Tabela z punktacją dla danej rozgrywki:
Lp.DRUŻYNAMECZEPUNKTYZWRMPOBRAMKI
1Mazovia II Mińsk Mazowiecki82271092:6
2Champions Mińsk Mazowiecki81550329:33
3Watra Mrozy81031424:35
4Płomień Dębe Wielkie8620621:55
5AMP Gool Kotuń (Siedlce)8620627:64
Lista spotkań w danej rozgrywce:
Kolejka nr 1
data: 02.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Mazovia II Mińsk Mazowiecki14 : 0Champions Mińsk Mazowiecki01.09.2023
o godzinie: 20:00
 Brak danych
Watra Mrozy5 : 3Płomień Dębe Wielkie03.09.2023
o godzinie: 10:00
 Stadion w Mrozach (Mrozy, Tartaczna 4)
AMP Gool Kotuń (Siedlce) : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 2
data: 09.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AMP Gool Kotuń (Siedlce)6 : 2Watra Mrozy08.09.2023
o godzinie: 17:00
 Boisko szkolne (Kotuń, Polna 6 C)
Płomień Dębe Wielkie0 : 17Mazovia II Mińsk Mazowiecki10.09.2023
o godzinie: 10:00
 Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5)
Champions Mińsk Mazowiecki : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 3
data: 16.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Mazovia II Mińsk Mazowiecki27 : 0AMP Gool Kotuń (Siedlce)16.09.2023
o godzinie: 10:00
 Budowlana 2a , 05-300 Mińsk Mazowiecki
Champions Mińsk Mazowiecki2 : 1Płomień Dębe Wielkie16.09.2023
o godzinie: 11:30
 Gminny Obiekt Sportowy (Zakole-Wiktorowo, Sportowa 1)
Watra Mrozy : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 4
data: 23.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
AMP Gool Kotuń (Siedlce)2 : 4Champions Mińsk Mazowiecki22.09.2023
o godzinie: 17:00
 Boisko szkolne (Kotuń, Polna 6 C)
Watra Mrozy1 : 10Mazovia II Mińsk Mazowiecki22.09.2023
o godzinie: 17:00
 Stadion w Mrozach (Mrozy, Tartaczna 4)
Płomień Dębe Wielkie : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 5
data: 30.09.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Champions Mińsk Mazowiecki5 : 2Watra Mrozy29.09.2023
o godzinie: 16:00
 Gminny Obiekt Sportowy (Zakole-Wiktorowo, Sportowa 1)
Płomień Dębe Wielkie9 : 2AMP Gool Kotuń (Siedlce)29.09.2023
o godzinie: 16:15
 Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 6
data: 07.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Champions Mińsk Mazowiecki2 : 6Mazovia II Mińsk Mazowiecki07.10.2023
o godzinie: 12:00
 Sportowa 1 , 05-300 Zakole Wiktorowo
Płomień Dębe Wielkie3 : 0Watra Mrozy08.10.2023
o godzinie: 10:00
 Szkolna 5 , 05-311 Dębe Wielkie
AMP Gool Kotuń (Siedlce) : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 7
data: 14.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Watra Mrozy8 : 3AMP Gool Kotuń (Siedlce)15.10.2023
o godzinie: 10:00
 Stadion w Mrozach (Mrozy, Tartaczna 4)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki13 : 1Płomień Dębe Wielkie16.10.2023
o godzinie: 18:15
 Boisko Budowlana (Mińsk Mazowiecki, Budowlana 2a)
Champions Mińsk Mazowiecki : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 8
data: 21.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Płomień Dębe Wielkie0 : 6Champions Mińsk Mazowiecki21.10.2023
o godzinie: 12:00
 Płomień Dębe Wielkie (Ruda, Szkolna 5)
AMP Gool Kotuń (Siedlce)0 : 3Mazovia II Mińsk Mazowiecki31.12.2023
o godzinie: 00:00
 Boisko szkolne (Kotuń, Polna 6 C)
Watra Mrozy : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 9
data: 28.10.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Champions Mińsk Mazowiecki7 : 4AMP Gool Kotuń (Siedlce)28.10.2023
o godzinie: 11:30
 Gminny Obiekt Sportowy (Zakole-Wiktorowo, Sportowa 1)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki2 : 2Watra Mrozy29.10.2023
o godzinie: 15:00
 Budowlana 2a , 05-300 Mińsk Mazowiecki
Płomień Dębe Wielkie : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych
Kolejka nr 10
data: 04.11.2023
WYNIKDATAMIEJSCE SPOTKANIA
Watra Mrozy4 : 3Champions Mińsk Mazowiecki04.11.2023
o godzinie: 11:00
 Stadion w Mrozach (Mrozy, Tartaczna 4)
AMP Gool Kotuń (Siedlce)10 : 4Płomień Dębe Wielkie05.11.2023
o godzinie: 10:00
 Polna 6 C , 08-130 Kotuń
Mazovia II Mińsk Mazowiecki : pauzuje w kolejce24.02.2024 Brak danych