Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1UKS Talent Warszawa1537114042:10
2MKS BUG Wyszków153093342:24
3MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki152891543:36
4KS Legionovia II152783444:25
5KS Łomianki152675332:18
6PKS Radość Warszawa152574423:22
7KS MADZIAR NIEPORĘT152372640:29
8MKS Polonia W-wa152163640:28
9MKS Wicher Kobyłka152156420:21
10GKS Wilga II Garwolin152163633:40
11KS Dąb Wieliszew152163627:33
12BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.151442923:35
13OKS Start Otwock151334829:45
14KS HALINÓW1513411027:42
15MLKS Victoria II Sulejówek159301220:59
16KS Wesoła159301224:42
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 13.08.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS HALINÓW1 : 3MKS Polonia W-wa13.08.2022
o godzinie: 10:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
MKS Wicher Kobyłka0 : 3UKS Talent Warszawa13.08.2022
o godzinie: 10:00
 Stadion Miejski w Kobyłce (Kobyłka, Napoleona 2)
KS Legionovia II4 : 1MKS BUG Wyszków13.08.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie ( Legionowo, Parkowa 27 )
OKS Start Otwock3 : 7KS MADZIAR NIEPORĘT13.08.2022
o godzinie: 12:00
 OKS Start Otwock (Otwock, Sportowa 1)
MLKS Victoria II Sulejówek2 : 3KS Łomianki14.08.2022
o godzinie: 11:00
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
KS Dąb Wieliszew1 : 1PKS Radość Warszawa14.08.2022
o godzinie: 15:00
 Klub Sportowy "DĄB WIELISZEW" ( Wieliszew, Modlińska 65 )
GKS Wilga II Garwolin0 : 3MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki14.08.2022
o godzinie: 16:30
 GKS WILGA GARWOLIN ( Garwolin, Sportowa 34 )
BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.1 : 2KS Wesoła14.08.2022
o godzinie: 18:00
 MCER Marki ( Marki, Wspólna 40 )
Kolejka nr 2
data: 20.08.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MLKS Victoria II Sulejówek0 : 3OKS Start Otwock20.08.2022
o godzinie: 10:00
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
KS Łomianki4 : 0MKS Wicher Kobyłka20.08.2022
o godzinie: 11:00
 KS. ŁOMIANKI ( Łomianki, Fabryczna 48 )
PKS Radość Warszawa2 : 0GKS Wilga II Garwolin20.08.2022
o godzinie: 15:00
 PKS Radość Arena (Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
KS MADZIAR NIEPORĘT3 : 0BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.20.08.2022
o godzinie: 16:00
 Boisko Gminne w Kątach Węgierskich ( Kąty Węgierskie, Kościelna 22 )
MKS BUG Wyszków2 : 2UKS Talent Warszawa21.08.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Wyszkowie ( Wyszków, Tadeusza Kościuszki 54 )
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki6 : 2KS HALINÓW21.08.2022
o godzinie: 13:00
 STADION MIEJSKI ( Nowy Dwór Mazowiecki, Sportowa 66 )
KS Wesoła0 : 3KS Dąb Wieliszew21.08.2022
o godzinie: 15:00
 Arena Wesoła ( Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
MKS Polonia W-wa2 : 3KS Legionovia II21.08.2022
o godzinie: 16:30
 POLONIA ( Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6 )
Kolejka nr 3
data: 27.08.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Wicher Kobyłka0 : 0MKS BUG Wyszków27.08.2022
o godzinie: 10:00
 Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
GKS Wilga II Garwolin4 : 3KS Wesoła27.08.2022
o godzinie: 11:00
 GKS WILGA GARWOLIN ( Garwolin, Sportowa 34 )
OKS Start Otwock2 : 2KS Łomianki27.08.2022
o godzinie: 12:00
 OKS Start Otwock ( Otwock, Sportowa 1 )
KS HALINÓW2 : 0PKS Radość Warszawa27.08.2022
o godzinie: 17:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
KS Legionovia II4 : 5MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki28.08.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie ( Legionowo, Parkowa 27 )
