Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1MKP Pogoń II Siedlce1537121266:13
2Fenix Siennica1536113146:21
3Wektra Zbuczyn1535112242:18
4ULKS Gołąbek142372532:33
5ŁDK Łosice152365433:27
6Zryw Sobolew152372638:34
7MKS Małkinia152372629:26
8Podlasie II Sokołów Podlaski152170826:36
9Hutnik Huta Czechy141961728:33
10Sęp Żelechów151961836:35
11Orzeł Unin151961833:38
12Jabłonianka Jabłonna Lacka141853636:35
13Jastrząb Żeliszew151651927:38
14Czarni Węgrów141233820:44
15KSS Promnik Gończyce159231020:46
16Kolektyw Oleśnica156201319:54
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 12.08.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Sęp Żelechów2 : 4Hutnik Huta Czechy12.08.2023
o godzinie: 11:00
 Chłopickiego 96 , 08-430 Żelechów
Jabłonianka Jabłonna Lacka2 : 2Fenix Siennica12.08.2023
o godzinie: 12:00
 Targowa 49 , 08-304 Jabłonna Lacka
Kolektyw Oleśnica1 : 2ULKS Gołąbek12.08.2023
o godzinie: 12:30
 Stadion Kolektyw Oleśnica (Oleśnica 1)
MKS Małkinia0 : 0Wektra Zbuczyn12.08.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion ( Małkinia Górna, Kolejowa )
Orzeł Unin1 : 7MKP Pogoń II Siedlce13.08.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion w Uninie ( Unin 86b )
Podlasie II Sokołów Podlaski0 : 3Zryw Sobolew13.08.2023
o godzinie: 16:00
 Lipowa 50 , 08-300 Sokołów Podlaski
Czarni Węgrów2 : 2ŁDK Łosice13.08.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
KSS Promnik Gończyce0 : 3Jastrząb Żeliszew13.08.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion Gminny w Gończycach ( Gończyce 106 )
Kolejka nr 2
data: 19.08.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wektra Zbuczyn5 : 2Jabłonianka Jabłonna Lacka19.08.2023
o godzinie: 12:00
 WEKTRA ( Zbuczyn 110 )
Jastrząb Żeliszew2 : 0Hutnik Huta Czechy20.08.2023
o godzinie: 11:00
 Boisko w Żeliszewie (Żeliszew Podkościelny -)
MKP Pogoń II Siedlce12 : 0Czarni Węgrów20.08.2023
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Fenix Siennica2 : 2Sęp Żelechów20.08.2023
o godzinie: 12:00
 Stadion Gminny w Siennicy ( Siennica, Latowicka 16 )
Zryw Sobolew4 : 4MKS Małkinia20.08.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
ŁDK Łosice3 : 1Kolektyw Oleśnica20.08.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski w Łosicach ( Łosice, Szkolna 5 )
ULKS Gołąbek2 : 3Podlasie II Sokołów Podlaski20.08.2023
o godzinie: 16:00
 ULKS Gołąbek ( Gołąbek, Siedlecka 1 )
KSS Promnik Gończyce4 : 3Orzeł Unin20.08.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion Gminny w Gończycach ( Gończyce 106 )
Kolejka nr 3
data: 26.08.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Małkinia2 : 3ULKS Gołąbek26.08.2023
o godzinie: 11:00
 Kolejowa , 07-320 Małkinia Górna
Sęp Żelechów3 : 5Wektra Zbuczyn26.08.2023
o godzinie: 11:00
 KS "SĘP" Żelechów ( Żelechów, Chłopickiego 96 )
Podlasie II Sokołów Podlaski0 : 2ŁDK Łosice26.08.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski w Sokołowie Podlaskim (Sokołów Podlaski, Lipowa 50)
Orzeł Unin1 : 0Jastrząb Żeliszew26.08.2023
o godzinie: 17:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
Kolektyw Oleśnica1 : 2MKP Pogoń II Siedlce26.08.2023
o godzinie: 18:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
