Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1MKP Pogoń III Siedlce1334111149:15
2Armia Żelków132891349:31
3Grodzisk Krzymosze132682335:15
4Tęcza Stanisławów132682334:25
5GKS Dobre122372329:23
6LKS Ostrówek132271533:26
7Tajfun Jartypory132163434:22
8Kosovia Kosów Lacki132062527:18
9Wilga Miastków Kościelny131853548:28
10Rywal Ruchna131341834:39
11Płomień II Dębe Wielkie131341822:34
12Wicher Sadowne136201120:52
13Victoria Kałuszyn135121013:47
14Miedzanka Miedzna12411104:56
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 19.08.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny9 : 1Wicher Sadowne19.08.2023
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Armia Żelków6 : 2GKS Dobre19.08.2023
o godzinie: 17:00
 Boisko Gminne ( Chodów, Kościelna 13 )
Miedzanka Miedzna1 : 1Victoria Kałuszyn19.08.2023
o godzinie: 17:00
 stadion sportowy ( Miedzna, Węgrowska 15 )
Tajfun Jartypory1 : 1LKS Ostrówek19.08.2023
o godzinie: 17:30
 Boisko Jartypory ( Jartypory )
MKP Pogoń III Siedlce6 : 0Płomień II Dębe Wielkie20.08.2023
o godzinie: 14:00
 stadion ARMS ( Siedlce, Bolesława Prusa 6 )
Grodzisk Krzymosze2 : 2Tęcza Stanisławów20.08.2023
o godzinie: 15:00
 Boisko ( Krzymosze 40 E )
Rywal Ruchna2 : 3Kosovia Kosów Lacki27.09.2023
o godzinie: 16:00
 ULKS Rywal Ruchna (Ruchna, Siedlecka 5)
Kolejka nr 2
data: 26.08.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
MKP Pogoń III Siedlce1 : 2Tęcza Stanisławów26.08.2023
o godzinie: 13:00
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Tajfun Jartypory4 : 2Wilga Miastków Kościelny26.08.2023
o godzinie: 16:00
 Boisko Jartypory (Jartypory )
Płomień II Dębe Wielkie3 : 4Armia Żelków26.08.2023
o godzinie: 17:00
 Szkolna 5 , 05-311 Dębe Wielkie
Kosovia Kosów Lacki0 : 3Grodzisk Krzymosze27.08.2023
o godzinie: 14:00
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim ( Kosów Lacki, Kościelna 20 )
LKS Ostrówek7 : 0Miedzanka Miedzna27.08.2023
o godzinie: 17:00
 LKS Ostrówek ( Ostrówek, Zwycięstwa 72 )
Victoria Kałuszyn4 : 2Rywal Ruchna27.08.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski w Kałuszynie ( Kałuszyn, 1-go Maja 53 )
Wicher Sadowne1 : 5GKS Dobre27.08.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion w Sadownem ( Sadowne, Kościuszki 74 )
Kolejka nr 3
data: 02.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Rywal Ruchna1 : 2LKS Ostrówek02.09.2023
o godzinie: 16:00
 ULKS Rywal Ruchna ( Ruchna, Siedlecka 5 )
GKS Dobre3 : 2Płomień II Dębe Wielkie02.09.2023
o godzinie: 17:00
 STADION GMINNY W DOBREM ( Dobre, Szkolna 3 )
Miedzanka Miedzna0 : 5Wilga Miastków Kościelny02.09.2023
o godzinie: 17:00
 stadion sportowy ( Miedzna, Węgrowska 15 )
MKP Pogoń III Siedlce4 : 1Kosovia Kosów Lacki03.09.2023
o godzinie: 14:00
 stadion ARMS ( Siedlce, Bolesława Prusa 6 )
Armia Żelków2 : 6Tęcza Stanisławów03.09.2023
o godzinie: 17:00
 Kościelna 13 , 08-119 Siedlce
Grodzisk Krzymosze5 : 1Victoria Kałuszyn03.09.2023
o godzinie: 17:00
 Boisko ( Krzymosze 40 E )
Tajfun Jartypory3 : 0Wicher Sadowne03.09.2023
o godzinie: 17:00
