5 kwietnia 2022

Bilety na FIFA World Cup 2022 Qatar

Sprzedaż biletów na mundial w Katarze rozpocznie się 5 kwietnia o godzinie 11:00 czasu polskiego i potrwa do 28 kwietnia 2022. Sprzedaż odbywa się wyłącznie przez stronę www.FIFA.com/tickets Jedna osoba może nabyć maksymalnie 6 biletów na mecz oraz 60 biletów na cały turniej. Do zakupu należy podać…

Sprzedaż biletów na mundial w Katarze rozpocznie się 5 kwietnia o godzinie 11:00 czasu polskiego i potrwa do 28 kwietnia 2022. Sprzedaż odbywa się wyłącznie przez stronę www.FIFA.com/tickets

Jedna osoba może nabyć maksymalnie 6 biletów na mecz oraz 60 biletów na cały turniej. Do zakupu należy podać dane osobowe: imię i nazwisko, data urodzenia, kraj pochodzenia, kraj przebywania, dokument tożsamości.

Na każde spotkanie 8% pojemności stadionu trafi do sprzedaży skierowanej do kibiców danej drużyny. W przypadku ogromnego zainteresowania meczem, przekraczającym pojemność stadionu/kategorii cenowej, FIFA dokona losowania spośród złożonych zamówień.

Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej przedstawiła ceny biletów. Są one podane w lokalnej walucie QAR. Dostępną formą płatności jest karta.

Podobnie jak na poprzednich mistrzostwach w Rosji wymagana będzie HAYYA CARD – obowiązkowa karta (wcześniej FAN ID).

Spersonalizowana karta HAYYA CARD jest wymagana do wjazdu na teren Kataru i zastępuje wizę na czas trwania turnieju. Karta będzie obowiązywać w terminie 1 listopada 2022 – 16 stycznia 2023 roku.

HAYYA CARD upoważnia do:

  • wielokrotnego przekraczania granic Kataru;
  • darmowej komunikacji miejskiej;
  • wstępu na teren stadionu (wraz z okazaniem ważnego biletu na mecz).

Karta HAYYA CARD będzie zawierać poniższe informacje o jej posiadaczu:

  • pełne imię i nazwisko;
  • zdjęcie osoby;
  • status zaszczepienia (elektroniczna wersja karty).

Karta HAYYA CARD może być wydana w formie karty plastikowej lub w formie elektronicznej. Posiadacze karty w formie elektronicznej będą zobligowani do zainstalowania aplikacji „Hayya to Qatar 2022” na urządzeniu mobilnym w celu korzystania z niej.

Więcej informacji o HAYYA CARD można znaleźć na stronie https://www.qatar2022.qa/hayya.

Powyższe informacje można znaleźć na naszych portalach. Prosimy o publikowanie informacji w Państwa kanałach:

https://www.laczynaspilka.pl/aktualnosci/reprezentacja/sprzedaz-biletow-na-mecze-mistrzostw-swiata-2022

https://www.pzpn.pl/reprezentacje/reprezentacja-a/aktualnosci/2022-04-04/sprzedaz-biletow-na-mecze-mistrzostw-swiata-2022