Jabłonianka Jabłonna Lacka6 : 3Zryw Sobolew27.08.2023
o godzinie: 15:00
 SKS Jabłonianka ( Jabłonna Lacka, Targowa 49 )
Hutnik Huta Czechy1 : 3Fenix Siennica27.08.2023
o godzinie: 15:30
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy (Trąbki, Osadnicza 12A)
Czarni Węgrów2 : 2KSS Promnik Gończyce27.08.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
Kolejka nr 4
data: 02.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KSS Promnik Gończyce2 : 3Kolektyw Oleśnica01.09.2023
o godzinie: 19:00
 Oleśnica
Jastrząb Żeliszew3 : 1Fenix Siennica02.09.2023
o godzinie: 16:00
 Boisko w Żeliszewie (Żeliszew Podkościelny -)
Wektra Zbuczyn2 : 0Hutnik Huta Czechy02.09.2023
o godzinie: 16:00
 WEKTRA ( Zbuczyn 110 )
Orzeł Unin4 : 1Czarni Węgrów02.09.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion w Uninie ( Unin 86b )
MKP Pogoń II Siedlce7 : 0Podlasie II Sokołów Podlaski03.09.2023
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Zryw Sobolew2 : 1Sęp Żelechów03.09.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
ULKS Gołąbek3 : 2Jabłonianka Jabłonna Lacka03.09.2023
o godzinie: 16:00
 ULKS Gołąbek ( Gołąbek, Siedlecka 1 )
ŁDK Łosice2 : 1MKS Małkinia03.09.2023
o godzinie: 17:00
 Szkolna 5 , 08-200 Łosice
Kolejka nr 5
data: 09.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy0 : 2Zryw Sobolew09.09.2023
o godzinie: 11:00
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy ( Trąbki, Osadnicza 12A )
Kolektyw Oleśnica2 : 1Orzeł Unin09.09.2023
o godzinie: 16:30
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
MKS Małkinia0 : 4MKP Pogoń II Siedlce09.09.2023
o godzinie: 17:00
 Kolejowa , 07-320 Małkinia Górna
Jabłonianka Jabłonna Lacka4 : 4ŁDK Łosice10.09.2023
o godzinie: 15:00
 Targowa 49 , 08-304 Jabłonna Lacka
Fenix Siennica2 : 1Wektra Zbuczyn10.09.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Gminny w Siennicy (Siennica, Latowicka 16)
Sęp Żelechów1 : 3ULKS Gołąbek10.09.2023
o godzinie: 16:00
 Chłopickiego 96 , 08-430 Żelechów
Czarni Węgrów4 : 1Jastrząb Żeliszew10.09.2023
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
Podlasie II Sokołów Podlaski2 : 0KSS Promnik Gończyce10.09.2023
o godzinie: 16:30
 Stadion Miejski w Sokołowie Podlaskim ( Sokołów Podlaski, Lipowa 50 )
Kolejka nr 6
data: 16.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
ŁDK Łosice4 : 1Sęp Żelechów16.09.2023
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Łosicach (Łosice, Szkolna 5)
ULKS Gołąbek7 : 1Hutnik Huta Czechy16.09.2023
o godzinie: 11:00
 Siedlecka 1 , 08-114 Skórzec
Orzeł Unin5 : 0Podlasie II Sokołów Podlaski16.09.2023
o godzinie: 16:30
 Unin 86b , 08-400 garwolin
MKP Pogoń II Siedlce3 : 0Jabłonianka Jabłonna Lacka17.09.2023
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Zryw Sobolew0 : 1Fenix Siennica17.09.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
Czarni Węgrów4 : 0Kolektyw Oleśnica17.09.2023
o godzinie: 16:00
 Powstańców 1 , Węgrów
KSS Promnik Gończyce1 : 2MKS Małkinia17.09.2023
o godzinie: 16:30
 Stadion Gminny w Gończycach ( Gończyce 106 )
Jastrząb Żeliszew1 : 4Wektra Zbuczyn17.09.2023
o godzinie: 17:00
 Boisko w Żeliszewie (Żeliszew Podkościelny -)
Kolejka nr 7