 Jartypory , Jartypory
Kolejka nr 4
data: 09.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny9 : 2Rywal Ruchna09.09.2023
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Tęcza Stanisławów1 : 3GKS Dobre09.09.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Sportowy ( Stanisławów, Armii Krajowej )
Kosovia Kosów Lacki0 : 1Armia Żelków09.09.2023
o godzinie: 17:00
 Kościelna 20 , 08-330 Kosów Lacki
Wicher Sadowne4 : 1Płomień II Dębe Wielkie10.09.2023
o godzinie: 16:00
 Kościuszki 74 , 07-140 Sadowne
LKS Ostrówek4 : 2Grodzisk Krzymosze10.09.2023
o godzinie: 16:30
 LKS Ostrówek ( Ostrówek, Zwycięstwa 72 )
Tajfun Jartypory9 : 0Miedzanka Miedzna10.09.2023
o godzinie: 17:00
 Jartypory , Jartypory
Victoria Kałuszyn2 : 6MKP Pogoń III Siedlce10.09.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion Miejski w Kałuszynie ( Kałuszyn, 1-go Maja 53 )
Kolejka nr 5
data: 16.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Płomień II Dębe Wielkie4 : 2Tęcza Stanisławów16.09.2023
o godzinie: 15:30
 Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5)
GKS Dobre3 : 2Kosovia Kosów Lacki16.09.2023
o godzinie: 16:00
 Szkolna 3 , 05-307 DOBRE
Rywal Ruchna1 : 2Tajfun Jartypory16.09.2023
o godzinie: 16:00
 ULKS Rywal Ruchna ( Ruchna, Siedlecka 5 )
Miedzanka Miedzna2 : 1Wicher Sadowne16.09.2023
o godzinie: 17:00
 stadion sportowy ( Miedzna, Węgrowska 15 )
MKP Pogoń III Siedlce5 : 0LKS Ostrówek17.09.2023
o godzinie: 14:00
 stadion ARMS ( Siedlce, Bolesława Prusa 6 )
Grodzisk Krzymosze1 : 0Wilga Miastków Kościelny17.09.2023
o godzinie: 15:00
 Krzymosze 40 E , 08-140 Mordy
Armia Żelków7 : 2Victoria Kałuszyn17.09.2023
o godzinie: 16:30
 Kościelna 13 , 08-119 Siedlce
Kolejka nr 6
data: 23.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny3 : 5MKP Pogoń III Siedlce23.09.2023
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Miedzanka Miedzna0 : 5Rywal Ruchna23.09.2023
o godzinie: 16:00
 stadion sportowy ( Miedzna, Węgrowska 15 )
Kosovia Kosów Lacki0 : 1Płomień II Dębe Wielkie24.09.2023
o godzinie: 15:00
 Kościelna 20 , 08-330 Kosów Lacki
LKS Ostrówek1 : 3Armia Żelków24.09.2023
o godzinie: 16:00
 LKS Ostrówek ( Ostrówek, Zwycięstwa 72 )
Tajfun Jartypory1 : 1Grodzisk Krzymosze24.09.2023
o godzinie: 16:00
 Jartypory , Jartypory
Wicher Sadowne2 : 3Tęcza Stanisławów24.09.2023
o godzinie: 16:00
 Kościuszki 74 , 07-140 Sadowne
Victoria Kałuszyn1 : 1GKS Dobre24.09.2023
o godzinie: 16:30
 1-go Maja 53 , Kałuszyn
Kolejka nr 7
data: 30.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Armia Żelków2 : 6Wilga Miastków Kościelny30.09.2023
o godzinie: 16:00
 Boisko Gminne (Chodów, Kościelna 13)
Rywal Ruchna3 : 0Wicher Sadowne30.09.2023
o godzinie: 16:00
 Siedlecka 5 , 07-100 Węgrów
Tęcza Stanisławów0 : 4Kosovia Kosów Lacki30.09.2023
o godzinie: 16:00
 Armii Krajowej , 05-304 Stanisławów
Płomień II Dębe Wielkie3 : 0Victoria Kałuszyn01.10.2023
o godzinie: 12:00
 Szkolna 5 , 05-311 Dębe Wielkie
Grodzisk Krzymosze3 : 0Miedzanka Miedzna01.10.2023
o godzinie: 12:30
 Krzymosze 40 E , 08-140 Mordy
