitni Gąbin0 : 2Unia Iłów26.03.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Delta Słupno2 : 2Orzeł Goleszyn26.03.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Kasztelan Sierpc2 : 2Sparta Mochowo26.03.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Zryw Bielsk2 : 1Skrwa Łukomie26.03.2022
o godzinie: 16:00
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Mazur Gostynin3 : 0Start Proboszczewice26.03.2022
o godzinie: 20:00
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin (Gostynin, Sportowa 1)
Unia Czermno3 : 0Stegny Wyszogród27.03.2022
o godzinie: 16:00
 Czermno 52 , 09-530 Gąbin
Kolejka nr 15
data: 02.04.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Goleszyn5 : 0Kasztelan Sierpc27.04.2022
o godzinie: 17:30
 LKS Orzeł Goleszyn (Goleszyn, Niepodległości 4)
Skra Drobin3 : 2Błękitni Gąbin27.04.2022
o godzinie: 17:30
 Spółdzielcza 12 , 09-210 Drobin
Skrwa Łukomie0 : 4Amator Maszewo27.04.2022
o godzinie: 17:30
 Boisko piłkarskie w Łukomiu (Łukomie )
Stegny Wyszogród2 : 1Zryw Bielsk27.04.2022
o godzinie: 17:30
 Stadion LKS Stegny Wyszogród (Wyszogród, Klasztorna 9)
Unia Czermno1 : 1Mazur Gostynin27.04.2022
o godzinie: 17:30
 Boisko w Czermnie (Czermno 52)
Unia Iłów2 : 2Delta Słupno27.04.2022
o godzinie: 17:30
 Stadion Gminny (Iłów, Płocka 14)
Sparta Mochowo6 : 2Start Proboszczewice27.04.2022
o godzinie: 18:00
 Stadion Miejski w Sierpcu (Sierpc, Świętokrzyska 26)
Kolejka nr 16
data: 09.04.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Delta Słupno4 : 2Skra Drobin09.04.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Amator Maszewo5 : 0Stegny Wyszogród09.04.2022
o godzinie: 16:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Kasztelan Sierpc5 : 1Unia Iłów09.04.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Zryw Bielsk3 : 1Unia Czermno09.04.2022
o godzinie: 16:00
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Mazur Gostynin4 : 0Sparta Mochowo09.04.2022
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin ( Gostynin, Sportowa 1 )
Błękitni Gąbin2 : 2Skrwa Łukomie10.04.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny (Gąbin, Dobrzykowska 33)
Start Proboszczewice2 : 1Orzeł Goleszyn10.04.2022
o godzinie: 15:30
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" ( Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15 )
Kolejka nr 17
data: 14.04.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Goleszyn2 : 2Sparta Mochowo14.04.2022
o godzinie: 17:00
 LKS Orzeł Goleszyn ( Goleszyn, Niepodległości 4 )
Skra Drobin2 : 0Kasztelan Sierpc14.04.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion MOSiR ( Drobin, Spółdzielcza 12 )
Unia Iłów6 : 4Start Proboszczewice15.04.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Gminny (Iłów, Płocka 14)
Skrwa Łukomie1 : 2Delta Słupno16.04.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu (Łukomie )
Stegny Wyszogród2 : 1Błękitni Gąbin16.04.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród (Wyszogród, Klasztorna 9)
Unia Czermno3 : 6Amator Maszewo16.04.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko w Czermnie (Czermno 52)
Zryw Bielsk2 : 3Mazur Gostynin16.04.2022
o godzinie: 16:00
 LKS ZRYW BIELSK (Bielsk, Sportowa 1)
Kolejka nr 18
data: 23.04.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amator Maszewo3 : 0Zryw Bielsk23.04.2022
o godzinie: 11:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Błękitni Gąbin0 : 3Unia Czermno23.04.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Delta Słupno3 : 1Stegny Wyszogród23.04.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Kasztelan Sierpc1 : 1Skrwa Łukomie23.04.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Start Proboszczewice0 : 3Skra Drobin23.04.2022
o godzinie: 16:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" ( Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15 )
Mazur Gostynin5 : 1Orzeł Goleszyn23.04.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin ( Gostynin, Sportowa 1 )
Sparta Mochowo4 : 1Unia Iłów24.04.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski w Sierpcu ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Kolejka nr 19
data: 30.04.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amator Maszewo3 : 1Mazur Gostynin30.04.2022
o godzinie: 11:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Stegny Wyszogród2 : 4Kasztelan Sierpc30.04.2022
o godzinie: 12:30
 Stadion LKS Stegny Wyszogród ( Wyszogród, Klasztorna 9 )
Unia Iłów5 : 2Orzeł Goleszyn30.04.2022
o godzinie: 14:00
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Zryw Bielsk3 : 1Błękitni Gąbin30.04.2022
o godzinie: 16:00
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Unia Czermno7 : 1Delta Słupno30.04.2022
o godzinie: 16:10
 Boisko w Czermnie (Czermno 52)
Skrwa Łukomie2 : 0Start Proboszczewice01.05.2022
o godzinie: 15:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Skra Drobin : Sparta Mochowo16.06.2022
o godzinie: 10:00
 Stadion MOSiR (Drobin, Spółdzielcza 12)
Kolejka nr 20
data: 07.05.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Gąbin1 : 6Amator Maszewo07.05.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Kasztelan Sierpc2 : 1Unia Czermno07.05.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Orzeł Goleszyn1 : 7Skra Drobin07.05.2022