data: 23.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy4 : 0ŁDK Łosice20.09.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy (Trąbki, Osadnicza 12A)
Kolektyw Oleśnica0 : 3Jastrząb Żeliszew23.09.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
Podlasie II Sokołów Podlaski3 : 0Czarni Węgrów23.09.2023
o godzinie: 16:00
 Lipowa 50 , 08-300 Sokołów Podlaski
Sęp Żelechów0 : 4MKP Pogoń II Siedlce23.09.2023
o godzinie: 16:00
 Chłopickiego 96 , 08-430 Żelechów
Fenix Siennica5 : 1ULKS Gołąbek24.09.2023
o godzinie: 12:00
 Stadion Gminny w Siennicy ( Siennica, Latowicka 16 )
Jabłonianka Jabłonna Lacka4 : 4KSS Promnik Gończyce24.09.2023
o godzinie: 15:00
 Targowa 49 , 08-304 Jabłonna Lacka
MKS Małkinia2 : 0Orzeł Unin24.09.2023
o godzinie: 16:00
 Kolejowa , 07-320 Małkinia Górna
Wektra Zbuczyn3 : 1Zryw Sobolew24.09.2023
o godzinie: 16:00
 Zbuczyn 110 , 08-106 Zbuczyn
Kolejka nr 8
data: 30.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Kolektyw Oleśnica2 : 4Podlasie II Sokołów Podlaski30.09.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
Orzeł Unin1 : 4Jabłonianka Jabłonna Lacka30.09.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion w Uninie (Unin 86b)
ULKS Gołąbek0 : 5Wektra Zbuczyn30.09.2023
o godzinie: 16:00
 Siedlecka 1 , 08-114 Skórzec
Jastrząb Żeliszew2 : 3Zryw Sobolew01.10.2023
o godzinie: 11:00
 Boisko w Żeliszewie ( Żeliszew Podkościelny - )
MKP Pogoń II Siedlce2 : 2Hutnik Huta Czechy01.10.2023
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Czarni Węgrów0 : 2MKS Małkinia01.10.2023
o godzinie: 12:00
 Powstańców 1 , Węgrów
KSS Promnik Gończyce4 : 2Sęp Żelechów01.10.2023
o godzinie: 16:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
ŁDK Łosice2 : 2Fenix Siennica01.10.2023
o godzinie: 16:00
 Szkolna 5 , 08-200 Łosice
Kolejka nr 9
data: 07.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Fenix Siennica2 : 1MKP Pogoń II Siedlce07.10.2023
o godzinie: 15:30
 Stadion Gminny w Siennicy (Siennica, Latowicka 16)
Wektra Zbuczyn1 : 0ŁDK Łosice07.10.2023
o godzinie: 15:30
 WEKTRA (Zbuczyn 110)
Jabłonianka Jabłonna Lacka6 : 0Czarni Węgrów08.10.2023
o godzinie: 15:00
 Targowa 49 , 08-304 Jabłonna Lacka
Sęp Żelechów3 : 1Orzeł Unin08.10.2023
o godzinie: 15:00
 Chłopickiego 96 , 08-430 Żelechów
Zryw Sobolew1 : 2ULKS Gołąbek08.10.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
Hutnik Huta Czechy2 : 0KSS Promnik Gończyce08.10.2023
o godzinie: 15:30
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy (Trąbki, Osadnicza 12A)
MKS Małkinia3 : 1Kolektyw Oleśnica08.10.2023
o godzinie: 15:30
 Stadion ( Małkinia Górna, Kolejowa )
Podlasie II Sokołów Podlaski3 : 1Jastrząb Żeliszew08.10.2023
o godzinie: 15:30
 Lipowa 50 , 08-300 Sokołów Podlaski
Kolejka nr 10
data: 14.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
KSS Promnik Gończyce0 : 2Fenix Siennica14.10.2023
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Orzeł Unin2 : 5Hutnik Huta Czechy14.10.2023
o godzinie: 14:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
Kolektyw Oleśnica2 : 3Jabłonianka Jabłonna Lacka14.10.2023
o godzinie: 15:30
 Stadion Kolektyw Oleśnica ( Oleśnica 1 )
ŁDK Łosice1 : 2Zryw Sobolew14.10.2023
o godzinie: 15:30
 Szkolna 5 , 08-200 Łosice