MKP Pogoń III Siedlce4 : 2Tajfun Jartypory01.10.2023
o godzinie: 14:00
 stadion ARMS ( Siedlce, Bolesława Prusa 6 )
GKS Dobre1 : 0LKS Ostrówek01.10.2023
o godzinie: 15:00
 Szkolna 3 , 05-307 DOBRE
Kolejka nr 8
data: 07.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny1 : 1GKS Dobre07.10.2023
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Rywal Ruchna2 : 5Grodzisk Krzymosze07.10.2023
o godzinie: 15:30
 Siedlecka 5 , 07-100 Węgrów
Tęcza Stanisławów3 : 0Victoria Kałuszyn08.10.2023
o godzinie: 10:00
 Stadion Sportowy (Stanisławów, Armii Krajowej)
LKS Ostrówek3 : 1Płomień II Dębe Wielkie08.10.2023
o godzinie: 15:30
 LKS Ostrówek ( Ostrówek, Zwycięstwa 72 )
Miedzanka Miedzna0 : 4MKP Pogoń III Siedlce08.10.2023
o godzinie: 15:30
 stadion sportowy (Miedzna, Węgrowska 15)
Tajfun Jartypory3 : 4Armia Żelków08.10.2023
o godzinie: 15:30
 Jartypory , Jartypory
Wicher Sadowne1 : 3Kosovia Kosów Lacki08.10.2023
o godzinie: 15:30
 Stadion w Sadownem (Sadowne, Kościuszki 74)
Kolejka nr 9
data: 14.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Armia Żelków8 : 1Miedzanka Miedzna14.10.2023
o godzinie: 15:30
 Kościelna 13 , 08-119 Siedlce
Tęcza Stanisławów2 : 1LKS Ostrówek15.10.2023
o godzinie: 10:00
 Stadion Sportowy (Stanisławów, Armii Krajowej )
Kosovia Kosów Lacki2 : 0Victoria Kałuszyn15.10.2023
o godzinie: 12:00
 Kościelna 20 , 08-330 Kosów Lacki
Grodzisk Krzymosze7 : 0Wicher Sadowne15.10.2023
o godzinie: 13:00
 Boisko (Krzymosze 40 E)
MKP Pogoń III Siedlce5 : 3Rywal Ruchna15.10.2023
o godzinie: 14:00
 stadion ARMS ( Siedlce, Bolesława Prusa 6 )
Płomień II Dębe Wielkie1 : 1Wilga Miastków Kościelny15.10.2023
o godzinie: 14:30
 Szkolna 5 , 05-311 Dębe Wielkie
GKS Dobre7 : 4Tajfun Jartypory15.10.2023
o godzinie: 15:30
 STADION GMINNY W DOBREM (Dobre, Szkolna 3)
Kolejka nr 10
data: 21.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny4 : 5Tęcza Stanisławów21.10.2023
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Rywal Ruchna2 : 1Armia Żelków21.10.2023
o godzinie: 15:00
 Siedlecka 5 , 07-100 Węgrów
Grodzisk Krzymosze0 : 1MKP Pogoń III Siedlce22.10.2023
o godzinie: 14:00
 Krzymosze 40 E , 08-140 Mordy
LKS Ostrówek1 : 4Kosovia Kosów Lacki22.10.2023
o godzinie: 15:00
 LKS Ostrówek ( Ostrówek, Zwycięstwa 72 )
Tajfun Jartypory2 : 0Płomień II Dębe Wielkie22.10.2023
o godzinie: 15:00
 ul. Węgrowska 10, Miedzna
Wicher Sadowne5 : 1Victoria Kałuszyn22.10.2023
o godzinie: 15:00
 Kościuszki 74 , 07-140 Sadowne
Miedzanka Miedzna : GKS Dobre17.03.2024
o godzinie: 13:00
 stadion sportowy (Miedzna, Węgrowska 15)
Kolejka nr 11
data: 28.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Tęcza Stanisławów2 : 0Tajfun Jartypory28.10.2023
o godzinie: 14:00
 Armii Krajowej , 05-304 Stanisławów
Armia Żelków4 : 2Grodzisk Krzymosze28.10.2023
o godzinie: 14:30
 Boisko Gminne (Chodów, Kościelna 13)
GKS Dobre3 : 2Rywal Ruchna29.10.2023
o godzinie: 13:30
 STADION GMINNY W DOBREM (Dobre, Szkolna 3)
Kosovia Kosów Lacki2 : 2Wilga Miastków Kościelny29.10.2023
o godzinie: 13:30
