22 lutego 2016

Dziewczęta MUKS Praga Mistrzem Polski !

 W dniach 19-21 lutego br. w Toruniu w turnieju finałowym Mistrzostw Polski w piłce halowej dziewcząt (U-14) zwyciężyły zawodniczki MUKS Praga Warszawa.    Po zdecydowanych zwycięstwach w eliminacjach nad OKS Stomil Olsztyn  4:1 i UKS Kania Toruń 10:1, w ćwierćfinale prażanki rozprawiły się z…

 W dniach 19-21 lutego br. w Toruniu w turnieju finałowym Mistrzostw Polski w piłce halowej dziewcząt (U-14) zwyciężyły zawodniczki MUKS Praga Warszawa. 

  Po zdecydowanych zwycięstwach w eliminacjach nad OKS Stomil Olsztyn  4:1 i UKS Kania Toruń 10:1, w ćwierćfinale prażanki rozprawiły się z Prądniczanką Kraków 5:0, a w półfinale pokonały Włókniarza Białystok 3:0.

  Dramatyczny przebieg miał mecz finałowy z Bronowianką Kraków, w której padł remis 2:2, dzięki 2 bramkom Natalii Olszowskiej. W dogrywce na wagę zwycięstwa już w 6 sekundzie bramkę zdobyła Jagoda Płatek.

   Mistrzynie Polski prowadzone przez Marka Anglarta i Bartłomieja Gąsiorka zagrały w składzie : Justyna Batman, Wiktoria Długosz, Zofia Giętkowska, Zuzanna Golińska, Klaudia Krzysiak, Wiktoria Laur, Alicja Materek, Natalia Olszowska, Jaagoda Płatek, Nina Reich, Martyna Sobczyńska, Maja Swoboda, Daria Umińska i Oliwia Wilczewska.