MZPN
Zarząd
Statut
Komisje
Zespół ds. opiniowania i uzgadniania projektów
Zespół ds. przeciwdziałania nieuczciwym praktykom wstawiania do gry zawodników pod obcym nazwiskiem
Rozgrywki
TABELE I TERMINARZE | SEZON 2023/2024
Obsada sędziowska
Regulaminy
Zasady awansów i spadków w rozgrywkach młodzieżowych po rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 (Ligi Mazowieckie, Warszawskie i Siedleckie)
Zasady awansów i spadków
Ekwiwalenty sędziowskie
Bezpieczeństwo na obiektach piłkarskich
Ramowy terminarz Rozgrywek MZPN | Jesień 2024/2025
Ramowy terminarz rozgrywek MZPN | Wiosna 2023/2024
Delegatury
Ciechanów
Płock
Radom
Siedlce
Mapa Klubów Kobiecych
Trenerzy
Licencje trenerskie
Kursy trenerskie
Szkolenia
Kadry
Aktualności
Puchar PZPN im. I. Półtorak U-15- dziewczęta
Puchar PZPN im. K. Deyny U-14- chłopcy
Puchar PZPN im. K. Górskiego U-13- chłopcy
Kadry naborowe
Trenerzy kadr wojewódzkich
Mobilna AMO
Galeria
Do pobrania
TURNIEJE
Turnieje
Wydarzenia
Do pobrania
LOGO
Patronat
Wnioski o dotacje
WNIOSKI O ODZNACZENIA
Dokumenty związkowe
Multimedia
Lista substancji i metod zabronionych WADA
POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DZIECI MZPN
EXTRANET
PRACA
Mapa Klubów Kobiecych
Home
/
Rozgrywki
/
Tabele i terminarze
I liga wojewódzka A1 Junior
I liga wojewódzka A2 Junior Grupa 1
I liga wojewódzka A2 Junior Grupa 2
I liga wojewódzka A2 Junior (RW)
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 1
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2
I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "Baraż o awans do Ekstraligi C1" Grupa 1
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 2
I liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
A1 Junior "Ekstraliga"
A1 Junior (RW) "Ekstraliga"
A2 Junior "Ekstraliga"
A2 Junior (RW) "Ekstraliga"
B1 Junior Młodszy "Ekstraliga"
B1 Junior Młodszy (RW) "Ekstraliga"
B2 Junior Młodszy "Ekstraliga"
B2 Junior Młodszy (RW) "Ekstraliga"
C1 Trampkarz "Ekstraliga"
C1 Trampkarz "Ekstraliga Trampkarek"
C1 Trampkarz (RW) "Ekstraliga"
C2 Trampkarz "Ekstraliga"
C2 Trampkarz (RW) "Ekstraliga"
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C1 Trampkarz
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C2 Trampkarz
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa D1 Młodzik
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa D2 Młodzik
Ciechanów-Ostrołęka: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C1 Trampkarz
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 4
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 5
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 5 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 6
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 6 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 7
Ciechanów-Ostrołęka: E1 Orlik Grupa 7 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 4
Ciechanów-Ostrołęka: E2 Orlik Grupa 4 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 3
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 4
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 4 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 5
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 5 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F1 Żak Grupa 6 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 1 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 2 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: F2 Żak Grupa 3 (RW)
Ciechanów-Ostrołęka: Klasa A "KEEZA"
Ciechanów-Ostrołęka: Klasa B "KEEZA" Grupa 1
Ciechanów-Ostrołęka: Klasa B "KEEZA" Grupa 2
Ciechanów-Ostrołęka: Klasa okręgowa "KEEZA"
Czwarta liga kobiet "AQUICK"
D1 Młodzik "Ekstraliga Młodziczek"
D1 Młodzik (RW) "kstraliga Młodziczek"
E1 Orlik
III Liga PLF Grupa 1
III Liga PLF Grupa 2
IV Liga "forBET"
Piąta liga "DECATHLON" Grupa 1
Piąta liga "DECATHLON" Grupa 2
Płock: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy
Płock: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
Płock: I liga okręgowa C1 Trampkarz
Płock: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Płock: I liga okręgowa C2 Trampkarz
Płock: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Płock: I liga okręgowa D1 Młodzik
Płock: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Płock: I liga okręgowa D2 Młodzik
Płock: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Płock: II liga okręgowa C2 Trampkarz
Płock: II liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Płock: II liga okręgowa D1 Młodzik
Płock: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Płock: II liga okręgowa D2 Młodzik
Płock: II liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Płock: III liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Płock: Klasa A "KEEZA"
Płock: Klasa B "KEEZA"
Płock: Klasa okręgowa "KEEZA"
Puchar Polski
Puchar Polski ""AQUICK" Mazowiecki Puchar Polski Kobiet"
Puchar Polski ""forBet" Mazowiecki Puchar Polski"
Puchar Polski ""forBET Mazowiecki Puchar Polski - Delegatura Ciechanów""
Puchar Polski ""forBET Mazowiecki Puchar Polski - Delegatura Ciechanów" od 1/16 Finału"
Puchar Polski "forBET Mazowiecki Puchar Polski - Radom"
Puchar Polski "forBET Mazowiecki Puchar Polski - Siedlce"
Puchar Polski "forBET Mazowieckiego Pucharu Polski (Warszawa)"
Puchar Polski "Mazowiecka III Liga Futsalu Play off"
Puchar Polski "Puchar Polski na szczeblu MZPN Delegatura Płock"
Radom: I liga okręgowa A2 Junior
Radom: I liga okręgowa A2 Junior (RW)
Radom: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy
Radom: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy (RW)
Radom: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
Radom: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Radom: I liga okręgowa C1 Trampkarz