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim (Kosów Lacki, Kościelna 20)
MKP Pogoń III Siedlce5 : 0Wicher Sadowne29.10.2023
o godzinie: 13:30
 stadion ARMS (Siedlce, Bolesława Prusa 6)
Płomień II Dębe Wielkie3 : 0Miedzanka Miedzna29.10.2023
o godzinie: 13:30
 Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5)
Victoria Kałuszyn1 : 4LKS Ostrówek29.10.2023
o godzinie: 13:30
 1-go Maja 53 , Kałuszyn
Kolejka nr 12
data: 04.11.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny5 : 0Victoria Kałuszyn04.11.2023
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Rywal Ruchna7 : 3Płomień II Dębe Wielkie04.11.2023
o godzinie: 13:30
 Siedlecka 5 , 07-100 Węgrów
Miedzanka Miedzna0 : 4Tęcza Stanisławów05.11.2023
o godzinie: 10:00
 stadion sportowy (Miedzna, Węgrowska 15)
Grodzisk Krzymosze2 : 0GKS Dobre05.11.2023
o godzinie: 13:30
 Boisko (Krzymosze 40 E)
Kosovia Kosów Lacki0 : 0Tajfun Jartypory05.11.2023
o godzinie: 13:30
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim (Kosów Lacki, Kościelna 20)
MKP Pogoń III Siedlce2 : 2Armia Żelków05.11.2023
o godzinie: 13:30
 Bolesława Prusa 6 , 08-110 Siedlce
Wicher Sadowne4 : 5LKS Ostrówek05.11.2023
o godzinie: 13:30
 Kościuszki 74 , 07-140 Sadowne
Kolejka nr 13
data: 11.11.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Armia Żelków5 : 1Wicher Sadowne11.11.2023
o godzinie: 13:00
 Boisko Gminne (Chodów, Kościelna 13)
GKS Dobre0 : 1MKP Pogoń III Siedlce11.11.2023
o godzinie: 13:00
 Szkolna 3 , 05-307 DOBRE
Kosovia Kosów Lacki6 : 0Miedzanka Miedzna11.11.2023
o godzinie: 13:00
 Stadion Miejski w Kosowie Lackim (Kosów Lacki, Kościelna 20)
LKS Ostrówek4 : 1Wilga Miastków Kościelny11.11.2023
o godzinie: 13:00
 LKS Ostrówek ( Ostrówek, Zwycięstwa 72 )
Tęcza Stanisławów2 : 2Rywal Ruchna11.11.2023
o godzinie: 13:00
 Armii Krajowej , 05-304 Stanisławów
Płomień II Dębe Wielkie0 : 2Grodzisk Krzymosze12.11.2023
o godzinie: 13:00
 Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5)
Victoria Kałuszyn0 : 3Tajfun Jartypory12.11.2023
o godzinie: 13:00
 1-go Maja 53 , Kałuszyn
Kolejka nr 14
data: 23.03.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
GKS Dobre : Armia Żelków23.03.2024 Brak danych
Kosovia Kosów Lacki : Rywal Ruchna23.03.2024 Brak danych
LKS Ostrówek : Tajfun Jartypory23.03.2024 Brak danych
Płomień II Dębe Wielkie : MKP Pogoń III Siedlce23.03.2024 Brak danych
Tęcza Stanisławów : Grodzisk Krzymosze23.03.2024 Brak danych
Victoria Kałuszyn : Miedzanka Miedzna23.03.2024 Brak danych
Wicher Sadowne : Wilga Miastków Kościelny23.03.2024 Brak danych
Kolejka nr 15
data: 29.03.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Armia Żelków : Płomień II Dębe Wielkie29.03.2024 Brak danych
GKS Dobre : Wicher Sadowne29.03.2024 Brak danych
Grodzisk Krzymosze : Kosovia Kosów Lacki29.03.2024 Brak danych
Miedzanka Miedzna : LKS Ostrówek29.03.2024 Brak danych
Rywal Ruchna : Victoria Kałuszyn29.03.2024 Brak danych
Wilga Miastków Kościelny : Tajfun Jartypory30.03.2024
o godzinie: 11:00
 Unin 68b , 08-400 Garwolin
Tęcza Stanisławów : MKP Pogoń III Siedlce30.03.2024