MKP Pogoń II Siedlce1 : 2Wektra Zbuczyn15.10.2023
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Czarni Węgrów2 : 0Sęp Żelechów15.10.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski (Węgrów, Powstańców 1)
Jastrząb Żeliszew3 : 3ULKS Gołąbek15.10.2023
o godzinie: 15:00
 Żeliszew Podkościelny - lok. -, 08-130 Kotuń
Podlasie II Sokołów Podlaski1 : 5MKS Małkinia15.10.2023
o godzinie: 15:30
 Lipowa 50 , 08-300 Sokołów Podlaski
Kolejka nr 11
data: 21.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
ULKS Gołąbek4 : 4ŁDK Łosice21.10.2023
o godzinie: 12:00
 Siedlecka 1 , 08-114 Skórzec
Wektra Zbuczyn6 : 0KSS Promnik Gończyce21.10.2023
o godzinie: 15:00
 WEKTRA (Zbuczyn 110)
Fenix Siennica7 : 3Orzeł Unin22.10.2023
o godzinie: 12:00
 Stadion Gminny w Siennicy ( Siennica, Latowicka 16 )
Hutnik Huta Czechy3 : 2Czarni Węgrów22.10.2023
o godzinie: 12:00
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
MKS Małkinia2 : 0Jastrząb Żeliszew22.10.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion ( Małkinia Górna, Kolejowa )
Sęp Żelechów7 : 3Kolektyw Oleśnica22.10.2023
o godzinie: 15:00
 Chłopickiego 96 , 08-430 Żelechów
Zryw Sobolew3 : 8MKP Pogoń II Siedlce22.10.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny w Sobolewie ( Sobolew, Onufrego Błachnio 1 )
Jabłonianka Jabłonna Lacka0 : 3Podlasie II Sokołów Podlaski26.11.2023
o godzinie: 13:00
 11 Listopada 15, Jadów
Kolejka nr 12
data: 28.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Unin3 : 1Wektra Zbuczyn28.10.2023
o godzinie: 13:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
MKS Małkinia0 : 2Jabłonianka Jabłonna Lacka28.10.2023
o godzinie: 14:00
 Stadion (Małkinia Górna, Kolejowa )
Jastrząb Żeliszew1 : 5ŁDK Łosice29.10.2023
o godzinie: 11:00
 Boisko w Żeliszewie ( Żeliszew Podkościelny - )
MKP Pogoń II Siedlce2 : 0ULKS Gołąbek29.10.2023
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
KSS Promnik Gończyce2 : 2Zryw Sobolew29.10.2023
o godzinie: 13:00
 Stadion Gminny w Gończycach ( Gończyce 106 )
Czarni Węgrów2 : 3Fenix Siennica29.10.2023
o godzinie: 13:30
 Stadion Miejski ( Węgrów, Powstańców 1 )
Kolektyw Oleśnica2 : 5Hutnik Huta Czechy29.10.2023
o godzinie: 13:30
 Oleśnica 1 , 08-117 Wodynie
Podlasie II Sokołów Podlaski0 : 2Sęp Żelechów29.10.2023
o godzinie: 13:30
 Lipowa 50 , 08-300 Sokołów Podlaski
Kolejka nr 13
data: 04.11.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy0 : 4Podlasie II Sokołów Podlaski04.11.2023
o godzinie: 13:00
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy ( Trąbki, Osadnicza 12A )
ŁDK Łosice0 : 2MKP Pogoń II Siedlce04.11.2023
o godzinie: 13:30
 Szkolna 5 , 08-200 Łosice
Wektra Zbuczyn1 : 1Czarni Węgrów04.11.2023
o godzinie: 13:30
 WEKTRA (Zbuczyn 110)
Fenix Siennica7 : 0Kolektyw Oleśnica05.11.2023
o godzinie: 12:00
 Latowicka 16 , 05-332 Siennica
ULKS Gołąbek2 : 0KSS Promnik Gończyce05.11.2023
o godzinie: 13:00
 Siedlecka 1 , 08-114 Skórzec
Zryw Sobolew1 : 4Orzeł Unin05.11.2023
o godzinie: 13:00
 Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Gończycach (Gończyce 106)
Jabłonianka Jabłonna Lacka1 : 4Jastrząb Żeliszew05.11.2023
o godzinie: 13:30
 Targowa 49 , 08-304 Jabłonna Lacka