Radom: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Radom: I liga okręgowa C2 Trampkarz
Radom: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Radom: I liga okręgowa D1 Młodzik
Radom: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Radom: I liga okręgowa D2 Młodzik
Radom: I liga okręgowa D2 Młodzik (RW)
Radom: II liga okręgowa A2 Junior
Radom: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Radom: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Radom: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Radom: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Radom: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Radom: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Radom: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Radom: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Radom: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Radom: II liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik "baraże o I ligę D1"
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5
Radom: II liga okręgowa D1 Młodzik (RW) "baraż o C2"
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Radom: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Radom: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Radom: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Radom: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Radom: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 1
Radom: E1 Orlik Grupa 1 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 2
Radom: E1 Orlik Grupa 2 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 3
Radom: E1 Orlik Grupa 3 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 4
Radom: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 5
Radom: E1 Orlik Grupa 5 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 6
Radom: E1 Orlik Grupa 6 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 7 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 8 (RW)
Radom: E1 Orlik Grupa 9 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 1
Radom: E2 Orlik Grupa 1 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 2
Radom: E2 Orlik Grupa 2 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 3
Radom: E2 Orlik Grupa 3 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 4
Radom: E2 Orlik Grupa 4 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 5
Radom: E2 Orlik Grupa 5 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 6 (RW)
Radom: E2 Orlik Grupa 7 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 1
Radom: F1 Żak Grupa 1 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 2
Radom: F1 Żak Grupa 2 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 3
Radom: F1 Żak Grupa 3 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 4
Radom: F1 Żak Grupa 4 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 5
Radom: F1 Żak Grupa 5 (RW)
Radom: F1 Żak Grupa 6 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 1
Radom: F2 Żak Grupa 1 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 2
Radom: F2 Żak Grupa 2 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 3
Radom: F2 Żak Grupa 3 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 4
Radom: F2 Żak Grupa 4 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 5
Radom: F2 Żak Grupa 5 (RW)
Radom: F2 Żak Grupa 6 (RW)
Radom: Klasa A "WOSZTYL.EU" Grupa 1
Radom: Klasa A "WOSZTYL.EU" Grupa 2
Radom: Klasa B "KEEZA" Grupa 1
Radom: Klasa B "KEEZA" Grupa 2
Radom: Klasa okręgowa "TYMEX"
Siedlce: I liga okręgowa C1 Trampkarz
Siedlce: I liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Siedlce: I liga okręgowa C2 Trampkarz
Siedlce: I liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Siedlce: I liga okręgowa D1 Młodzik
Siedlce: I liga okręgowa D1 Młodzik (RW)
Siedlce: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Siedlce: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Siedlce: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Siedlce: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa C1 Trampkarz
Siedlce: II liga okręgowa C1 Trampkarz (RW)
Siedlce: II liga okręgowa C2 Trampkarz
Siedlce: II liga okręgowa C2 Trampkarz (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Siedlce: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Siedlce: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Siedlce: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Siedlce: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Siedlce: B1 Junior Młodszy
Siedlce: B1 Junior Młodszy (RW)
Siedlce: B2 Junior Młodszy
Siedlce: B2 Junior Młodszy (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 1
Siedlce: E1 Orlik Grupa 1 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 2
Siedlce: E1 Orlik Grupa 2 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 3
Siedlce: E1 Orlik Grupa 3 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 4
Siedlce: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 5
Siedlce: E1 Orlik Grupa 5 (RW)
Siedlce: E1 Orlik Grupa 6
Siedlce: E2 Orlik Grupa 1
Siedlce: E2 Orlik Grupa 1 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 2
Siedlce: E2 Orlik Grupa 2 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 3
Siedlce: E2 Orlik Grupa 3 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 4
Siedlce: E2 Orlik Grupa 4 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 5
Siedlce: E2 Orlik Grupa 5 (RW)
Siedlce: E2 Orlik Grupa 6
Siedlce: E2 Orlik Grupa 6 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 1
Siedlce: F1 Żak Grupa 1 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 2
Siedlce: F1 Żak Grupa 2 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 3
Siedlce: F1 Żak Grupa 3 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 4
Siedlce: F1 Żak Grupa 4 (RW)
Siedlce: F1 Żak Grupa 5
