29 stycznia 2017

Emocje w Otwartych HMM Kobiet w Radomiu

Radomskie Zamłynie gościło 28 stycznia br. uczestniczki Otwartych Halowych Mistrzostw Mazowsza.  I tym razem supremacja piłkarek MUKS Praga była niepodważalna; w eliminacjach warszawianki pokonały MKS Pogoń Siedlce 9:0, KS Raszyn 5:1 i GKS Tygrys Huta Mińska 8:0.  Na sensację zanosiło się w ćwierćfinale, gdzie…

Radomskie Zamłynie gościło 28 stycznia br. uczestniczki Otwartych Halowych Mistrzostw Mazowsza.

 I tym razem supremacja piłkarek MUKS Praga była niepodważalna; w eliminacjach warszawianki pokonały MKS Pogoń Siedlce 9:0, KS Raszyn 5:1 i GKS Tygrys Huta Mińska 8:0.

 Na sensację zanosiło się w ćwierćfinale, gdzie seniorki z Pragi spotkały się ze swoimi młodszymi koleżankami klubowymi U-16. Ostatecznie juniorki uległy 2:4, choć jeszcze na 3 minuty przed końcem prowadziły 2:1.

 W półfinale piłkarki MUKS pokonały odradzające się radomskie Zamłynie ZA Kombud SA 3:0, w drugiej parze GOSiRki z Piaseczna przegrały z LUKS Czwórka Radom 0:5, aby w meczu o trzecie miejsce pokonać Zamłynie 4:0.

Finał był bardzo emocjonujący, ostatecznie jednak piłkarki MUKS Praga Warszawa pokonały LUKS Sportowa Czwórka Radom 2:1.

Najskuteczniejszą w zdobywaniu bramek była Anna Ciupińska – KS GOSIRKI Piaseczno, najlepszą w bramce  Ewelina Łowicka z Pragi, a laur najlepszej zawodniczki turnieju zdobyła Monika Płuciennik z LUKS Sportowa Czwórka Radom. 

(js)