Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1Zorza Sterdyń112891146:19
2Amazonka Wiśniew112790247:12
3GKS Andrzejewo112682139:12
4ŁDK II Łosice112372226:16
5LUKS Rzakta112170442:25
6Błękitni Stoczek111961432:29
7Jutrzenka Cegłów111031719:32
8Olimpia Latowicz111031714:33
9Iskra Zaręby Kościelne111031725:29
10Niwa Tęczki111031719:35
11MKL SEMP Siedlce11411913:46
12Tęcza Korczew11411914:48
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 19.08.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Stoczek0 : 3GKS Andrzejewo19.08.2023
o godzinie: 13:00
 GKS BŁĘKITNI STOCZEK ( Stoczek, Kosowska 13b )
Zorza Sterdyń4 : 1MKL SEMP Siedlce19.08.2023
o godzinie: 14:00
 Zorza Sterdyń ( Sterdyń, Wojska Polskiego 6 )
Amazonka Wiśniew1 : 3ŁDK II Łosice19.08.2023
o godzinie: 17:00
 Boisko Gminne w Wiśniewie ( Wiśniew, Tadeusza Kościuszki 00 )
Jutrzenka Cegłów3 : 1Niwa Tęczki20.08.2023
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski ( Cegłów, Poprzeczna 27 )
Iskra Zaręby Kościelne2 : 3Olimpia Latowicz20.08.2023
o godzinie: 16:30
 Stadion Gminny Zaręby Kościelne (Zaręby Kościelne, Farna 20)
LUKS Rzakta1 : 3Tęcza Korczew20.08.2023
o godzinie: 18:00
 Rzakta Arena ( Rzakta, Mazowiecka 83 )
PAUZJE : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 2
data: 26.08.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : Iskra Zaręby Kościelne26.08.2023
o godzinie: 11:00
 Brak danych
Amazonka Wiśniew3 : 1Zorza Sterdyń26.08.2023
o godzinie: 14:00
 Tadeusza Kościuszki 00 , 81-112 Wiśniew
Olimpia Latowicz0 : 3LUKS Rzakta27.08.2023
o godzinie: 11:00
 Gminny stadion sportowy ( Latowicz )
ŁDK II Łosice1 : 1GKS Andrzejewo27.08.2023
o godzinie: 13:00
 Stadion Miejski w Łosicach (Łosice, Szkolna 5)
MKL SEMP Siedlce1 : 2Jutrzenka Cegłów27.08.2023
o godzinie: 16:00
 ARMS ( Siedlce, Jana Pawła II 6 )
Tęcza Korczew0 : 7Błękitni Stoczek06.09.2023
o godzinie: 17:00
 Korczew Arena (Korczew, Szkolna 4)
Niwa Tęczki : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 3
data: 02.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Zorza Sterdyń4 : 1ŁDK II Łosice02.09.2023
o godzinie: 13:00
 Wojska Polskiego 6 , 08-320 Sterdyń
GKS Andrzejewo5 : 1Tęcza Korczew03.09.2023
o godzinie: 14:00
 Warszawska , 07-305 Andrzejewo
Jutrzenka Cegłów0 : 2Amazonka Wiśniew03.09.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski ( Cegłów, Poprzeczna 27 )
Iskra Zaręby Kościelne2 : 0Niwa Tęczki03.09.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Gminny Zaręby Kościelne ( Zaręby Kościelne, Farna 20 )
Błękitni Stoczek2 : 0Olimpia Latowicz03.09.2023
o godzinie: 17:00
 GKS BŁĘKITNI STOCZEK ( Stoczek, Kosowska 13b )
LUKS Rzakta : PAUZJE03.09.2023
o godzinie: 17:00
 Brak danych
MKL SEMP Siedlce : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 4
data: 09.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : Błękitni Stoczek09.09.2023
o godzinie: 11:00
 Brak danych
Zorza Sterdyń6 : 1Jutrzenka Cegłów09.09.2023
o godzinie: 11:00
 Zorza Sterdyń ( Sterdyń, Wojska Polskiego 6 )
ŁDK II Łosice4 : 0Tęcza Korczew09.09.2023
o godzinie: 16:30
 Szkolna 5 , 08-200 Łosice
Niwa Tęczki2 : 6LUKS Rzakta10.09.2023
o godzinie: 11:00
 Niwa Arena ( Tęczki 64 )
Olimpia Latowicz1 : 3GKS Andrzejewo10.09.2023
o godzinie: 11:00
 Gminny stadion sportowy ( Latowicz )
Iskra Zaręby Kościelne4 : 0MKL SEMP Siedlce10.09.2023