Sęp Żelechów3 : 0MKS Małkinia05.11.2023
o godzinie: 13:30
 KS "SĘP" Żelechów (Żelechów, Chłopickiego 96)
Kolejka nr 14
data: 11.11.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKS Małkinia3 : 1Hutnik Huta Czechy11.11.2023
o godzinie: 13:00
 Kolejowa , 07-320 Małkinia Górna
Orzeł Unin3 : 0ULKS Gołąbek11.11.2023
o godzinie: 13:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
Czarni Węgrów0 : 5Zryw Sobolew12.11.2023
o godzinie: 13:00
 11 Listopada 15, Jadów
Jabłonianka Jabłonna Lacka0 : 1Sęp Żelechów12.11.2023
o godzinie: 13:00
 Targowa 49 , 08-304 Jabłonna Lacka
Jastrząb Żeliszew2 : 3MKP Pogoń II Siedlce12.11.2023
o godzinie: 13:00
 Boisko w Żeliszewie (Żeliszew Podkościelny -)
Kolektyw Oleśnica1 : 2Wektra Zbuczyn12.11.2023
o godzinie: 13:00
 Oleśnica 1 , 08-117 Wodynie
KSS Promnik Gończyce1 : 3ŁDK Łosice12.11.2023
o godzinie: 13:00
 Stadion Gminny w Gończycach ( Gończyce 106 )
Podlasie II Sokołów Podlaski0 : 3Fenix Siennica12.11.2023
o godzinie: 13:00
 Lipowa 50 , 08-300 Sokołów Podlaski
Kolejka nr 15
data: 18.11.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wektra Zbuczyn4 : 3Podlasie II Sokołów Podlaski18.11.2023
o godzinie: 12:00
 ul. Jana Pawła II 6, Siedlce
MKP Pogoń II Siedlce8 : 0KSS Promnik Gończyce19.11.2023
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Zryw Sobolew6 : 0Kolektyw Oleśnica19.11.2023
o godzinie: 13:00
 Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Gończycach ( Gończyce 106 )
Fenix Siennica4 : 3MKS Małkinia25.11.2023
o godzinie: 13:30
 Stadion Miejski w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki, Budowlana 2a)
Sęp Żelechów8 : 1Jastrząb Żeliszew26.11.2023
o godzinie: 12:00
 Gończyce
ŁDK Łosice1 : 1Orzeł Unin26.11.2023
o godzinie: 12:15
 Jana Pawła II 6, Siedlce
ULKS Gołąbek : Czarni Węgrów09.03.2024
o godzinie: 15:00
 ULKS Gołąbek (Gołąbek, Siedlecka 1)
Hutnik Huta Czechy : Jabłonianka Jabłonna Lacka10.03.2024
o godzinie: 11:00
 Stadion K.S Hutnik Huta Czechy (Trąbki, Osadnicza 12A)
Kolejka nr 16
data: 16.03.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy : Sęp Żelechów16.03.2024
o godzinie: 15:00
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
Wektra Zbuczyn : MKS Małkinia16.03.2024
o godzinie: 15:00
 Zbuczyn 110 , 08-106 Zbuczyn
ŁDK Łosice : Czarni Węgrów16.03.2024 Brak danych
ULKS Gołąbek : Kolektyw Oleśnica16.03.2024 Brak danych
Zryw Sobolew : Podlasie II Sokołów Podlaski16.03.2024 Brak danych
Jastrząb Żeliszew : KSS Promnik Gończyce17.03.2024
o godzinie: 11:00
 Żeliszew Podkościelny - lok. -, 08-130 Kotuń
Fenix Siennica : Jabłonianka Jabłonna Lacka17.03.2024
o godzinie: 12:00
 Latowicka 16 , 05-332 Siennica
MKP Pogoń II Siedlce : Orzeł Unin17.03.2024
o godzinie: 17:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Kolejka nr 17
data: 23.03.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy : Jastrząb Żeliszew23.03.2024
o godzinie: 15:00
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
Orzeł Unin : KSS Promnik Gończyce23.03.2024
o godzinie: 15:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
Czarni Węgrów : MKP Pogoń II Siedlce23.03.2024
o godzinie: 15:30
 Powstańców 1 , Węgrów
Jabłonianka Jabłonna Lacka : Wektra Zbuczyn23.03.2024 Brak danych
