18 kwietnia 2023

Kto zagra w półfinale? W środę na kluczowe rozstrzygnięcia forBET Mazowieckiego Pucharu Polski!

Już w środę 19 kwietnia 2023 r. będziemy światkami czterech niezwykłych pojedynków. Zmierzą się czterej "Zdobywcy Pucharów" na szczeblu okręgowym oraz czworo trzecioligowców z obrońcą tytułu Legią II Warszawa na czele. Walka Dawida z Goliatem na każdym z ćwierćfinałowych boisk, to smakowity kąsek dla tysięcy kibiców z całego Mazowsza!

Już w środę 19 kwietnia 2023 r. będziemy światkami czterech niezwykłych pojedynków. Zmierzą się czterej „Zdobywcy Pucharów” na szczeblu okręgowym oraz czworo trzecioligowców z obrońcą tytułu Legią II Warszawa na czele. Walka Dawida z Goliatem na każdym z ćwierćfinałowych boisk, to smakowity kąsek dla tysięcy kibiców z całego Mazowsza!

Kto wygra i awansuje do półfinałów przedłużając sobie szansę na grę o upragnione trofeum? Przekonamy się już w środę wieczorem!

Transmisję zapowiedziały już: Wisła II Płock oraz KTS Weszło. Linki do nich będziemy aktualizować poniżej. Miłego oglądania!

Wisła II Płock – Broń Radom

Czekamy na ogromne emocje! Zdobywca forBET Okręgowego Pucharu Polski (Płock) zmierzy się z najbardziej bramkostrzelną drużyną bieżących rozgrywek (Broń pokonała Ursus w 1/8 finału aż 9:0!) Kto wygra to spotkanie? Początek spotkania o godz. 16:00.

Przez wielu okrzyknięty hitem tej rundy forBET Mazowieckiego Pucharu Polski, przez innych przedwczesnym finałem, kolejny mecz Dawida z Goliatem, czyli piątoligowy KTS Weszło vs trzecioligowa Pogoń Grodzisk Mazowiecki – żaden z klubów tego ćwierćfinału nie sięgnął jeszcze po wojewódzki puchar Polski. Kto będzie miał na to szansę? Przekonamy się już dziś wieczorem. Początek meczu o godz. 19:00.