o godzinie: 14:00
 Stadion Gminny Zaręby Kościelne (Zaręby Kościelne, Farna 20)
Amazonka Wiśniew : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 5
data: 16.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Jutrzenka Cegłów1 : 4ŁDK II Łosice17.09.2023
o godzinie: 12:00
 Poprzeczna 27 , 05-319 Cegłów
GKS Andrzejewo : PAUZJE17.09.2023
o godzinie: 14:00
 Brak danych
Iskra Zaręby Kościelne1 : 3Amazonka Wiśniew17.09.2023
o godzinie: 15:30
 Stadion Gminny Zaręby Kościelne ( Zaręby Kościelne, Farna 20 )
Tęcza Korczew1 : 4Olimpia Latowicz17.09.2023
o godzinie: 16:00
 Szkolna 4 , 08-108 Korczew
Błękitni Stoczek7 : 2Niwa Tęczki17.09.2023
o godzinie: 16:30
 GKS BŁĘKITNI STOCZEK ( Stoczek, Kosowska 13b )
LUKS Rzakta5 : 1MKL SEMP Siedlce17.09.2023
o godzinie: 16:30
 Mazowiecka 83 , 05-408 Glinianka
Zorza Sterdyń : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 6
data: 23.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : Tęcza Korczew23.09.2023
o godzinie: 11:00
 Brak danych
Zorza Sterdyń3 : 3Iskra Zaręby Kościelne23.09.2023
o godzinie: 11:00
 Wojska Polskiego 6 , 08-320 Sterdyń
Amazonka Wiśniew2 : 1LUKS Rzakta23.09.2023
o godzinie: 16:00
 Tadeusza Kościuszki 00 , 81-112 Wiśniew
Niwa Tęczki1 : 1GKS Andrzejewo24.09.2023
o godzinie: 12:00
 Tęczki 64 , 08-111 Zbuczyn
MKL SEMP Siedlce1 : 4Błękitni Stoczek24.09.2023
o godzinie: 13:30
 ARMS ( Siedlce, Jana Pawła II 6 )
ŁDK II Łosice3 : 1Olimpia Latowicz24.09.2023
o godzinie: 16:00
 Stadion Miejski w Łosicach ( Łosice, Szkolna 5 )
Jutrzenka Cegłów : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 7
data: 30.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Olimpia Latowicz : PAUZJE01.10.2023
o godzinie: 11:00
 Brak danych
GKS Andrzejewo10 : 0MKL SEMP Siedlce01.10.2023
o godzinie: 14:00
 STADION ANDRZEJEWO (Andrzejewo, Warszawska)
Iskra Zaręby Kościelne1 : 3Jutrzenka Cegłów01.10.2023
o godzinie: 15:00
 Farna 20 , 07-323 Zaręby Kościelne
Błękitni Stoczek1 : 8Amazonka Wiśniew01.10.2023
o godzinie: 16:00
 GKS BŁĘKITNI STOCZEK ( Stoczek, Kosowska 13b )
LUKS Rzakta3 : 6Zorza Sterdyń01.10.2023
o godzinie: 16:00
 Rzakta Arena ( Rzakta, Mazowiecka 83 )
Tęcza Korczew1 : 4Niwa Tęczki01.10.2023
o godzinie: 16:00
 Szkolna 4 , 08-108 Korczew
ŁDK II Łosice : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 8
data: 07.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Zorza Sterdyń4 : 3Błękitni Stoczek07.10.2023
o godzinie: 14:30
 Wojska Polskiego 6 , 08-320 Sterdyń
Amazonka Wiśniew0 : 2GKS Andrzejewo07.10.2023
o godzinie: 15:30
 Tadeusza Kościuszki 00 , 81-112 Wiśniew
Niwa Tęczki3 : 0Olimpia Latowicz08.10.2023
o godzinie: 12:00
 Tęczki 64 , 08-111 Zbuczyn
Jutrzenka Cegłów2 : 5LUKS Rzakta08.10.2023
o godzinie: 15:00
 Poprzeczna 27 , 05-319 Cegłów
ŁDK II Łosice : PAUZJE08.10.2023
o godzinie: 15:30
 Brak danych
MKL SEMP Siedlce3 : 1Tęcza Korczew08.10.2023
o godzinie: 16:00
 ARMS (Siedlce, Jana Pawła II 6)
Iskra Zaręby Kościelne : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 9
data: 14.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : Niwa Tęczki14.10.2023
o godzinie: 11:00
 Brak danych
Olimpia Latowicz1 : 1MKL SEMP Siedlce15.10.2023
o godzinie: 11:00
 Gminny stadion sportowy ( Latowicz )
GKS Andrzejewo1 : 4Zorza Sterdyń15.10.2023
o godzinie: 14:00
