24 września 2016

Komplet punktów piłkarek Mazowsza

 Pełnym sukcesem zakończyła sie wyprawa dziewczęcych kadr wojewódzkich do Torunia.  W kolejnej rundzie eliminacji do finałów  MP reprezentacje Mazowieckiego ZPN w konfrontacji z rówieśniczkami z Kujawsko-Pomorskiego ZPN zdobyły komplet punktów.  Podopieczne Macieja Anglarta, prowadzącego kadrę U-16, wygrały 3:1(2:0) po trafieniach niezawodnej Alicji Materek –…

 Pełnym sukcesem zakończyła sie wyprawa dziewczęcych kadr wojewódzkich do Torunia.

 W kolejnej rundzie eliminacji do finałów  MP reprezentacje Mazowieckiego ZPN w konfrontacji z rówieśniczkami z Kujawsko-Pomorskiego ZPN zdobyły komplet punktów.

 Podopieczne Macieja Anglarta, prowadzącego kadrę U-16, wygrały 3:1(2:0) po trafieniach niezawodnej Alicji Materek – 2 i Matyldy Bujak i dzięki bezbramkowemu podziałowi punktów w meczu Warmii i Mazur z Podlasiem, mają już tylko jeden punkt straty do lidera.

  W roli pierwszego trenera zadebiutował Marcin Wojda, notując cenne, choć szczęśliwe zwycięstwo 1:0 (1:0) – bramka Gabrieli Mańki, dzięki któremu jego zespół prowadzi w grupie w kategorii U-13, wspólnie z rewelacyjną reprezentacją Podlasia, która wygrała z kadrą Warmińsko-Mazurską 2:0. Brawo, dziewczyny!

(js)