15 grudnia 2023

Nowy Sponsor Techniczny MZPN!

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ma nowego Sponsora Technicznego! W dniu 15 grudnia 2023 r. została parafowana umowa z marką ZINA. Jarosław Bromek, dystrybutor firmy ZINA: „Wraz z właścicielami marki Zina Panem Leszkiem Cieślakiem i Jackiem Karpińskim jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej w dniu dzisiejszym współpracy z Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej.

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej ma nowego Sponsora Technicznego! W dniu 15 grudnia 2023 r. została parafowana umowa z marką ZINA.

Jarosław Bromek, dystrybutor firmy ZINA: „Wraz z właścicielami marki Zina Panem Leszkiem Cieślakiem i Jackiem Karpińskim jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej w dniu dzisiejszym współpracy z Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej. Dokonamy wszelkich starań aby współpraca była owocna i długotrwała.”

Sławomir Pietrzyk, Prezes Mazowieckiego ZPN: „Cieszymy się, że firma Zina dołączyła do naszej piłkarskiej rodziny na Mazowszu. Mamy nadzieję, że produkty firmy Zina przypadną do gustu i przysłużą się wszystkim naszym partnerom oraz klubom.”

Kontrakt z nowym sponsorem technicznym MZPN został podpisany do 30.06.2025. Witamy w mazowieckiej rodzinie!