Siedlce: F2 Żak Grupa 1
Siedlce: F2 Żak Grupa 1 (RW)
Siedlce: F2 Żak Grupa 2 (RW)
Siedlce: F2 Żak Grupa 3
Siedlce: F2 Żak Grupa 3 (RW)
Siedlce: F2 Żak Grupa 4 (RW)
Siedlce: F2 Żak Grupa 5
Siedlce: Klasa A "MERSI.PL"
Siedlce: Klasa B "KEEZA"
Siedlce: Klasa okręgowa "KOMNET MEDIA"
Trzecia liga kobiet
Warszawa: I liga okręgowa A2 Junior Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa A2 Junior Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa A2 Junior (RW)
Warszawa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik "Baraże o awans do I wojewódzkiej ligi C2 Trampkarz" Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Warszawa: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Warszawa: I liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 4 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik "Baraże o awans do I okręgowej ligi C2 Trampkarz - Warszawa" Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4
Warszawa: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa B2 Junior Młodszy (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 3 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
Warszawa: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 5
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 3 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 4 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 5
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 5 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 6
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 6 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 7
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 7 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 8
Warszawa: III liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 8 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik "Baraże o awans do II okręgowej ligi C2 Trampkarz - Warszawa" Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 6
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 6 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 8
Warszawa: III liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 8 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 5
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 5 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 7
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 7 (RW)
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 8
Warszawa: III liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 8 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 1
Warszawa: IV liga okręgowa C2 Trampkarz Grupa 2
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 10
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 10 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 11
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 11 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 12
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 12 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 13
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 5 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 6
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 6 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 7 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 8
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 8 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 9
Warszawa: IV liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 9 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 1 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 10
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 10 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 11
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 11 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 12
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 12 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 13
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 13 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 14
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 14 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 15 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 16 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 2 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 4 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 5
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 5 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 6 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 7
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 7 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 8
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 8 (RW)
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 9
Warszawa: IV liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 9 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 1
Warszawa: E1 Orlik Grupa 1 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 10
Warszawa: E1 Orlik Grupa 10 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 11
Warszawa: E1 Orlik Grupa 11 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 12
Warszawa: E1 Orlik Grupa 12 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 13
Warszawa: E1 Orlik Grupa 13 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 14
Warszawa: E1 Orlik Grupa 14 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 15
Warszawa: E1 Orlik Grupa 15 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 16
Warszawa: E1 Orlik Grupa 16 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 17
Warszawa: E1 Orlik Grupa 17 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 18
Warszawa: E1 Orlik Grupa 18 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 19