Kolektyw Oleśnica : ŁDK Łosice23.03.2024 Brak danych
MKS Małkinia : Zryw Sobolew23.03.2024 Brak danych
Podlasie II Sokołów Podlaski : ULKS Gołąbek23.03.2024 Brak danych
Sęp Żelechów : Fenix Siennica23.03.2024 Brak danych
Kolejka nr 18
data: 29.03.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
ŁDK Łosice : Podlasie II Sokołów Podlaski29.03.2024 Brak danych
ULKS Gołąbek : MKS Małkinia29.03.2024 Brak danych
Wektra Zbuczyn : Sęp Żelechów29.03.2024 Brak danych
Zryw Sobolew : Jabłonianka Jabłonna Lacka29.03.2024 Brak danych
Fenix Siennica : Hutnik Huta Czechy30.03.2024
o godzinie: 11:00
 Latowicka 16 , 05-332 Siennica
Jastrząb Żeliszew : Orzeł Unin30.03.2024
o godzinie: 11:00
 Żeliszew Podkościelny - lok. -, 08-130 Kotuń
KSS Promnik Gończyce : Czarni Węgrów30.03.2024
o godzinie: 14:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
MKP Pogoń II Siedlce : Kolektyw Oleśnica30.03.2024
o godzinie: 18:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Kolejka nr 19
data: 06.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy : Wektra Zbuczyn06.04.2024
o godzinie: 16:00
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
Jabłonianka Jabłonna Lacka : ULKS Gołąbek06.04.2024 Brak danych
Kolektyw Oleśnica : KSS Promnik Gończyce06.04.2024 Brak danych
MKS Małkinia : ŁDK Łosice06.04.2024 Brak danych
Podlasie II Sokołów Podlaski : MKP Pogoń II Siedlce06.04.2024 Brak danych
Sęp Żelechów : Zryw Sobolew06.04.2024 Brak danych
Fenix Siennica : Jastrząb Żeliszew07.04.2024
o godzinie: 12:00
 Latowicka 16 , 05-332 Siennica
Czarni Węgrów : Orzeł Unin07.04.2024
o godzinie: 16:00
 Powstańców 1 , Węgrów
Kolejka nr 20
data: 13.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Unin : Kolektyw Oleśnica13.04.2024
o godzinie: 15:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
ŁDK Łosice : Jabłonianka Jabłonna Lacka13.04.2024 Brak danych
ULKS Gołąbek : Sęp Żelechów13.04.2024 Brak danych
Wektra Zbuczyn : Fenix Siennica13.04.2024 Brak danych
Zryw Sobolew : Hutnik Huta Czechy13.04.2024 Brak danych
MKP Pogoń II Siedlce : MKS Małkinia14.04.2024
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Jastrząb Żeliszew : Czarni Węgrów14.04.2024
o godzinie: 13:30
 Żeliszew Podkościelny - lok. -, 08-130 Kotuń
KSS Promnik Gończyce : Podlasie II Sokołów Podlaski14.04.2024
o godzinie: 15:30
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Kolejka nr 21
data: 20.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy : ULKS Gołąbek20.04.2024
o godzinie: 16:00
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
Jabłonianka Jabłonna Lacka : MKP Pogoń II Siedlce20.04.2024 Brak danych
Kolektyw Oleśnica : Czarni Węgrów20.04.2024 Brak danych
MKS Małkinia : KSS Promnik Gończyce20.04.2024 Brak danych
Podlasie II Sokołów Podlaski : Orzeł Unin20.04.2024 Brak danych
Sęp Żelechów : ŁDK Łosice20.04.2024 Brak danych
Wektra Zbuczyn : Jastrząb Żeliszew20.04.2024 Brak danych
Fenix Siennica : Zryw Sobolew21.04.2024
o godzinie: 12:00
 Latowicka 16 , 05-332 Siennica
Kolejka nr 22
data: 27.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Unin : MKS Małkinia27.04.2024
o godzinie: 17:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
ŁDK Łosice : Hutnik Huta Czechy27.04.2024 Brak danych
