23 czerwca 2022

Łączy nas trening

Szanowne Trenerki, Szanowni Trenerzy, od początku czerwca działa nowa platforma internetowa „Łączy nas trening”, mająca na celu ułatwić Wam pracę szkoleniową. Dzięki publikowaniu w każdym tygodniu 2 konspektów treningowych zgodnych z planem szkolenia PZPN dla kategorii wiekowych Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik oraz treningu dla bramkarzy (Orlik, Młodzik) i treningu indywidualnego,…

Szanowne Trenerki, Szanowni Trenerzy,

od początku czerwca działa nowa platforma internetowa „Łączy nas trening”, mająca na celu ułatwić Wam pracę szkoleniową. Dzięki publikowaniu w każdym tygodniu 2 konspektów treningowych zgodnych z planem szkolenia PZPN dla kategorii wiekowych Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik oraz treningu dla bramkarzy (Orlik, Młodzik) i treningu indywidualnego, każdy prowadzący zajęcia dla tych kategorii wiekowych może być pewny, że korzysta z dobrych, sprawdzonych materiałów.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym projektem Polskiego Związku Piłki Nożnej i korzystania z niego, dzięki czemu nasza praca wejdzie nie tylko na wyższy poziom, ale też pozwoli ujednolicić szkolenie w całym kraju.

Platformę Łączy nas trening znajdziecie na stronie internetowej „Łączy nas piłka” w dedykowanej zakładce pod TYM linkiem. Treningi będą pojawiać się do końca bieżącego miesiąca, a po przerwie wakacyjnej ruszamy z nową porcją wiedzy i inspiracji!

Chcesz szkolić według najnowszych trendów, szukasz wspomnianej inspiracji?

Zapraszamy do pobierania darmowych konspektów treningowych z platformy Łączy nas trening.