UKS Talent Warszawa5 : 1MKS Polonia W-wa28.08.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko, ul. Blokowa 3 ( Warszawa-Targówek, Blokowa 3 )
KS Dąb Wieliszew2 : 1KS MADZIAR NIEPORĘT28.08.2022
o godzinie: 15:00
 Klub Sportowy "DĄB WIELISZEW" ( Wieliszew, Modlińska 65 )
BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.0 : 2MLKS Victoria II Sulejówek28.08.2022
o godzinie: 18:00
 MCER Marki ( Marki, Wspólna 40 )
Kolejka nr 4
data: 03.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Łomianki0 : 2MKS BUG Wyszków03.09.2022
o godzinie: 11:00
 KS. ŁOMIANKI ( Łomianki, Fabryczna 48 )
KS MADZIAR NIEPORĘT6 : 3GKS Wilga II Garwolin03.09.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko Gminne w Kątach Węgierskich ( Kąty Węgierskie, Kościelna 22 )
OKS Start Otwock6 : 3BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.03.09.2022
o godzinie: 12:00
 OKS Start Otwock ( Otwock, Sportowa 1 )
KS Wesoła2 : 4KS HALINÓW03.09.2022
o godzinie: 15:00
 Arena Wesoła ( Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
PKS Radość Warszawa1 : 1KS Legionovia II03.09.2022
o godzinie: 15:00
 Wielowiejska , Warszawa-Wawer
MKS Polonia W-wa1 : 1MKS Wicher Kobyłka03.09.2022
o godzinie: 17:30
 POLONIA ( Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6 )
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki0 : 1UKS Talent Warszawa03.09.2022
o godzinie: 19:00
 STADION MIEJSKI ( Nowy Dwór Mazowiecki, Sportowa 66 )
MLKS Victoria II Sulejówek2 : 1KS Dąb Wieliszew04.09.2022
o godzinie: 10:00
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku (Sulejówek, Krasińskiego 6)
Kolejka nr 5
data: 10.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS HALINÓW3 : 2KS MADZIAR NIEPORĘT10.09.2022
o godzinie: 10:30
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej (Długa Kościelna, Wesoła 6)
KS Dąb Wieliszew5 : 1OKS Start Otwock10.09.2022
o godzinie: 11:00
 Klub Sportowy "DĄB WIELISZEW" ( Wieliszew, Modlińska 65 )
MKS Wicher Kobyłka1 : 0MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki10.09.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
MKS BUG Wyszków4 : 1MKS Polonia W-wa10.09.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski w Wyszkowie ( Wyszków, Tadeusza Kościuszki 54 )
KS Legionovia II3 : 0KS Wesoła10.09.2022
o godzinie: 19:00
 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie ( Legionowo, Parkowa 27 )
GKS Wilga II Garwolin6 : 1MLKS Victoria II Sulejówek11.09.2022
o godzinie: 12:00
 GKS WILGA GARWOLIN ( Garwolin, Sportowa 34 )
UKS Talent Warszawa1 : 0PKS Radość Warszawa11.09.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko, ul. Blokowa 3 ( Warszawa-Targówek, Blokowa 3 )
BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.0 : 0KS Łomianki11.09.2022
o godzinie: 18:00
 MCER Marki ( Marki, Wspólna 40 )
Kolejka nr 6
data: 17.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS MADZIAR NIEPORĘT3 : 0KS Legionovia II17.09.2022
o godzinie: 10:00
 Boisko Gminne w Kątach Węgierskich (Kąty Węgierskie, Kościelna 22)
MLKS Victoria II Sulejówek1 : 3KS HALINÓW17.09.2022
o godzinie: 10:00
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
OKS Start Otwock2 : 3GKS Wilga II Garwolin17.09.2022
o godzinie: 11:00
 OKS Start Otwock (Otwock, Sportowa 1)
PKS Radość Warszawa2 : 0MKS Wicher Kobyłka17.09.2022
o godzinie: 15:00
 PKS Radość Arena ( Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
KS Wesoła1 : 3UKS Talent Warszawa17.09.2022
o godzinie: 15:30
 Arena Wesoła ( Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
