31 sierpnia 2016

Piąte miejsce Polaków w Pucharze Syrenki

Fatalnie rozpoczęli swój udział reprezentanci Polski U-17 w 31. Turnieju o Puchar Syrenki.   Podopieczni trenera Roberta Wójcika doznali bolesnej porażki z drużyną Finlandii 1:3, mimo, że do przerwy prowadzili 1:0 po trafieniu Mateusza Skrzypczaka. Przegrana oddaliłą nadzieje na dobry wynik w turnieju; kluczem do uratowania twarzy był…

Fatalnie rozpoczęli swój udział reprezentanci Polski U-17 w 31. Turnieju o Puchar Syrenki.

Podopieczni trenera Roberta Wójcika doznali bolesnej porażki z drużyną Finlandii 1:3, mimo, że do przerwy prowadzili 1:0 po trafieniu Mateusza Skrzypczaka. Przegrana oddaliłą nadzieje na dobry wynik w turnieju; kluczem do uratowania twarzy był czwartkowy mecz z Łotwą, który Polacy wygrali 1:0 i w tej sytuacji w zasięgu biało-czerwonych było już tylko piate miejsce, o ktore zagrali  z Ukrainą. Kiedy w 62` nasze Orlęta straciły bramkę, wydawało się, ze ten turniej jest już stracony. Ostatni kwadrans należał jednak do gospodarzy i Polska ostatecznie wygrała 2:1.

W finale spotkały się dwa niepokonane dotąd zespoły: Norwegii i ubiegłorocznego zwycięzcy – Rumunii. Lepsi okazali się Skandynawowie, wygrywając 1:0 i cały turniej.