Warszawa: E1 Orlik Grupa 19 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 2
Warszawa: E1 Orlik Grupa 2 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 20
Warszawa: E1 Orlik Grupa 20 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 21
Warszawa: E1 Orlik Grupa 21 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 22
Warszawa: E1 Orlik Grupa 22 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 23
Warszawa: E1 Orlik Grupa 23 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 24
Warszawa: E1 Orlik Grupa 24 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 25
Warszawa: E1 Orlik Grupa 25 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 26
Warszawa: E1 Orlik Grupa 26 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 27
Warszawa: E1 Orlik Grupa 27 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 28
Warszawa: E1 Orlik Grupa 28 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 29
Warszawa: E1 Orlik Grupa 29 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 3
Warszawa: E1 Orlik Grupa 3 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 30
Warszawa: E1 Orlik Grupa 30 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 31
Warszawa: E1 Orlik Grupa 31 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 32
Warszawa: E1 Orlik Grupa 32 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 33
Warszawa: E1 Orlik Grupa 33 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 34
Warszawa: E1 Orlik Grupa 34 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 35
Warszawa: E1 Orlik Grupa 35 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 36
Warszawa: E1 Orlik Grupa 4
Warszawa: E1 Orlik Grupa 4 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 5
Warszawa: E1 Orlik Grupa 5 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 6
Warszawa: E1 Orlik Grupa 6 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 7
Warszawa: E1 Orlik Grupa 7 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 8
Warszawa: E1 Orlik Grupa 8 (RW)
Warszawa: E1 Orlik Grupa 9
Warszawa: E1 Orlik Grupa 9 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 1
Warszawa: E2 Orlik Grupa 1 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 10
Warszawa: E2 Orlik Grupa 10 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 11
Warszawa: E2 Orlik Grupa 11 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 12
Warszawa: E2 Orlik Grupa 12 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 13
Warszawa: E2 Orlik Grupa 13 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 14
Warszawa: E2 Orlik Grupa 14 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 15
Warszawa: E2 Orlik Grupa 15 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 16
Warszawa: E2 Orlik Grupa 16 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 17
Warszawa: E2 Orlik Grupa 17 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 18
Warszawa: E2 Orlik Grupa 18 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 19
Warszawa: E2 Orlik Grupa 19 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 2
Warszawa: E2 Orlik Grupa 2 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 20
Warszawa: E2 Orlik Grupa 20 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 21
Warszawa: E2 Orlik Grupa 21 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 22
Warszawa: E2 Orlik Grupa 22 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 23
Warszawa: E2 Orlik Grupa 23 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 24
Warszawa: E2 Orlik Grupa 24 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 25
Warszawa: E2 Orlik Grupa 25 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 26
Warszawa: E2 Orlik Grupa 26 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 27
Warszawa: E2 Orlik Grupa 27 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 28
Warszawa: E2 Orlik Grupa 28 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 29
Warszawa: E2 Orlik Grupa 29 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 3
Warszawa: E2 Orlik Grupa 3 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 30
Warszawa: E2 Orlik Grupa 30 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 31
Warszawa: E2 Orlik Grupa 31 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 32
Warszawa: E2 Orlik Grupa 32 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 33
Warszawa: E2 Orlik Grupa 33 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 34
Warszawa: E2 Orlik Grupa 34 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 35 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 4
Warszawa: E2 Orlik Grupa 4 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 5
Warszawa: E2 Orlik Grupa 5 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 6
Warszawa: E2 Orlik Grupa 6 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 7
Warszawa: E2 Orlik Grupa 7 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 8
Warszawa: E2 Orlik Grupa 8 (RW)
Warszawa: E2 Orlik Grupa 9
Warszawa: E2 Orlik Grupa 9 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 1
Warszawa: F1 Żak Grupa 1 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 10
Warszawa: F1 Żak Grupa 10 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 11
Warszawa: F1 Żak Grupa 11 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 12
Warszawa: F1 Żak Grupa 12 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 13
Warszawa: F1 Żak Grupa 13 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 14
Warszawa: F1 Żak Grupa 14 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 15
Warszawa: F1 Żak Grupa 15 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 16
Warszawa: F1 Żak Grupa 16 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 17