o godzinie: 11:00
 LKS Orzeł Goleszyn ( Goleszyn, Niepodległości 4 )
Delta Słupno2 : 1Zryw Bielsk07.05.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Mazur Gostynin2 : 1Unia Iłów07.05.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin ( Gostynin, Sportowa 1 )
Start Proboszczewice2 : 3Stegny Wyszogród07.05.2022
o godzinie: 18:00
 Centrum Sportowe"WIERZBICA" ( Nowe Proboszczewice, Chabrowa 15 )
Sparta Mochowo5 : 0Skrwa Łukomie08.05.2022
o godzinie: 10:00
 Stadion Miejski w Sierpcu ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Kolejka nr 21
data: 14.05.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amator Maszewo7 : 0Delta Słupno14.05.2022
o godzinie: 11:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Zryw Bielsk2 : 6Kasztelan Sierpc14.05.2022
o godzinie: 16:00
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Błękitni Gąbin2 : 0Mazur Gostynin15.05.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Stegny Wyszogród2 : 1Sparta Mochowo15.05.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród ( Wyszogród, Klasztorna 9 )
Skrwa Łukomie1 : 4Orzeł Goleszyn15.05.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Unia Czermno0 : 2Start Proboszczewice15.05.2022
o godzinie: 14:00
 Boisko w Czermnie ( Czermno 52 )
Skra Drobin5 : 6Unia Iłów15.05.2022
o godzinie: 17:00
 Stadion MOSiR ( Drobin, Spółdzielcza 12 )
Kolejka nr 22
data: 21.05.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Delta Słupno : Błękitni Gąbin21.05.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Sparta Mochowo : Unia Czermno21.05.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Sierpcu ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Unia Iłów : Skrwa Łukomie21.05.2022
o godzinie: 13:00
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Orzeł Goleszyn : Stegny Wyszogród21.05.2022
o godzinie: 18:00
 LKS Orzeł Goleszyn ( Goleszyn, Niepodległości 4 )
Mazur Gostynin : Skra Drobin22.05.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski MOSiR Gostynin ( Gostynin, Sportowa 1 )
Start Proboszczewice : Zryw Bielsk22.05.2022
o godzinie: 15:00
 Chabrowa 15 , 09-412 Proboszczewice
Kasztelan Sierpc : Amator Maszewo25.05.2022
o godzinie: 19:00
 Stadion Miejski (Sierpc, Świętokrzyska 26)
Kolejka nr 23
data: 28.05.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amator Maszewo : Start Proboszczewice28.05.2022
o godzinie: 11:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Błękitni Gąbin : Kasztelan Sierpc28.05.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Leśny ( Gąbin, Dobrzykowska 33 )
Delta Słupno : Mazur Gostynin28.05.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Skrwa Łukomie : Skra Drobin28.05.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko piłkarskie w Łukomiu ( Łukomie )
Zryw Bielsk : Sparta Mochowo28.05.2022
o godzinie: 16:00
 LKS ZRYW BIELSK ( Bielsk, Sportowa 1 )
Stegny Wyszogród : Unia Iłów29.05.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion LKS Stegny Wyszogród ( Wyszogród, Klasztorna 9 )
Unia Czermno : Orzeł Goleszyn29.05.2022
o godzinie: 14:00
 Boisko w Czermnie ( Czermno 52 )
Kolejka nr 24
data: 04.06.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Goleszyn : Zryw Bielsk04.06.2022
o godzinie: 11:00
 LKS Orzeł Goleszyn ( Goleszyn, Niepodległości 4 )
Sparta Mochowo : Amator Maszewo04.06.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Sierpcu ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Unia Iłów : Unia Czermno04.06.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Gminny ( Iłów, Płocka 14 )
Kasztelan Sierpc : Delta Słupno04.06.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Mazur Gostynin : Skrwa Łukomie04.06.2022 Brak danych
Start Proboszczewice : Błękitni Gąbin04.06.2022 Brak danych
Skra Drobin : Stegny Wyszogród05.06.2022
o godzinie: 18:00
 Stadion MOSiR ( Drobin, Spółdzielcza 12 )
Kolejka nr 25
data: 11.06.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Delta Słupno : Start Proboszczewice11.06.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion w Wykowie ( Wykowo 72 )
Kasztelan Sierpc : Mazur Gostynin11.06.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Zryw Bielsk : Unia Iłów11.06.2022
o godzinie: 16:00
 Sportowa 1 , 09-230 BIELSK
Błękitni Gąbin : Sparta Mochowo11.06.2022 Brak danych
Stegny Wyszogród : Skrwa Łukomie11.06.2022 Brak danych
Unia Czermno : Skra Drobin11.06.2022 Brak danych
Amator Maszewo : Orzeł Goleszyn12.06.2022
o godzinie: 11:00
 LZS Amator Maszewo ( Maszewo Duże, Szkolna 14 )
Kolejka nr 26
data: 18.06.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Goleszyn : Błękitni Gąbin18.06.2022
o godzinie: 11:00
 LKS Orzeł Goleszyn ( Goleszyn, Niepodległości 4 )
Sparta Mochowo : Delta Słupno18.06.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski w Sierpcu ( Sierpc, Świętokrzyska 26 )
Mazur Gostynin : Stegny Wyszogród18.06.2022 Brak danych
Skrwa Łukomie : Unia Czermno18.06.2022 Brak danych
Start Proboszczewice : Kasztelan Sierpc18.06.2022 Brak danych
Unia Iłów : Amator Maszewo18.06.2022 Brak danych
Skra Drobin : Zryw Bielsk19.06.2022
o godzinie: 18:00
 Stadion MOSiR ( Drobin, Spółdzielcza 12 )