23 maja 2023

Akademia MZPN – jak zgodnie z prawem zarabiać na dniu meczowym? Zapisz się na webinar!

Akademia MZPN to nowy projekt, który jest kontynuacją akcji #MZPNdlaKlubów z roku 2022, w ramach której ponad 300 osób wzięło udział w darmowych szkoleniach online z zakresu marketingu, promocji i komunikacji oraz organizacji dnia meczowego. Projekt Akademia MZPN to wyjątkowa seria edukacyjnych, praktycznych i inspirujących darmowych webinarów online, rozwijających…

Akademia MZPN to nowy projekt, który jest kontynuacją akcji #MZPNdlaKlubów z roku 2022, w ramach której ponad 300 osób wzięło udział w darmowych szkoleniach online z zakresu marketingu, promocji i komunikacji oraz organizacji dnia meczowego.

Projekt Akademia MZPN to wyjątkowa seria edukacyjnych, praktycznych i inspirujących darmowych webinarów online, rozwijających nasze wspólne środowisko: prezesów, działaczy, trenerów, rodziców, zawodników i partnerów mazowieckiego futbolu. – mówi Tomasz Flakowski, sekretarz Mazowieckiego ZPN – Naszym celemnadrzędnym jest realizacja misji i wizji MZPN, czyli rozwijanie klubów, które współtworzą nasz mazowiecki ekosystem i są niezwykle ważnym ogniwem lokalnych społeczności. Dobrze zarządzane kluby pozytywnie wpływają na swoje otoczenie, nie tylko od strony sportowej, ale i społecznej. Chcemy je wspierać na każdym etapie i w każdym wymiarze – dodaje.

Temat nowego webinaru: Dzień meczowy od strony prawnej. Jak zgodnie z prawem zarabiać na meczach u siebie?

Termin: 31 maja, godz. 10:30

Czas trwania: ~ 1,5h

Prowadzenie: mec. Kazimierz Romaniec, mec. Bartosz Ulczycki oraz Tomasz Flakowski

Zapisz się na ten darmowy webinar:

https://bit.ly/AkademiaMZPN_ZarabianieNaDniuMeczowym

Publikacja z przepisami prawa piłkarskiego do nabycia tutaj: https://dgtl.business/zamow-ksiazke/#zamow