7 kwietnia 2015

MUKS Praga i Ząbkovia w finale MP u-16 !

  Piłkarki MUKS Praga Warszawa i UKS Ząbkovii zagrają w czerwcu w klubowych finałach Mistrzostw Polski U-16.   Warszawianki jak burza przeszły przez turniej półfinałowy, rozegrany 7 bm. w Lublinie, pokonujac kolejno Ząbkovię 5:1, „Piatkę” Biała Podlaska 9:1 i drużynę Widoku Lublin 3:1 i zajeły pierwsze…

  Piłkarki MUKS Praga Warszawa i UKS Ząbkovii zagrają w czerwcu w klubowych finałach Mistrzostw Polski U-16.

  Warszawianki jak burza przeszły przez turniej półfinałowy, rozegrany 7 bm. w Lublinie, pokonujac kolejno Ząbkovię 5:1, „Piatkę” Biała Podlaska 9:1 i drużynę Widoku Lublin 3:1 i zajeły pierwsze miejsce w turnieju, ktorego najlepszą zawodniczką wybrano Weronikę Zawistowską. zresztą reprezentantkę Polski U-17. 

 Ząbkowianki wysoko 8:1 wygrały z białopodlaską „Piatką” i do szczęscia podopiecznym Jarosława Dąbrowskiego i Krzysztofa Goławskiego wystarczył remis z lubliniankami; 1:1 z Widokiem i historyczny, pierwszy awans Ząbkovii do centralnego finału U-16!

 Z kronikarskiego obowiązku przypomnijmy też, że dla dziewcząt z MUKS Pragi to już 15-ty finał z rzędu, pięciokrotnie zakończony tytułem mistrzowskim !