KS Łomianki2 : 5MKS Polonia W-wa17.09.2022
o godzinie: 16:30
 KS. ŁOMIANKI ( Łomianki, Fabryczna 48 )
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki2 : 1MKS BUG Wyszków18.09.2022
o godzinie: 12:00
 STADION MIEJSKI ( Nowy Dwór Mazowiecki, Sportowa 66 )
BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.0 : 2KS Dąb Wieliszew18.09.2022
o godzinie: 18:00
 MCER Marki ( Marki, Wspólna 40 )
Kolejka nr 7
data: 24.09.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Dąb Wieliszew0 : 3KS Łomianki24.09.2022
o godzinie: 11:00
 Klub Sportowy "DĄB WIELISZEW" ( Wieliszew, Modlińska 65 )
KS HALINÓW0 : 1OKS Start Otwock24.09.2022
o godzinie: 11:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
MKS BUG Wyszków4 : 1PKS Radość Warszawa24.09.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Wyszkowie ( Wyszków, Tadeusza Kościuszki 54 )
MKS Wicher Kobyłka3 : 2KS Wesoła24.09.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
MKS Polonia W-wa6 : 3MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki24.09.2022
o godzinie: 13:30
 POLONIA ( Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6 )
UKS Talent Warszawa1 : 1KS MADZIAR NIEPORĘT25.09.2022
o godzinie: 13:00
 Blokowa 3 , 03-641 Warszawa
GKS Wilga II Garwolin3 : 2BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.25.09.2022
o godzinie: 14:00
 GKS WILGA GARWOLIN ( Garwolin, Sportowa 34 )
KS Legionovia II4 : 0MLKS Victoria II Sulejówek25.09.2022
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie (Legionowo, Parkowa 27)
Kolejka nr 8
data: 01.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Dąb Wieliszew2 : 4GKS Wilga II Garwolin01.10.2022
o godzinie: 11:00
 Modlińska 65 , 05-135 Wieliszew
KS MADZIAR NIEPORĘT2 : 2MKS Wicher Kobyłka01.10.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko Gminne w Kątach Węgierskich ( Kąty Węgierskie, Kościelna 22 )
OKS Start Otwock1 : 4KS Legionovia II01.10.2022
o godzinie: 15:00
 Sportowa 1 , 05-400 Otwock
PKS Radość Warszawa1 : 0MKS Polonia W-wa01.10.2022
o godzinie: 15:30
 PKS Radość Arena (Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
KS Łomianki6 : 0MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki01.10.2022
o godzinie: 16:00
 KS. ŁOMIANKI ( Łomianki, Fabryczna 48 )
KS Wesoła0 : 6MKS BUG Wyszków01.10.2022
o godzinie: 16:00
 Arena Wesoła ( Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
MLKS Victoria II Sulejówek1 : 8UKS Talent Warszawa02.10.2022
o godzinie: 11:00
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.3 : 1KS HALINÓW02.10.2022
o godzinie: 18:00
 MCER Marki ( Marki, Wspólna 40 )
Kolejka nr 9
data: 08.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS HALINÓW2 : 3KS Dąb Wieliszew08.10.2022
o godzinie: 11:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
MKS Polonia W-wa2 : 0KS Wesoła08.10.2022
o godzinie: 14:00
 POLONIA (Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6)
MKS Wicher Kobyłka5 : 0MLKS Victoria II Sulejówek08.10.2022
o godzinie: 15:30
 Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
MKS BUG Wyszków2 : 1KS MADZIAR NIEPORĘT08.10.2022
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski w Wyszkowie ( Wyszków, Tadeusza Kościuszki 54 )
KS Legionovia II5 : 3BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.08.10.2022
o godzinie: 18:00
 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie ( Legionowo, Parkowa 27 )
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki5 : 0PKS Radość Warszawa09.10.2022
o godzinie: 12:00
 STADION MIEJSKI ( Nowy Dwór Mazowiecki, Sportowa 66 )
GKS Wilga II Garwolin0 : 0KS Łomianki09.10.2022