 STADION ANDRZEJEWO ( Andrzejewo, Warszawska )
Iskra Zaręby Kościelne2 : 3ŁDK II Łosice15.10.2023
o godzinie: 15:00
 Farna 20 , 07-323 Zaręby Kościelne
Tęcza Korczew2 : 6Amazonka Wiśniew15.10.2023
o godzinie: 15:00
 Szkolna 4 , 08-108 Korczew
Błękitni Stoczek3 : 1Jutrzenka Cegłów15.10.2023
o godzinie: 15:30
 GKS BŁĘKITNI STOCZEK ( Stoczek, Kosowska 13b )
LUKS Rzakta : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 10
data: 21.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amazonka Wiśniew11 : 0Olimpia Latowicz21.10.2023
o godzinie: 15:00
 Tadeusza Kościuszki 00 , 81-112 Wiśniew
Jutrzenka Cegłów2 : 3GKS Andrzejewo22.10.2023
o godzinie: 11:00
 Poprzeczna 27 , 05-319 Cegłów
Zorza Sterdyń3 : 0Tęcza Korczew22.10.2023
o godzinie: 11:30
 Wojska Polskiego 6 , 08-320 Sterdyń
MKL SEMP Siedlce : PAUZJE22.10.2023
o godzinie: 12:00
 Brak danych
Iskra Zaręby Kościelne1 : 7LUKS Rzakta22.10.2023
o godzinie: 14:30
 Farna 20 , 07-323 Zaręby Kościelne
ŁDK II Łosice2 : 0Niwa Tęczki22.10.2023
o godzinie: 15:00
 Stadion Miejski w Łosicach (Łosice, Szkolna 5)
Błękitni Stoczek : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 11
data: 28.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
PAUZJE : Amazonka Wiśniew28.10.2023
o godzinie: 11:00
 Brak danych
Olimpia Latowicz2 : 4Zorza Sterdyń29.10.2023
o godzinie: 11:00
 Gminny stadion sportowy ( Latowicz )
Niwa Tęczki5 : 3MKL SEMP Siedlce29.10.2023
o godzinie: 12:00
 Tęczki 64 , 08-111 Zbuczyn
Błękitni Stoczek2 : 1Iskra Zaręby Kościelne29.10.2023
o godzinie: 13:00
 GKS BŁĘKITNI STOCZEK ( Stoczek, Kosowska 13b )
LUKS Rzakta3 : 1ŁDK II Łosice29.10.2023
o godzinie: 13:30
 Rzakta Arena ( Rzakta, Mazowiecka 83 )
Tęcza Korczew4 : 4Jutrzenka Cegłów29.10.2023
o godzinie: 13:30
 Korczew Arena (Korczew, Szkolna 4)
GKS Andrzejewo : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 12
data: 04.11.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Zorza Sterdyń : PAUZJE04.11.2023
o godzinie: 12:00
 Brak danych
Amazonka Wiśniew3 : 0Niwa Tęczki04.11.2023
o godzinie: 13:30
 Boisko Gminne w Wiśniewie (Wiśniew, Tadeusza Kościuszki 00)
Jutrzenka Cegłów0 : 2Olimpia Latowicz05.11.2023
o godzinie: 11:00
 Poprzeczna 27 , 05-319 Cegłów
ŁDK II Łosice2 : 1MKL SEMP Siedlce05.11.2023
o godzinie: 13:00
 Szkolna 5 , 08-200 Łosice
Iskra Zaręby Kościelne1 : 4GKS Andrzejewo05.11.2023
o godzinie: 13:30
 Stadion Gminny Zaręby Kościelne (Zaręby Kościelne, Farna 20)
LUKS Rzakta7 : 1Błękitni Stoczek05.11.2023
o godzinie: 13:30
 Rzakta Arena ( Rzakta, Mazowiecka 83 )
Tęcza Korczew : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 13
data: 11.11.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Tęcza Korczew1 : 7Iskra Zaręby Kościelne11.11.2023
o godzinie: 13:00
 Szkolna 4 , 08-108 Korczew
PAUZJE : Jutrzenka Cegłów12.11.2023
o godzinie: 10:00
 Brak danych
Niwa Tęczki1 : 7Zorza Sterdyń12.11.2023
o godzinie: 12:00
 Tęczki 64 , 08-111 Zbuczyn
Błękitni Stoczek2 : 2ŁDK II Łosice12.11.2023
o godzinie: 13:00
 Kosowska 13b , 07-104 STOCZEK
GKS Andrzejewo6 : 1LUKS Rzakta12.11.2023
o godzinie: 13:00
 STADION ANDRZEJEWO (Andrzejewo, Warszawska )
MKL SEMP Siedlce1 : 8Amazonka Wiśniew12.11.2023
o godzinie: 15:30
 Jana Pawła II 6 , 08-110 Siedlce
Olimpia Latowicz : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 14
data: 23.03.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
