19 maja 2016

Narodowy Model Gry dla każdego trenera

 Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił platformę PZPN24, dzięki której rozpoczęła się darmowa dystrybucja podręczników Narodowy Model Gry PZPN w wersji papierowej.  Każdy trener piłki nożnej w Polsce, po zarejestrowaniu się na stronie www.pzpn24.pzpn.pl będzie mógł otrzymać bezpłatny egzemplarz podręcznika. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film…

 Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił platformę PZPN24, dzięki której rozpoczęła się darmowa dystrybucja podręczników Narodowy Model Gry PZPN w wersji papierowej.

 Każdy trener piłki nożnej w Polsce, po zarejestrowaniu się na stronie www.pzpn24.pzpn.pl będzie mógł otrzymać bezpłatny egzemplarz podręcznika. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz film instruktażowy przygotowany na tę okazję są dostępne na stronach www.pzpn.pl oraz www.laczynaspilka.pl.

  Narodowy Model Gry PZPN to publikacja zawierająca niezbędne informacje, inspirujące dalszą pracę trenerów oraz poszerzające ich wiedzę z zakresu szkolenia, a co za tym idzie – podniesienia poziomu piłki nożnej w Polsce.