o godzinie: 17:30
 Armii Krajowej , 05-304 Stanisławów
Kolejka nr 16
data: 06.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny : Miedzanka Miedzna06.04.2024
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Kosovia Kosów Lacki : MKP Pogoń III Siedlce06.04.2024 Brak danych
LKS Ostrówek : Rywal Ruchna06.04.2024 Brak danych
Płomień II Dębe Wielkie : GKS Dobre06.04.2024 Brak danych
Tęcza Stanisławów : Armia Żelków06.04.2024 Brak danych
Victoria Kałuszyn : Grodzisk Krzymosze06.04.2024 Brak danych
Wicher Sadowne : Tajfun Jartypory06.04.2024 Brak danych
Kolejka nr 17
data: 13.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Armia Żelków : Kosovia Kosów Lacki13.04.2024 Brak danych
GKS Dobre : Tęcza Stanisławów13.04.2024 Brak danych
Grodzisk Krzymosze : LKS Ostrówek13.04.2024 Brak danych
Miedzanka Miedzna : Tajfun Jartypory13.04.2024 Brak danych
Płomień II Dębe Wielkie : Wicher Sadowne13.04.2024 Brak danych
Rywal Ruchna : Wilga Miastków Kościelny13.04.2024 Brak danych
MKP Pogoń III Siedlce : Victoria Kałuszyn14.04.2024
o godzinie: 14:00
 Bolesława Prusa 6 , 08-110 Siedlce
Kolejka nr 18
data: 20.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny : Grodzisk Krzymosze20.04.2024
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Kosovia Kosów Lacki : GKS Dobre20.04.2024 Brak danych
LKS Ostrówek : MKP Pogoń III Siedlce20.04.2024 Brak danych
Tajfun Jartypory : Rywal Ruchna20.04.2024 Brak danych
Tęcza Stanisławów : Płomień II Dębe Wielkie20.04.2024 Brak danych
Victoria Kałuszyn : Armia Żelków20.04.2024 Brak danych
Wicher Sadowne : Miedzanka Miedzna20.04.2024 Brak danych
Kolejka nr 19
data: 27.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Armia Żelków : LKS Ostrówek27.04.2024 Brak danych
GKS Dobre : Victoria Kałuszyn27.04.2024 Brak danych
Grodzisk Krzymosze : Tajfun Jartypory27.04.2024 Brak danych
Płomień II Dębe Wielkie : Kosovia Kosów Lacki27.04.2024 Brak danych
Rywal Ruchna : Miedzanka Miedzna27.04.2024 Brak danych
Tęcza Stanisławów : Wicher Sadowne27.04.2024 Brak danych
MKP Pogoń III Siedlce : Wilga Miastków Kościelny28.04.2024
o godzinie: 14:00
 Bolesława Prusa 6 , 08-110 Siedlce
Kolejka nr 20
data: 04.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny : Armia Żelków04.05.2024
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Kosovia Kosów Lacki : Tęcza Stanisławów04.05.2024 Brak danych
LKS Ostrówek : GKS Dobre04.05.2024 Brak danych
Miedzanka Miedzna : Grodzisk Krzymosze04.05.2024 Brak danych
Tajfun Jartypory : MKP Pogoń III Siedlce04.05.2024 Brak danych
Victoria Kałuszyn : Płomień II Dębe Wielkie04.05.2024 Brak danych
Wicher Sadowne : Rywal Ruchna04.05.2024 Brak danych
Kolejka nr 21
data: 11.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Armia Żelków : Tajfun Jartypory11.05.2024 Brak danych
GKS Dobre : Wilga Miastków Kościelny11.05.2024 Brak danych
Grodzisk Krzymosze : Rywal Ruchna11.05.2024 Brak danych
Kosovia Kosów Lacki : Wicher Sadowne11.05.2024 Brak danych
Płomień II Dębe Wielkie : LKS Ostrówek11.05.2024 Brak danych
