19 stycznia 2023

Partner MZPN nominowany w kategorii najlepsza oferta na piłkę nożną!

Eksperci zakładów sportowych od 5 lat, na początku każdego roku, dzielą się swoimi analizami w zakresie działań legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Pośród wielu ocenianych kategorii, jedną z ważniejszych z nich jest oferta na piłkę nożną. Jest to sport najbardziej lubiany i najczęściej obstawiany przez Polaków, dlatego szeroka oferta na…

Eksperci zakładów sportowych od 5 lat, na początku każdego roku, dzielą się swoimi analizami w zakresie działań legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Pośród wielu ocenianych kategorii, jedną z ważniejszych z nich jest oferta na piłkę nożną. Jest to sport najbardziej lubiany i najczęściej obstawiany przez Polaków, dlatego szeroka oferta na tą dyscyplinę jest niezwykle istotna. Nasz partner forBET został nominowany do Nagród Bukmacherskich w tej kategorii!

Kolejna, piąta już edycja Nagród Bukmacherskich odbędzie się 31 stycznia. W czasie uroczystości poznamy firmy, które w 2022 włożyły najwięcej pracy w konkretne działania w 15 różnych obszarach. Na stronie konkursowej można zapoznać się z wszystkimi nominacjami wraz z argumentacją, a także wziąć udział w głosowaniu na najlepszego bukmachera według użytkowników.

Bardzo ważną, ocenianą przez specjalistów dziedziną, jest NAJLEPSZA OFERTA NA PIŁKĘ NOŻNĄ. Nie można nie zauważyć, że jest to sport najczęściej wybierany z szerokiej oferty wydarzeń na różne dyscypliny przedstawiane przez bukmacherów. Sukces firmy bukmacherskiej często zależny jest od dobrze skrojonej oferty na piłkę nożną. Pomimo stale rosnącej konkurencji, jedną z firm nominowanych w tej kategorii jest forBET.

Poza wymienioną wyżej kategorią, forBET walczy o statuetkę także w kategoriach: NAJLEPSZA OFERTA NA ŻUŻEL, NAJLEPSZA OFERTA NA SKOKI NARCIARSKIE,  NAJLEPSZE KURSY i NAJLEPSZY CUSTOMER SERVICE.