12 lipca 2023

Informacja na temat biletów na mecz Polska vs Wyspy Owcze – 7 września 2023 r.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zakupu biletów na mecz towarzyski Polska – Wyspy Owcze, który rozegrany zostanie w dniu 7.09.2023 roku stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje o możliwości zakupu biletów na mecz towarzyski Polska – Wyspy Owcze, który rozegrany zostanie w dniu 7.09.2023 roku stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

UWAGA! Informujemy, że Delegatury w Ciechanowie-Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach posiadają swoje limity biletów i nimi dysponują. Kluby zrzeszone bezpośrednio w Mazowieckim ZPN tzw. „warszawskie” zamówienie składają bezpośrednio pod adres: bilety@mzpn.pl

Bilety dostępne są w następujących kategoriach cenowych:

  • I kategoria   280 zł
  • II kategoria   210 zł
  • III kategoria 140 zł

Po dokonaniu płatności nie ma możliwości zwrotu biletu. Prosimy o rozważne podejmowanie decyzji.

W związku z ograniczoną ilością biletów informujemy, że do składania zamówień uprawnieni będą jedynie członkowie naszego Związku. Klub zrzeszony w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej może aplikować na maksymalnie 5 bilety, zaś osoba fizyczna (sędzia, członek komisji) maksymalnie na 2 bilety. Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym formularzu na adres bilety@mzpn.pl

UWAGA!
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 16 lipca 2023 roku do godz. 24.00. Zgłoszenia klubowe są przyjmowane tylko i wyłącznie z oficjalnego maila klubowego.

Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych. Niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub przesłane w innej formie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. Ponadto informujemy, że wysłanie formularza nie jest tożsame z przyznaniem biletu.

Po pozytywnym rozpatrzeniu zamówienia zainteresowany Klub/osoba fizyczna otrzyma maila zwrotnego z potwierdzeniem przyznania biletów i informacją o numerze konta, na które będzie zobowiązany będzie dokonać opłaty za bilety.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz do pobrania TUTAJ.