o godzinie: 13:00
 GKS WILGA GARWOLIN ( Garwolin, Sportowa 34 )
UKS Talent Warszawa3 : 0OKS Start Otwock09.10.2022
o godzinie: 18:00
 Boisko, ul. Blokowa 3 (Warszawa-Targówek, Blokowa 3)
Kolejka nr 10
data: 15.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Dąb Wieliszew3 : 2KS Legionovia II15.10.2022
o godzinie: 11:00
 Klub Sportowy "DĄB WIELISZEW" (Wieliszew, Modlińska 65)
KS Łomianki1 : 1PKS Radość Warszawa15.10.2022
o godzinie: 11:00
 KS. ŁOMIANKI ( Łomianki, Fabryczna 48 )
KS MADZIAR NIEPORĘT2 : 1MKS Polonia W-wa15.10.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko Gminne w Kątach Węgierskich ( Kąty Węgierskie, Kościelna 22 )
OKS Start Otwock1 : 1MKS Wicher Kobyłka15.10.2022
o godzinie: 11:00
 OKS Start Otwock ( Otwock, Sportowa 1 )
KS Wesoła7 : 1MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki15.10.2022
o godzinie: 15:00
 Arena Wesoła ( Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
MLKS Victoria II Sulejówek1 : 2MKS BUG Wyszków16.10.2022
o godzinie: 12:00
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
GKS Wilga II Garwolin5 : 2KS HALINÓW16.10.2022
o godzinie: 13:00
 GKS WILGA GARWOLIN ( Garwolin, Sportowa 34 )
BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.0 : 2UKS Talent Warszawa16.10.2022
o godzinie: 18:00
 MCER Marki ( Marki, Wspólna 40 )
Kolejka nr 11
data: 22.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS HALINÓW0 : 4KS Łomianki22.10.2022
o godzinie: 11:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
MKS BUG Wyszków5 : 3OKS Start Otwock22.10.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Wyszkowie ( Wyszków, Tadeusza Kościuszki 54 )
MKS Wicher Kobyłka0 : 2BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.22.10.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
MKS Polonia W-wa10 : 0MLKS Victoria II Sulejówek22.10.2022
o godzinie: 14:30
 POLONIA ( Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6 )
PKS Radość Warszawa2 : 0KS Wesoła22.10.2022
o godzinie: 15:00
 PKS Radość Arena ( Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
KS Legionovia II9 : 1GKS Wilga II Garwolin22.10.2022
o godzinie: 18:15
 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie ( Legionowo, Parkowa 27 )
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki4 : 2KS MADZIAR NIEPORĘT23.10.2022
o godzinie: 10:00
 STADION MIEJSKI ( Nowy Dwór Mazowiecki, Sportowa 66 )
UKS Talent Warszawa7 : 0KS Dąb Wieliszew23.10.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko, ul. Blokowa 3 ( Warszawa-Targówek, Blokowa 3 )
Kolejka nr 12
data: 29.10.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS HALINÓW0 : 2KS Legionovia II29.10.2022
o godzinie: 11:00
 Wesoła 6 , 05-074 Halinów
KS Łomianki2 : 1KS Wesoła29.10.2022
o godzinie: 11:00
 KS. ŁOMIANKI ( Łomianki, Fabryczna 48 )
KS MADZIAR NIEPORĘT1 : 3PKS Radość Warszawa29.10.2022
o godzinie: 11:00
 Boisko Gminne w Kątach Węgierskich (Kąty Węgierskie, Kościelna 22)
KS Dąb Wieliszew1 : 1MKS Wicher Kobyłka29.10.2022
o godzinie: 12:00
 Klub Sportowy "DĄB WIELISZEW" ( Wieliszew, Modlińska 65 )
OKS Start Otwock3 : 3MKS Polonia W-wa29.10.2022
o godzinie: 13:00
 Sportowa 1 , 05-400 Otwock
MLKS Victoria II Sulejówek0 : 4MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki30.10.2022
o godzinie: 11:00
 Krasińskiego 6 , 05-070 Sulejówek
GKS Wilga II Garwolin1 : 1UKS Talent Warszawa30.10.2022
o godzinie: 12:00
 GKS WILGA GARWOLIN ( Garwolin, Sportowa 34 )
BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.3 : 2MKS BUG Wyszków30.10.2022
o godzinie: 14:00
