8 grudnia 2021

Bór Regut i Wilga Garwolin grają dalej!

W miniony weekend rozegrana została I runda eliminacyjna Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U-17. W turniejach, które odbyły się w Solcu nad Wisłą i Celestynowie rywalizowały mazowieckie drużyny.

W zmaganiach w Celestynowie wzięły udział trzy drużyny – Bór Regut (gospodarz), AZS UW Wilanów, a także drużyna reprezentująca województwo warmińsko-mazurskie – Constract Lubawa (ćwierćfinalista turnieju finałowego z poprzedniej edycji). Bardzo dobrze spisał się Bór, który turniej zakończył ze zwycięstwem i remisem na koncie i zapewnił sobie awans do kolejnej rundy.

Grupa 7 – wyniki i tabela

W Solcu nad Wisłą o awans do następnego etapu Młodzieżowych Mistrzostw Polski także rywalizowały dwie mazowieckie drużyny – miejscowa Victoria, a także Wilga Garwolin. W zmaganiach brały udział także zespoły z województwa świętokrzyskiego: GKS Futsal Nowiny i Piaskowianka Piaski. Drużyna z Nowin okazała się bezkonkurencyjna (wygrała wszystkie mecze). Do kolejnej rundy awansowała także Wilga, która turniej zakończyła na drugim miejscu.

Grupa 8 – wyniki i tabela

Na pierwszym etapie kwalifikacji przygodę z Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski zakończyły AZS UW Wilanów i Victoria Solec. Druga runda eliminacyjna z udziałem mazowieckich zespołów zostanie rozegrana 6 stycznia 2022 roku.