Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1Sęp Żelechów82271036:10
2Mazovia II Mińsk Mazowiecki81860238:14
3Tygrys Huta Mińska81341336:17
4Victoria Kałuszyn8620615:28
5Jutrzenka Cegłów800086:62
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 01.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Sęp Żelechów3 : 0Victoria Kałuszyn01.04.2023
o godzinie: 11:00
 KS "SĘP" Żelechów ( Żelechów, Chłopickiego 96 )
Mazovia II Mińsk Mazowiecki3 : 2Tygrys Huta Mińska01.04.2023
o godzinie: 17:00
 Boisko Budowlana ( Mińsk Mazowiecki, Budowlana 2a )
Jutrzenka Cegłów : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 2
data: 07.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Jutrzenka Cegłów1 : 10Mazovia II Mińsk Mazowiecki07.04.2023
o godzinie: 17:15
 Stadion Miejski ( Cegłów, Poprzeczna 27 )
Tygrys Huta Mińska2 : 3Sęp Żelechów19.04.2023
o godzinie: 17:30
 Boisko w Stojadłach przy Szkole Podstawowej (Stojadła, Południowa 20)
Victoria Kałuszyn : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 3
data: 15.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Sęp Żelechów7 : 2Jutrzenka Cegłów15.04.2023
o godzinie: 10:00
 KS "SĘP" Żelechów (Żelechów, Chłopickiego 96)
Victoria Kałuszyn0 : 7Tygrys Huta Mińska15.04.2023
o godzinie: 13:00
 Stadion Miejski w Kałuszynie ( Kałuszyn, 1-go Maja 53 )
Mazovia II Mińsk Mazowiecki : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 4
data: 22.04.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Mazovia II Mińsk Mazowiecki1 : 3Sęp Żelechów22.04.2023
o godzinie: 14:00
 Boisko Budowlana ( Mińsk Mazowiecki, Budowlana 2a )
Jutrzenka Cegłów0 : 4Victoria Kałuszyn22.04.2023
o godzinie: 15:30
 Stadion Miejski ( Cegłów, Poprzeczna 27 )
Tygrys Huta Mińska : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 5
data: 06.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Victoria Kałuszyn0 : 5Mazovia II Mińsk Mazowiecki06.05.2023
o godzinie: 11:00
 ,
Tygrys Huta Mińska6 : 1Jutrzenka Cegłów06.05.2023
o godzinie: 13:30
 Boisko w Stojadłach przy Szkole Podstawowej (Stojadła, Południowa 20)
Sęp Żelechów : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 6
data: 13.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Victoria Kałuszyn1 : 3Sęp Żelechów12.05.2023
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski w Kałuszynie (Kałuszyn, 1-go Maja 53)
Tygrys Huta Mińska2 : 6Mazovia II Mińsk Mazowiecki15.05.2023
o godzinie: 18:30
 Boisko w Stojadłach przy Szkole Podstawowej (Stojadła, Południowa 20)
Jutrzenka Cegłów : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 7
data: 20.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Mazovia II Mińsk Mazowiecki8 : 1Jutrzenka Cegłów20.05.2023
o godzinie: 09:30
 Boisko Budowlana (Mińsk Mazowiecki, Budowlana 2a)
Sęp Żelechów3 : 3Tygrys Huta Mińska23.05.2023
o godzinie: 11:30
 KS "SĘP" Żelechów (Żelechów, Chłopickiego 96)
Victoria Kałuszyn : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 8
data: 27.05.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Jutrzenka Cegłów0 : 9Sęp Żelechów27.05.2023
o godzinie: 10:30
 Stadion Miejski (Cegłów, Poprzeczna 27)
Tygrys Huta Mińska6 : 0Victoria Kałuszyn27.05.2023
o godzinie: 11:00
 Boisko w Stojadłach przy Szkole Podstawowej (Stojadła, Południowa 20)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 9
data: 03.06.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Sęp Żelechów5 : 1Mazovia II Mińsk Mazowiecki03.06.2023
o godzinie: 11:00
 Chłopickiego 96 , 08-430 Żelechów
Victoria Kałuszyn10 : 0Jutrzenka Cegłów03.06.2023
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Kałuszynie ( Kałuszyn, 1-go Maja 53 )
Tygrys Huta Mińska : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 10
data: 10.06.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Jutrzenka Cegłów1 : 8Tygrys Huta Mińska10.06.2023
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski (Cegłów, Poprzeczna 27)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki4 : 0Victoria Kałuszyn11.06.2023
o godzinie: 14:00
 Budowlana 2a , 05-300 Mińsk Mazowiecki
Sęp Żelechów : pauzuje w kolejce18.06.2024 Brak danych