ŁDK II Łosice : Amazonka Wiśniew23.03.2024 Brak danych
MKL SEMP Siedlce : Zorza Sterdyń23.03.2024 Brak danych
Olimpia Latowicz : Iskra Zaręby Kościelne23.03.2024 Brak danych
Tęcza Korczew : LUKS Rzakta23.03.2024 Brak danych
Niwa Tęczki : Jutrzenka Cegłów24.03.2024
o godzinie: 11:00
 Tęczki 64 , 08-111 Zbuczyn
GKS Andrzejewo : Błękitni Stoczek24.03.2024
o godzinie: 13:00
 Warszawska , 07-305 Andrzejewo
PAUZJE : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 15
data: 29.03.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Stoczek : Tęcza Korczew29.03.2024 Brak danych
GKS Andrzejewo : ŁDK II Łosice29.03.2024 Brak danych
Iskra Zaręby Kościelne : PAUZJE29.03.2024 Brak danych
Jutrzenka Cegłów : MKL SEMP Siedlce29.03.2024 Brak danych
LUKS Rzakta : Olimpia Latowicz29.03.2024 Brak danych
Zorza Sterdyń : Amazonka Wiśniew29.03.2024 Brak danych
Niwa Tęczki : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 16
data: 06.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amazonka Wiśniew : Jutrzenka Cegłów06.04.2024 Brak danych
ŁDK II Łosice : Zorza Sterdyń06.04.2024 Brak danych
Olimpia Latowicz : Błękitni Stoczek06.04.2024 Brak danych
PAUZJE : LUKS Rzakta06.04.2024 Brak danych
Tęcza Korczew : GKS Andrzejewo06.04.2024 Brak danych
Niwa Tęczki : Iskra Zaręby Kościelne07.04.2024
o godzinie: 11:00
 Tęczki 64 , 08-111 Zbuczyn
MKL SEMP Siedlce : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 17
data: 13.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Stoczek : PAUZJE13.04.2024 Brak danych
Jutrzenka Cegłów : Zorza Sterdyń13.04.2024 Brak danych
LUKS Rzakta : Niwa Tęczki13.04.2024 Brak danych
MKL SEMP Siedlce : Iskra Zaręby Kościelne13.04.2024 Brak danych
Tęcza Korczew : ŁDK II Łosice13.04.2024 Brak danych
GKS Andrzejewo : Olimpia Latowicz14.04.2024
o godzinie: 13:00
 Warszawska , 07-305 Andrzejewo
Amazonka Wiśniew : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 18
data: 20.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amazonka Wiśniew : Iskra Zaręby Kościelne20.04.2024 Brak danych
ŁDK II Łosice : Jutrzenka Cegłów20.04.2024 Brak danych
MKL SEMP Siedlce : LUKS Rzakta20.04.2024 Brak danych
Niwa Tęczki : Błękitni Stoczek20.04.2024 Brak danych
Olimpia Latowicz : Tęcza Korczew20.04.2024 Brak danych
PAUZJE : GKS Andrzejewo20.04.2024 Brak danych
Zorza Sterdyń : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 19
data: 27.04.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Stoczek : MKL SEMP Siedlce27.04.2024 Brak danych
Iskra Zaręby Kościelne : Zorza Sterdyń27.04.2024 Brak danych
LUKS Rzakta : Amazonka Wiśniew27.04.2024 Brak danych
Olimpia Latowicz : ŁDK II Łosice27.04.2024 Brak danych
Tęcza Korczew : PAUZJE27.04.2024 Brak danych
GKS Andrzejewo : Niwa Tęczki28.04.2024
o godzinie: 14:00
 Warszawska , 07-305 Andrzejewo
Jutrzenka Cegłów : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 20
data: 04.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amazonka Wiśniew : Błękitni Stoczek04.05.2024 Brak danych
Jutrzenka Cegłów : Iskra Zaręby Kościelne04.05.2024 Brak danych
MKL SEMP Siedlce : GKS Andrzejewo04.05.2024 Brak danych
Niwa Tęczki : Tęcza Korczew04.05.2024 Brak danych
PAUZJE : Olimpia Latowicz04.05.2024 Brak danych
Zorza Sterdyń : LUKS Rzakta04.05.2024 Brak danych