Warszawa: F1 Żak Grupa 17 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 18
Warszawa: F1 Żak Grupa 18 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 19
Warszawa: F1 Żak Grupa 19 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 2
Warszawa: F1 Żak Grupa 2 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 20
Warszawa: F1 Żak Grupa 20 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 21
Warszawa: F1 Żak Grupa 21 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 22
Warszawa: F1 Żak Grupa 22 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 23
Warszawa: F1 Żak Grupa 23 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 24
Warszawa: F1 Żak Grupa 24 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 25
Warszawa: F1 Żak Grupa 25 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 26
Warszawa: F1 Żak Grupa 26 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 27
Warszawa: F1 Żak Grupa 27 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 28
Warszawa: F1 Żak Grupa 28 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 29
Warszawa: F1 Żak Grupa 29 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 3
Warszawa: F1 Żak Grupa 3 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 30
Warszawa: F1 Żak Grupa 30 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 31
Warszawa: F1 Żak Grupa 31 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 32
Warszawa: F1 Żak Grupa 32 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 33
Warszawa: F1 Żak Grupa 33 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 34
Warszawa: F1 Żak Grupa 34 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 35 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 36 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 37 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 38 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 39 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 4
Warszawa: F1 Żak Grupa 4 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 5
Warszawa: F1 Żak Grupa 5 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 6
Warszawa: F1 Żak Grupa 6 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 7
Warszawa: F1 Żak Grupa 7 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 8
Warszawa: F1 Żak Grupa 8 (RW)
Warszawa: F1 Żak Grupa 9
Warszawa: F1 Żak Grupa 9 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 1
Warszawa: F2 Żak Grupa 1 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 10
Warszawa: F2 Żak Grupa 10 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 11
Warszawa: F2 Żak Grupa 11 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 12
Warszawa: F2 Żak Grupa 12 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 13
Warszawa: F2 Żak Grupa 13 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 14
Warszawa: F2 Żak Grupa 14 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 15
Warszawa: F2 Żak Grupa 15 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 16
Warszawa: F2 Żak Grupa 16 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 17
Warszawa: F2 Żak Grupa 17 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 18
Warszawa: F2 Żak Grupa 18 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 19
Warszawa: F2 Żak Grupa 19 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 2
Warszawa: F2 Żak Grupa 2 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 20
Warszawa: F2 Żak Grupa 20 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 21
Warszawa: F2 Żak Grupa 21 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 22
Warszawa: F2 Żak Grupa 22 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 23
Warszawa: F2 Żak Grupa 23 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 24
Warszawa: F2 Żak Grupa 24 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 25
Warszawa: F2 Żak Grupa 25 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 26
Warszawa: F2 Żak Grupa 26 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 27
Warszawa: F2 Żak Grupa 27 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 28 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 29 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 3
Warszawa: F2 Żak Grupa 3 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 30 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 31 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 32 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 33 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 34 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 35 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 4
Warszawa: F2 Żak Grupa 4 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 5
Warszawa: F2 Żak Grupa 5 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 6
Warszawa: F2 Żak Grupa 6 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 7
Warszawa: F2 Żak Grupa 7 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 8
Warszawa: F2 Żak Grupa 8 (RW)
Warszawa: F2 Żak Grupa 9
Warszawa: F2 Żak Grupa 9 (RW)
Warszawa: Klasa A "Baraże o utrzymanie w kl. A" Grupa 1
Warszawa: Klasa A "CANYON" Grupa 1
Warszawa: Klasa A "DO SYTA" Grupa 4
Warszawa: Klasa A "ExpressDruk" Grupa 2
Warszawa: Klasa A "WINDOOR" Grupa 3
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 1
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 2
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 3
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 4
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 5
Warszawa: Klasa B "KEEZA" Grupa 6
Warszawa: Klasa okręgowa "AMNIS ENERGIA" Grupa 1
Warszawa: Klasa okręgowa "Baraże o utrzymanie w Lidze Okręgowej" Grupa 1
Warszawa: Klasa okręgowa "FOOTBALL MASTERS" Grupa 2
Pokaż wyniki
Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.
