7 kwietnia 2022

Nowy Koordynator Kadr Mazowsza

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że trener Łukasz Chmielewski został Koordynatorem Kadr Mazowsza. Trener Chmielewski posiada uprawnienia trenerskie UEFA A Elite Youth oraz jest w trakcie kursu UEFA PRO. Dotychczas przez 13 lat pracował z dziećmi i młodzieżą w klubie MKS Polonia Warszawa, jak również w seniorskich zespołach Victorii Sulejówek, Pelikana…

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że trener Łukasz Chmielewski został Koordynatorem Kadr Mazowsza.

Trener Chmielewski posiada uprawnienia trenerskie UEFA A Elite Youth oraz jest w trakcie kursu UEFA PRO.

Dotychczas przez 13 lat pracował z dziećmi i młodzieżą w klubie MKS Polonia Warszawa, jak również w seniorskich zespołach Victorii Sulejówek, Pelikana Łowicz i Ząbkovii Ząbki.

Jest to kolejna praca trenera Chmielewskiego z naszymi kadrami. W trakcie swojej kariery trenerskiej przez 3 lata pełnił funkcję trenera kadry Mazowsza.

Obecnie pełni również funkcje: Wiceprzewodniczącego Rady Trenerów i Komisji Szkolenia MZPN oraz jest w grupie doradczej Wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej ds. szkoleniowych Macieja Mateńki.

Kontakt do trenera Łukasza Chmielewskiego:

tel.: 505212040

maillukasz.chmielewski@mzpn.pl