10 lutego 2023

Nowi Partnerzy Mazowiecki ZPN!

W czwartek 9 stycznia 2023 roku w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej doszło do uroczystego parafowania kilku kluczowych dla rozwoju piłki na Mazowszu umów. Mazowiecki ZPN robi krok w kierunku zapobiegania kontuzjom w sporcie! Tego dnia mieliśmy przyjemność gościć Panią Profesor Małgorzatę Łukowicz oraz Dr hab. inż. Sławomira Chaberka…

W czwartek 9 stycznia 2023 roku w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej doszło do uroczystego parafowania kilku kluczowych dla rozwoju piłki na Mazowszu umów.

Mazowiecki ZPN robi krok w kierunku zapobiegania kontuzjom w sporcie!

Tego dnia mieliśmy przyjemność gościć Panią Profesor Małgorzatę Łukowicz oraz Dr hab. inż. Sławomira Chaberka z Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Prof. Adama Grucy CMPK, z którym to MZPN rozpoczął współpracę w zakresie zapobiegania kontuzjom występującym u młodych zawodników piłki nożnej.

Warszawskie placówki oświaty pomogą szkolić przyszłych trenerów i sędziów!

Podpisane zostały również porozumienia z dwiema placówkami oświaty. LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im.J.Kusocińskiego w ramach partnerstwa z Mazowieckim ZPN już teraz umożliwia swoim uczniom odbycie kursów sędziowskich dla młodych adeptów sportu. Już dziś zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w rekrutacji do tej Szkoły!

Z kolei współpraca z Wyższą Szkołą Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej, na którą również się bardzo cieszymy, polegać będzie m.in. na umożliwieniu współorganizacji kursu trenerskiego UEFA C.

Giełda pracy MZPN teraz będzie jeszcze bardziej profesjonalna i kompleksowa. Sport Workplace łączy siły z MZPN!

Kompleksowość umów zawartych przez Mazowiecki ZPN oraz nowych Partnerów uzupełnia porozumienie z marką Sport Workplace. Celem tego partnerstwa jest rozwój piłki nożnej, podnoszenie kompetencji oraz aktywizacja pracy w tym sektorze. To innowacyjny krok w polskim sporcie i pierwsza taka umowa, która pozwoli mazowieckim klubom, podmiotom sportowym, sponsorom, a także po drugiej stronie wielu osobom fizycznym skuteczniej i sprawniej poszukiwać pracy lub pracowników do pracy na wszelkie możliwe stanowiska (także dla trenerów, asystentów, fizjoterapeutów, analityków, specjalistów, managerów, itd.).

Sport Workplace we współpracy z MZPN dwa razy do roku zaprosi również na darmowe szkolenia na temat organizacji procesu rekrutacji, poszukiwania pracy lub pracowników.

Kahlenberg ze specjalną ofertą ubezpieczeniową dla klubów zrzeszonych w MZPN!

Teraz kluby i zawodnicy zrzeszeni w MZPN będą mogli zadbać o większy spokój. Dzięki współpracy z nowym Partnerem Mazowieckiego ZPN – firmą Kahlenberg Services Sp. z o.o. zyskają oni specjalną ofertę ubezpieczeniową. Więcej informacji już wkrótce, a tymczasem zapraszamy na stronę: https://kahlenbergservices.com/.

Zaprezentowana nowa piłka od Decathlon Polska!

To jedna z przedłużonych w ostatnim czasie przez MZPN współprac. Decathlon Polska, dystrybutor m.in. piłek do piłki nożnej Kipsta Ligue 1 Uber Eats Officiel Match Ball 2022, któą na francuskich boiskach gra m.in. Mistrz Świata z Kataru – Leo Messi, w nowym sezonie wraz z mazowiecką centralą wprowadzi piłkę do rozgrywek forBET IV ligi!

Onnetwork Sp. z o.o. nowym Partnerem MZPN

Onnetwork wesprze MZPN w zakresie reklam i wymianie treści wideo w sieci. Więcej: https://www.onnetwork.tv/pl#onas

Onnetwork Sp. z o.o.

Dziękujemy restauracji Bistro Do Syta za przygotowanie smacznego cateringu i polecamy ich ofertę na każde spotkanie: (https://www.facebook.com/dosytawarszawa)