DRUŻYNA
MECZE
PUNKTY
ZW
RM
PO
BRAMKI
1
PWKS Huragan Wołomin
10
28
9
1
0
29:6
2
RKS Mazur Radzymin
10
15
3
6
1
12:7
3
MKS Ząbkovia II Ząbki
10
12
3
3
4
21:17
4
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
10
11
3
2
5
16:20
5
AP MARCOVIA MARKI
10
10
2
4
4
15:20
6
MKS Wicher II Kobyłka
10
5
1
2
7
8:31
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 30.04.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
AP MARCOVIA MARKI
2 : 2
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
20.04.2022
o godzinie: 17:00
Marcovia (Marki, Wspólna 12)
PWKS Huragan Wołomin
0 : 0
RKS Mazur Radzymin
27.04.2022
o godzinie: 16:45
Stadion im. MIRONA CICHECKIEGO (Wołomin, Korsaka 4)
MKS Ząbkovia II Ząbki
7 : 0
MKS Wicher II Kobyłka
28.04.2022
o godzinie: 17:30
MOSiR ZĄBKI (Ząbki, Juliusza Słowackiego 21)
Kolejka nr 2
data: 09.04.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Wicher II Kobyłka
0 : 5
AP MARCOVIA MARKI
09.04.2022
o godzinie: 10:00
Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
PWKS Huragan Wołomin
5 : 0
MKS Ząbkovia II Ząbki
10.04.2022
o godzinie: 10:00
Stadion im. MIRONA CICHECKIEGO (Wołomin, Korsaka 4)
RKS Mazur Radzymin
0 : 0
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
10.04.2022
o godzinie: 12:00
RKS "Mazur" Radzymin ( Radzymin, Wołomińska 3 )
Kolejka nr 3
data: 23.04.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Ząbkovia II Ząbki
1 : 1
RKS Mazur Radzymin
23.04.2022
o godzinie: 10:00
MOSiR ZĄBKI ( Ząbki, Juliusza Słowackiego 21 )
AP MARCOVIA MARKI
0 : 1
PWKS Huragan Wołomin
23.04.2022
o godzinie: 12:15
Marcovia - MCER ( Marki, Wspólna 40 )
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
3 : 0
MKS Wicher II Kobyłka
23.04.2022
o godzinie: 18:00
Stadion Miejski w Zielonce (Zielonka, Dziennikarska )
Kolejka nr 4
data: 07.05.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Ząbkovia II Ząbki
1 : 2
AP MARCOVIA MARKI
07.05.2022
o godzinie: 14:00
MOSiR ZĄBKI ( Ząbki, Juliusza Słowackiego 21 )
RKS Mazur Radzymin
2 : 1
MKS Wicher II Kobyłka
07.05.2022
o godzinie: 15:00
RKS "Mazur" Radzymin ( Radzymin, Wołomińska 3 )
PWKS Huragan Wołomin
4 : 0
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
08.05.2022
o godzinie: 17:45
Stadion im. MIRONA CICHECKIEGO ( Wołomin, Korsaka 4 )
Kolejka nr 5
data: 14.05.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
AP MARCOVIA MARKI
1 : 1
RKS Mazur Radzymin
14.05.2022
o godzinie: 10:00
Marcovia - MCER (Marki, Wspólna 40)
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
4 : 1
MKS Ząbkovia II Ząbki
14.05.2022
o godzinie: 10:00
Stadion Miejski w Zielonce ( Zielonka, Dziennikarska )
MKS Wicher II Kobyłka
1 : 2
PWKS Huragan Wołomin
15.05.2022
o godzinie: 12:00
Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
Kolejka nr 6
data: 21.05.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
RKS Mazur Radzymin
1 : 3
PWKS Huragan Wołomin
21.05.2022
o godzinie: 10:00
RKS "Mazur" Radzymin ( Radzymin, Wołomińska 3 )
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
3 : 1
AP MARCOVIA MARKI
25.05.2022
o godzinie: 18:30
Stadion Miejski w Zielonce (Zielonka, Dziennikarska )
MKS Wicher II Kobyłka
1 : 1
MKS Ząbkovia II Ząbki
31.05.2022
o godzinie: 16:30
Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)
Kolejka nr 7
data: 28.05.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Ząbkovia II Ząbki
1 : 2
PWKS Huragan Wołomin
25.05.2022
o godzinie: 17:30
MOSiR ZĄBKI (Ząbki, Juliusza Słowackiego 21)
AP MARCOVIA MARKI
2 : 2
MKS Wicher II Kobyłka
28.05.2022
o godzinie: 12:30
Marcovia - MCER ( Marki, Wspólna 40 )
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
0 : 2
RKS Mazur Radzymin
01.06.2022
o godzinie: 18:30
Stadion Miejski w Zielonce (Zielonka, Dziennikarska )
Kolejka nr 8
data: 04.06.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
MKS Wicher II Kobyłka
3 : 2
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
04.06.2022
o godzinie: 16:30
Stadion Miejski w Zielonce (Zielonka, Dziennikarska)
RKS Mazur Radzymin
1 : 1
MKS Ząbkovia II Ząbki
04.06.2022
o godzinie: 19:00
RKS "Mazur" Radzymin ( Radzymin, Wołomińska 3 )
PWKS Huragan Wołomin
6 : 1
AP MARCOVIA MARKI
04.06.2022
o godzinie: 19:30
Stadion im. MIRONA CICHECKIEGO (Wołomin, Korsaka 4)
Kolejka nr 9
data: 11.06.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
AP MARCOVIA MARKI
1 : 4
MKS Ząbkovia II Ząbki
11.06.2022
o godzinie: 10:00
Marcovia - MCER ( Marki, Wspólna 40 )
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
2 : 3
PWKS Huragan Wołomin
11.06.2022
o godzinie: 12:00
Stadion Miejski w Zielonce ( Zielonka, Dziennikarska )
MKS Wicher II Kobyłka
0 : 4
RKS Mazur Radzymin
11.06.2022
o godzinie: 16:00
Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
Kolejka nr 10
data: 18.06.2022
WYNIK
DATA
MIEJSCE SPOTKANIA
PWKS Huragan Wołomin
3 : 0
MKS Wicher II Kobyłka
15.06.2022
o godzinie: 16:30
Stadion im. MIRONA CICHECKIEGO (Wołomin, Korsaka 4)
RKS Mazur Radzymin
0 : 0
AP MARCOVIA MARKI
19.06.2022
o godzinie: 15:00
RKS "Mazur" Radzymin ( Radzymin, Wołomińska 3 )
MKS Ząbkovia II Ząbki
4 : 0
Uczniowski Klub Sportowy ORŁY ZIELONKA
19.06.2022
o godzinie: 17:00
MOSiR ZĄBKI ( Ząbki, Juliusza Słowackiego 21 )
MZPN
Zarząd
Statut
Komisje
Zespół ds. opiniowania i uzgadniania projektów
Zespół ds. przeciwdziałania nieuczciwym praktykom wstawiania do gry zawodników pod obcym nazwiskiem
Rozgrywki
TABELE I TERMINARZE | SEZON 2023/2024
Obsada sędziowska
Regulaminy
Zasady awansów i spadków w rozgrywkach młodzieżowych po rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 (Ligi Mazowieckie, Warszawskie i Siedleckie)
Zasady awansów i spadków
Ekwiwalenty sędziowskie
Bezpieczeństwo na obiektach piłkarskich
Ramowy terminarz Rozgrywek MZPN | Jesień 2024/2025
Ramowy terminarz rozgrywek MZPN | Wiosna 2023/2024
Delegatury
Ciechanów
Płock
Radom
Siedlce
Mapa Klubów Kobiecych
Trenerzy
Licencje trenerskie
Kursy trenerskie
Szkolenia
Kadry
Aktualności
Puchar PZPN im. I. Półtorak U-15- dziewczęta
Puchar PZPN im. K. Deyny U-14- chłopcy
Puchar PZPN im. K. Górskiego U-13- chłopcy
Kadry naborowe
Trenerzy kadr wojewódzkich
Mobilna AMO
Galeria
Do pobrania
TURNIEJE
Turnieje
Wydarzenia
Do pobrania
LOGO
Patronat
Wnioski o dotacje
WNIOSKI O ODZNACZENIA
Dokumenty związkowe
Multimedia
Lista substancji i metod zabronionych WADA
POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA DZIECI MZPN
EXTRANET
PRACA
Mapa Klubów Kobiecych