17 czerwca 2015

Mlodzieżówki przed finałami centralnymi

Młodzieżowe reprezentacje Mazowieckiego ZPN, ktore zapewniły sobie (wszystkie!) awans do finałów centralnych, zakończyły swoje eliminacyjne boje dwumeczem z zespołami Łódzkiego ZPN.   Na warszawskim Targówku zespół Sebastiana Rybaka, grający w Pucharze im. K.Deyny, zremisował 1:1 i zajął drugie miejsce w grupie z dorobkiem 13 pkt. Reprezentacja…

Młodzieżowe reprezentacje Mazowieckiego ZPN, ktore zapewniły sobie (wszystkie!) awans do finałów centralnych, zakończyły swoje eliminacyjne boje dwumeczem z zespołami Łódzkiego ZPN.

Na warszawskim Targówku zespół Sebastiana Rybaka, grający w Pucharze im. K.Deyny, zremisował 1:1 i zajął drugie miejsce w grupie z dorobkiem 13 pkt. Reprezentacja U-16 wystapi w turnieju finalowym w Nowym Sączu w dniach 28 czerwca – 4 lipca. Tuż po nich, także w Nowym Saczu, od 4-11 lipca swoje finały rozegrają dziewczęta, w ktorych wystapi także kadra U-16 pod wodzą Marka Anglarta.

W Pucharze im. K.Górskiego (U-15) podopieczni Zbigniewa Kowalskiego wygrali 2:1 o zakończyli eliminacje na pierwszym miejscu z dorobkiem 16 pkt. Obok nich awans z tej grupy wywalczyła reprezentacja Warmińsko-Mazurskiego ZPN, ktory będzie gospodarzem finałów w Szczytnie w dniach 1-7 lipca br.

Inne nasze młodzieżówki – U-14 Ariela Jakubowskiego wystąpi w finałach w Bielsku Białej (1-7 lipca) oraz U-13 Tomasza Citkowicza w Łodzi – 28.06 – 1.07. Jak zwykle – spodziewamy się powiększenia mazowieckiej kolekcji medalowej…