22 grudnia 2019

Legia znów na prowadzeniu

W II lidze futsalu na pierwsze miejsce w tabeli powróciła Legia Warszawa. Legioniści mają na koncie 12 punktów i o dwa wyprzedzają stołeczny AZS AWF. Trzecią lokatę zajmuje Zdrowie Garwolin, tracące do lidera trzy punkty.

W ostatnio rozegranych meczach, Drukarz Warszawa po bardzo wyrównanej walce, wygrał z drużyną Podkowa Teqball Club 6:5. Do przerwy był remis 2:2, a zwycięstwo gospodarzom dał gol strzelony w ostatniej minucie. Cztery bramki dla ekipy z Parku Skaryszewskiego zdobył Alan Krupa, a po jednej Adrian Dembiński i Mateusz Bienias. Dla zespołu z Podkowy Leśnej trafiali Sebastian Milewski, Bartłomiej Gołasiewicz, Bartosz Januszewski i Piotr Żegliński, a jeden gol padł po strzale samobójczym.

Pozostałe spotkania w dwóch grudniowych kolejkach były raczej jednostronne. Legia Warszawa wygrała w Karczewie z Rokolą Otwock Wielki 14:1, oraz w swojej hali z Borem Regut 13:2. Dwa razy wygrał także AZS AWF Warszawa. Najpierw w Solcu nad Wisłą pokonał Victorię 13:5, a następnie w hali na Bielanach – Drukarza 6:2. W ostatnim meczu przed świętami, w Hali Sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Podkowie Leśnej, miejscowy Podkowa Teqball Club wygrał z Rokolą Otwock Wielki 10:4.