ULKS Gołąbek : Fenix Siennica27.04.2024 Brak danych
Zryw Sobolew : Wektra Zbuczyn27.04.2024 Brak danych
MKP Pogoń II Siedlce : Sęp Żelechów28.04.2024
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Jastrząb Żeliszew : Kolektyw Oleśnica28.04.2024
o godzinie: 13:30
 Żeliszew Podkościelny - lok. -, 08-130 Kotuń
KSS Promnik Gończyce : Jabłonianka Jabłonna Lacka28.04.2024
o godzinie: 15:30
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Czarni Węgrów : Podlasie II Sokołów Podlaski28.04.2024
o godzinie: 16:00
 Powstańców 1 , Węgrów
Kolejka nr 23
data: 04.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy : MKP Pogoń II Siedlce04.05.2024
o godzinie: 17:00
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
Jabłonianka Jabłonna Lacka : Orzeł Unin04.05.2024 Brak danych
MKS Małkinia : Czarni Węgrów04.05.2024 Brak danych
Podlasie II Sokołów Podlaski : Kolektyw Oleśnica04.05.2024 Brak danych
Sęp Żelechów : KSS Promnik Gończyce04.05.2024 Brak danych
Wektra Zbuczyn : ULKS Gołąbek04.05.2024 Brak danych
Zryw Sobolew : Jastrząb Żeliszew04.05.2024 Brak danych
Fenix Siennica : ŁDK Łosice05.05.2024
o godzinie: 12:00
 Latowicka 16 , 05-332 Siennica
Kolejka nr 24
data: 11.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Unin : Sęp Żelechów11.05.2024
o godzinie: 17:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
Kolektyw Oleśnica : MKS Małkinia11.05.2024 Brak danych
ŁDK Łosice : Wektra Zbuczyn11.05.2024 Brak danych
ULKS Gołąbek : Zryw Sobolew11.05.2024 Brak danych
Jastrząb Żeliszew : Podlasie II Sokołów Podlaski12.05.2024
o godzinie: 11:00
 Żeliszew Podkościelny - lok. -, 08-130 Kotuń
MKP Pogoń II Siedlce : Fenix Siennica12.05.2024
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
KSS Promnik Gończyce : Hutnik Huta Czechy12.05.2024
o godzinie: 15:30
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Czarni Węgrów : Jabłonianka Jabłonna Lacka12.05.2024
o godzinie: 16:00
 Powstańców 1 , Węgrów
Kolejka nr 25
data: 18.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy : Orzeł Unin18.05.2024
o godzinie: 17:00
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
Jabłonianka Jabłonna Lacka : Kolektyw Oleśnica18.05.2024 Brak danych
MKS Małkinia : Podlasie II Sokołów Podlaski18.05.2024 Brak danych
Sęp Żelechów : Czarni Węgrów18.05.2024 Brak danych
ULKS Gołąbek : Jastrząb Żeliszew18.05.2024 Brak danych
Wektra Zbuczyn : MKP Pogoń II Siedlce18.05.2024 Brak danych
Zryw Sobolew : ŁDK Łosice18.05.2024 Brak danych
Fenix Siennica : KSS Promnik Gończyce19.05.2024
o godzinie: 12:00
 Latowicka 16 , 05-332 Siennica
Kolejka nr 26
data: 25.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Unin : Fenix Siennica25.05.2024
o godzinie: 17:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
Kolektyw Oleśnica : Sęp Żelechów25.05.2024 Brak danych
ŁDK Łosice : ULKS Gołąbek25.05.2024 Brak danych
Podlasie II Sokołów Podlaski : Jabłonianka Jabłonna Lacka25.05.2024 Brak danych
Jastrząb Żeliszew : MKS Małkinia26.05.2024
o godzinie: 11:00
 Żeliszew Podkościelny - lok. -, 08-130 Kotuń
MKP Pogoń II Siedlce : Zryw Sobolew26.05.2024
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Czarni Węgrów : Hutnik Huta Czechy26.05.2024
o godzinie: 16:00