ŁDK II Łosice : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 21
data: 11.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Stoczek : Zorza Sterdyń11.05.2024 Brak danych
LUKS Rzakta : Jutrzenka Cegłów11.05.2024 Brak danych
Olimpia Latowicz : Niwa Tęczki11.05.2024 Brak danych
PAUZJE : ŁDK II Łosice11.05.2024 Brak danych
Tęcza Korczew : MKL SEMP Siedlce11.05.2024 Brak danych
GKS Andrzejewo : Amazonka Wiśniew12.05.2024
o godzinie: 14:00
 Warszawska , 07-305 Andrzejewo
Iskra Zaręby Kościelne : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 22
data: 18.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amazonka Wiśniew : Tęcza Korczew18.05.2024 Brak danych
Jutrzenka Cegłów : Błękitni Stoczek18.05.2024 Brak danych
ŁDK II Łosice : Iskra Zaręby Kościelne18.05.2024 Brak danych
MKL SEMP Siedlce : Olimpia Latowicz18.05.2024 Brak danych
Niwa Tęczki : PAUZJE18.05.2024 Brak danych
Zorza Sterdyń : GKS Andrzejewo18.05.2024 Brak danych
LUKS Rzakta : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 23
data: 25.05.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
LUKS Rzakta : Iskra Zaręby Kościelne25.05.2024 Brak danych
Niwa Tęczki : ŁDK II Łosice25.05.2024 Brak danych
Olimpia Latowicz : Amazonka Wiśniew25.05.2024 Brak danych
PAUZJE : MKL SEMP Siedlce25.05.2024 Brak danych
Tęcza Korczew : Zorza Sterdyń25.05.2024 Brak danych
GKS Andrzejewo : Jutrzenka Cegłów26.05.2024
o godzinie: 14:00
 Warszawska , 07-305 Andrzejewo
Błękitni Stoczek : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 24
data: 01.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amazonka Wiśniew : PAUZJE01.06.2024 Brak danych
Iskra Zaręby Kościelne : Błękitni Stoczek01.06.2024 Brak danych
Jutrzenka Cegłów : Tęcza Korczew01.06.2024 Brak danych
ŁDK II Łosice : LUKS Rzakta01.06.2024 Brak danych
MKL SEMP Siedlce : Niwa Tęczki01.06.2024 Brak danych
Zorza Sterdyń : Olimpia Latowicz01.06.2024 Brak danych
GKS Andrzejewo : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 25
data: 08.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Błękitni Stoczek : LUKS Rzakta08.06.2024 Brak danych
MKL SEMP Siedlce : ŁDK II Łosice08.06.2024 Brak danych
Niwa Tęczki : Amazonka Wiśniew08.06.2024 Brak danych
Olimpia Latowicz : Jutrzenka Cegłów08.06.2024 Brak danych
PAUZJE : Zorza Sterdyń08.06.2024 Brak danych
GKS Andrzejewo : Iskra Zaręby Kościelne09.06.2024
o godzinie: 15:00
 Warszawska , 07-305 Andrzejewo
Tęcza Korczew : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 26
data: 15.06.2024
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Amazonka Wiśniew : MKL SEMP Siedlce16.06.2024
o godzinie: 11:00
 Boisko Gminne w Wiśniewie (Wiśniew, Tadeusza Kościuszki 00)
Iskra Zaręby Kościelne : Tęcza Korczew16.06.2024
o godzinie: 11:00
 Stadion Gminny Zaręby Kościelne (Zaręby Kościelne, Farna 20)
LUKS Rzakta : GKS Andrzejewo16.06.2024
o godzinie: 11:00
 Rzakta Arena (Rzakta, Mazowiecka 83)
ŁDK II Łosice : Błękitni Stoczek16.06.2024
o godzinie: 11:00
 Stadion Miejski w Łosicach (Łosice, Szkolna 5)
Zorza Sterdyń : Niwa Tęczki16.06.2024
o godzinie: 11:00
 Zorza Sterdyń (Sterdyń, Wojska Polskiego 6)
Jutrzenka Cegłów : PAUZJE24.02.2024 Brak danych
Olimpia Latowicz :
Notice: Array to string conversion in /wp-content/themes/mzpn/vendor/twig/twig/src/Environment.php(418) : eval()'d code on line 258
Array
24.02.2024 Brak danych