Victoria Kałuszyn : Tęcza Stanisławów11.05.2024 Brak danych
MKP Pogoń III Siedlce : Miedzanka Miedzna12.05.2024
o godzinie: 14:00
 Bolesława Prusa 6 , 08-110 Siedlce
Kolejka nr 22
data: 18.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny : Płomień II Dębe Wielkie18.05.2024
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
LKS Ostrówek : Tęcza Stanisławów18.05.2024 Brak danych
Miedzanka Miedzna : Armia Żelków18.05.2024 Brak danych
Rywal Ruchna : MKP Pogoń III Siedlce18.05.2024 Brak danych
Tajfun Jartypory : GKS Dobre18.05.2024 Brak danych
Victoria Kałuszyn : Kosovia Kosów Lacki18.05.2024 Brak danych
Wicher Sadowne : Grodzisk Krzymosze18.05.2024 Brak danych
Kolejka nr 23
data: 25.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Armia Żelków : Rywal Ruchna25.05.2024 Brak danych
GKS Dobre : Miedzanka Miedzna25.05.2024 Brak danych
Kosovia Kosów Lacki : LKS Ostrówek25.05.2024 Brak danych
Płomień II Dębe Wielkie : Tajfun Jartypory25.05.2024 Brak danych
Tęcza Stanisławów : Wilga Miastków Kościelny25.05.2024 Brak danych
Victoria Kałuszyn : Wicher Sadowne25.05.2024 Brak danych
MKP Pogoń III Siedlce : Grodzisk Krzymosze26.05.2024
o godzinie: 14:00
 Bolesława Prusa 6 , 08-110 Siedlce
Kolejka nr 24
data: 01.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Wilga Miastków Kościelny : Kosovia Kosów Lacki01.06.2024
o godzinie: 11:00
 Gończyce 106 , 08-460 Sobolew
Grodzisk Krzymosze : Armia Żelków01.06.2024 Brak danych
LKS Ostrówek : Victoria Kałuszyn01.06.2024 Brak danych
Miedzanka Miedzna : Płomień II Dębe Wielkie01.06.2024 Brak danych
Rywal Ruchna : GKS Dobre01.06.2024 Brak danych
Tajfun Jartypory : Tęcza Stanisławów01.06.2024 Brak danych
Wicher Sadowne : MKP Pogoń III Siedlce01.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 25
data: 08.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Armia Żelków : MKP Pogoń III Siedlce08.06.2024 Brak danych
GKS Dobre : Grodzisk Krzymosze08.06.2024 Brak danych
LKS Ostrówek : Wicher Sadowne08.06.2024 Brak danych
Płomień II Dębe Wielkie : Rywal Ruchna08.06.2024 Brak danych
Tajfun Jartypory : Kosovia Kosów Lacki08.06.2024 Brak danych
Tęcza Stanisławów : Miedzanka Miedzna08.06.2024 Brak danych
Victoria Kałuszyn : Wilga Miastków Kościelny08.06.2024 Brak danych
Kolejka nr 26
data: 15.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Grodzisk Krzymosze : Płomień II Dębe Wielkie16.06.2024
o godzinie: 17:00
 Boisko (Krzymosze 40 E)
Miedzanka Miedzna : Kosovia Kosów Lacki16.06.2024
o godzinie: 17:00
 stadion sportowy (Miedzna, Węgrowska 15)
MKP Pogoń III Siedlce : GKS Dobre16.06.2024
o godzinie: 17:00
 stadion ARMS (Siedlce, Bolesława Prusa 6)
Rywal Ruchna : Tęcza Stanisławów16.06.2024
o godzinie: 17:00
 ULKS RYWAL RUCHNA (Ruchna 72)
Tajfun Jartypory : Victoria Kałuszyn16.06.2024
o godzinie: 17:00
 Boisko Jartypory (Jartypory)
Wicher Sadowne : Armia Żelków16.06.2024
o godzinie: 17:00
 Stadion w Sadownem (Sadowne, Kościuszki 74)
Wilga Miastków Kościelny : LKS Ostrówek16.06.2024
o godzinie: 17:00
 Boisko ze sztuczną nawierzchnią w Gończycach (Gończyce 106)