 Powstańców 1 , Węgrów
KSS Promnik Gończyce : Wektra Zbuczyn26.05.2024
o godzinie: 16:30
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Kolejka nr 27
data: 01.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy : Kolektyw Oleśnica01.06.2024
o godzinie: 17:00
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
Jabłonianka Jabłonna Lacka : MKS Małkinia01.06.2024 Brak danych
ŁDK Łosice : Jastrząb Żeliszew01.06.2024 Brak danych
Sęp Żelechów : Podlasie II Sokołów Podlaski01.06.2024 Brak danych
ULKS Gołąbek : MKP Pogoń II Siedlce01.06.2024 Brak danych
Wektra Zbuczyn : Orzeł Unin01.06.2024 Brak danych
Zryw Sobolew : KSS Promnik Gończyce01.06.2024 Brak danych
Fenix Siennica : Czarni Węgrów02.06.2024
o godzinie: 12:00
 Latowicka 16 , 05-332 Siennica
Kolejka nr 28
data: 08.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Orzeł Unin : Zryw Sobolew08.06.2024
o godzinie: 17:00
 Unin 86b , 08-400 garwolin
Kolektyw Oleśnica : Fenix Siennica08.06.2024 Brak danych
MKS Małkinia : Sęp Żelechów08.06.2024 Brak danych
Podlasie II Sokołów Podlaski : Hutnik Huta Czechy08.06.2024 Brak danych
Jastrząb Żeliszew : Jabłonianka Jabłonna Lacka09.06.2024
o godzinie: 11:00
 Żeliszew Podkościelny - lok. -, 08-130 Kotuń
MKP Pogoń II Siedlce : ŁDK Łosice09.06.2024
o godzinie: 11:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Czarni Węgrów : Wektra Zbuczyn09.06.2024
o godzinie: 16:00
 Powstańców 1 , Węgrów
KSS Promnik Gończyce : ULKS Gołąbek09.06.2024
o godzinie: 16:30
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Kolejka nr 29
data: 15.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Hutnik Huta Czechy : MKS Małkinia15.06.2024
o godzinie: 17:30
 Osadnicza 12A , 08-440 Trąbki
ŁDK Łosice : KSS Promnik Gończyce15.06.2024 Brak danych
Sęp Żelechów : Jabłonianka Jabłonna Lacka15.06.2024 Brak danych
ULKS Gołąbek : Orzeł Unin15.06.2024 Brak danych
Wektra Zbuczyn : Kolektyw Oleśnica15.06.2024 Brak danych
Zryw Sobolew : Czarni Węgrów15.06.2024 Brak danych
Fenix Siennica : Podlasie II Sokołów Podlaski16.06.2024
o godzinie: 12:00
 Latowicka 16 , 05-332 Siennica
MKP Pogoń II Siedlce : Jastrząb Żeliszew16.06.2024
o godzinie: 14:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Kolejka nr 30
data: 22.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Czarni Węgrów : ULKS Gołąbek22.06.2024
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski (Węgrów, Powstańców 1)
Jabłonianka Jabłonna Lacka : Hutnik Huta Czechy22.06.2024
o godzinie: 15:00
 SKS Jabłonianka (Jabłonna Lacka, Targowa 49)
Jastrząb Żeliszew : Sęp Żelechów22.06.2024
o godzinie: 15:00
 Boisko w Żeliszewie (Żeliszew Podkościelny -)
Kolektyw Oleśnica : Zryw Sobolew22.06.2024
o godzinie: 15:00
 Stadion Kolektyw Oleśnica (Oleśnica 1)
KSS Promnik Gończyce : MKP Pogoń II Siedlce22.06.2024
o godzinie: 15:00
 Stadion Gminny w Gończycach (Gończyce 106)
MKS Małkinia : Fenix Siennica22.06.2024
o godzinie: 15:00
 Stadion (Małkinia Górna, Kolejowa )
Orzeł Unin : ŁDK Łosice22.06.2024
o godzinie: 15:00
 Stadion w Uninie (Unin 86b)
Podlasie II Sokołów Podlaski : Wektra Zbuczyn22.06.2024
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski w Sokołowie Podlaskim (Sokołów Podlaski, Lipowa 50)