15 marca 2022

MZPN z nowymi Partnerami i Sponsorami. Skorzystają zarówno kluby, jak i trenerzy! [WIDEO]

15 marca 2022 roku w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej parafowane zostały kolejne umowy i porozumienia zatwierdzające ustalenia z nowymi Partnerami i Sponsorami Związku. To kolejny dzień w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej, w którym podpisywane są nowe porozumienia i w którym dogrywamy szczegóły tych, które wcześniej były już zawarte. Podpisaliśmy…

15 marca 2022 roku w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej parafowane zostały kolejne umowy i porozumienia zatwierdzające ustalenia z nowymi Partnerami i Sponsorami Związku.

To kolejny dzień w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej, w którym podpisywane są nowe porozumienia i w którym dogrywamy szczegóły tych, które wcześniej były już zawarte. Podpisaliśmy umowę z New Level Sport, która od wielu lat zajmuje się m.in. pomiarami i badaniami młodych piłkarzy. Chcemy, aby opiekowała się naszymi zespołami, jeżeli chodzi o kadry wojewódzkie, ale też mazowieckimi klubami. – powiedział Sławomir Pietrzyk, prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Porozumienie podpisaliśmy dzisiaj również z Asystentem Trenera, ponieważ chcemy, aby mieli swój wymierny udział w podniesieniu poziomu szkoleniowego w naszym Związku. – mówi sternik MZPN.

Doszliśmy też do porozumienia z firmą Tomadex, producentem odzieży sportowej KEEZA. Ramowe porozumienie to było zawarte już w sierpniu ubiegłego roku, natomiast teraz uzgodniliśmy jego szczegóły. Mogę powiedzieć, że w najbliższym czasie do mazowieckich klubów trafi z tego tytułu blisko 250 tysięcy złotych. Kluby z delegatury ciechanowosko-ostrołęckiej oraz delegatury płockiej otrzymają vouchery w wysokości 1000 złotych, podobnie będzie z klubami występującymi w warszawskich klasach A i B. Liga Okręgowa, Klasa A i Klasa B będzie wiosnę rozgrywała pod tą nazwą. Wszystkie kluby piłki kobiecej również otrzymają wsparcie na poziomie tej kwoty. – podsumował prezes Pietrzyk i dodał – Musimy pamiętać, że w tej grupie nie ma jeszcze klubów z Radomia i Siedlec. Mamy porozumienie z panem Tomaszem Szulcem (Tomadex S.C.), że te kluby otrzymają wsparcie w kolejnej transzy, a więc w okolicach sierpnia przyszłego roku. Pamiętajmy, że tych klubów jest ponad 100, więc kolejne środki z tego tytułu będą przekazywane w kolejnej transzy. Warto zaznaczyć, że wszystkie kluby, które będą awansowały od B klasy do klasy okręgowej otrzymają również wsparcie w kompletach strojów marki KEEZA. To pokazuje, że Partner jest bardzo wiarygodny i możemy liczyć na niego, a mogę dodać, że nie są to ostatnie inicjatywy, które będziemy razem realizować.