23 stycznia 2020

Nie żyje sędzia Adam Kleszcz

   Z wielkim smutkiem informujemy, że 21 stycznia 2020 roku zmarł nagle Adam Kleszcz, Przewodniczący Komisji Sędziowskiej Delegatury Mazowieckiego ZPN w Siedlcach,

      Adam Kleszcz był sędzią rzeczywistym od 1993 roku. W organizacji sędziowskiej piastował różne funkcje w strukturach Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach i Kolegium Sędziów Mazowieckiego ZPN. Od 2000 roku, ze względu na stan zdrowia odstawił sędziowski gwizdek gwizdek i został obserwatorem sędziowskim szczebla okręgowego, a później mazowieckiego. Aktywnie uczestniczył w życiu piłkarskim jako działacz OZPN Siedlce w wydziałach sędziowskim, dyscypliny i bezpieczeństwa. Od 2004 roku był członkiem Wydziału Sędziowskiego OZPN, a od 2012 roku jako przewodniczący WS, został członkiem Zarządu Kolegium Sędziów MZPN. Za swoją aktywną działalność został odznaczony w 2012 roku Złotą Odznaką OZPN Siedlce, a w 2019 roku uhonorowany przez Polski Związek Piłki Nożnej tytułem „Zasłużonego Sędziego”. Zmarły miał 43 lata. Cześć Jego Pamięci!

 

   Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 4 lutego br. o godz. 9:00 w kościele pod wezwaniem Męczenników Podlaskich przy ul. Daszyńskiego 12, po których Zmarły zostanie odprowadzony na miejsce spoczynku.

 

(js)