 MOSiR Polonez ( Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20 )
Kolejka nr 13
data: 05.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PKS Radość Warszawa3 : 2MLKS Victoria II Sulejówek05.11.2022
o godzinie: 10:00
 PKS Radość Arena (Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
MKS BUG Wyszków3 : 0KS Dąb Wieliszew05.11.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Wyszkowie ( Wyszków, Tadeusza Kościuszki 54 )
MKS Wicher Kobyłka1 : 0GKS Wilga II Garwolin05.11.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
KS Wesoła1 : 2KS MADZIAR NIEPORĘT05.11.2022
o godzinie: 13:30
 Arena Wesoła ( Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28 )
KS Legionovia II2 : 2KS Łomianki05.11.2022
o godzinie: 15:30
 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie ( Legionowo, Parkowa 27 )
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki3 : 1OKS Start Otwock06.11.2022
o godzinie: 11:30
 STADION MIEJSKI (Nowy Dwór Mazowiecki, Sportowa 66)
MKS Polonia W-wa1 : 2BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.06.11.2022
o godzinie: 12:30
 POLONIA ( Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6 )
UKS Talent Warszawa3 : 2KS HALINÓW06.11.2022
o godzinie: 18:30
 Boisko Łabiszyńska 20 (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)
Kolejka nr 14
data: 12.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KS Legionovia II0 : 0UKS Talent Warszawa11.11.2022
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski im Ks. Płk. Jana Mrugacza w Legionowie (Legionowo, Parkowa 27)
BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.2 : 2MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki12.11.2022
o godzinie: 10:30
 MOSiR Polonez ( Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20 )
KS HALINÓW2 : 2MKS Wicher Kobyłka12.11.2022
o godzinie: 11:00
 Obiekt gminny w Długiej Kościelnej ( Długa Kościelna, Wesoła 6 )
KS Łomianki2 : 1KS MADZIAR NIEPORĘT12.11.2022
o godzinie: 11:00
 KS. ŁOMIANKI ( Łomianki, Fabryczna 48 )
KS Dąb Wieliszew1 : 1MKS Polonia W-wa12.11.2022
o godzinie: 13:00
 Klub Sportowy "DĄB WIELISZEW" ( Wieliszew, Modlińska 65 )
MLKS Victoria II Sulejówek6 : 1KS Wesoła13.11.2022
o godzinie: 11:00
 Miejski Obiekt Sportowy w Sulejówku ( Sulejówek, Krasińskiego 6 )
OKS Start Otwock2 : 2PKS Radość Warszawa13.11.2022
o godzinie: 12:00
 OKS Start Otwock ( Otwock, Sportowa 1 )
GKS Wilga II Garwolin3 : 3MKS BUG Wyszków13.11.2022
o godzinie: 13:00
 GKS WILGA GARWOLIN ( Garwolin, Sportowa 34 )
Kolejka nr 15
data: 19.11.2022
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Świt II Nowy Dwór Mazowiecki5 : 3KS Dąb Wieliszew19.11.2022
o godzinie: 11:00
 STADION MIEJSKI ( Nowy Dwór Mazowiecki, Sportowa 66 )
MKS Wicher Kobyłka3 : 1KS Legionovia II19.11.2022
o godzinie: 12:00
 Stadion Miejski w Kobyłce ( Kobyłka, Napoleona 2 )
PKS Radość Warszawa4 : 2BIAŁE ORŁY SP. Z O.O.19.11.2022
o godzinie: 12:00
 PKS Radość Arena ( Warszawa-Wawer, Wielowiejska )
KS MADZIAR NIEPORĘT6 : 2MLKS Victoria II Sulejówek19.11.2022
o godzinie: 13:00
 Boisko Gminne w Kątach Węgierskich ( Kąty Węgierskie, Kościelna 22 )
MKS BUG Wyszków5 : 3KS HALINÓW19.11.2022
o godzinie: 19:00
 Stadion Miejski w Wyszkowie ( Wyszków, Tadeusza Kościuszki 54 )
MKS Polonia W-wa3 : 0GKS Wilga II Garwolin20.11.2022
o godzinie: 10:00
 POLONIA ( Warszawa-Śródmieście, Konwiktorska 6 )
KS Wesoła4 : 0OKS Start Otwock20.11.2022
o godzinie: 13:00
 Arena Wesoła (Warszawa-Wesoła, Plac Wojska Polskiego 28)
UKS Talent Warszawa2 : 1KS Łomianki20.11.2022
o godzinie: 17:00
 Boisko Łabiszyńska 20 (Warszawa-Targówek, Łabiszyńska 20)