13 kwietnia 2015

A-klasowe Mazowsze.

 Rzućmy szybkim okiem na dziewięć grup mazowieckich klas A :  W okręgu ciechanowsko-ostrołęckim przewodzi Płońska Akademia Futbolu z 9-punktową przewagą. Równie duży dystans do rywali dzieli liderów A klasy płockiej: Spójnię Małą Wieś i Deltę Miszewko Strzałkowskie. Bardziej wyrównana stawka w dwóch grupach radomskich, w których prowadzą z…

 Rzućmy szybkim okiem na dziewięć grup mazowieckich klas A :

 W okręgu ciechanowsko-ostrołęckim przewodzi Płońska Akademia Futbolu z 9-punktową przewagą. Równie duży dystans do rywali dzieli liderów A klasy płockiej: Spójnię Małą Wieś i Deltę Miszewko Strzałkowskie. Bardziej wyrównana stawka w dwóch grupach radomskich, w których prowadzą z 3-4 punktową przewagą odpowiednio Skaryszewianka i TKKF Grójec. W siedleckiej A klasie z 7-6 punktową nadwyżką przewodzą Płomień Dębe Wielki i Mazovia II.

 W rejonie warszawskim grają cztery A klasowe grupy; pięciopunktową przewagę mają Marcovia 2000 w grupie I i Promnik Łaskarzew w grupie II. W grupie III prowadzi SEMP Ursynów, a cztery „oczka” za nim Unia Warszawa. Najbardziej wyrównana jest gruopa IV, gdzie na czele tabeli w dwupunktowych odstępach znajdują się : Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, Piast Feliksów, Błękitni Korytów i Naprzód Stare Babice.