18 maja 2015

Piłkarki Pragi i Radomia w finałach klubowych U-13

 Z udziałem  szesnastu zespołów odbyły się w Krakowie i Olsztynie turnieje półfinałowe klubowych mistrzostw Polski młodziczek U-13, w których wzięły udział trzy drużyny z województwa mazowieckiego : MUKS Praga Warszawa, UKS Ząbkovia i LUKS Sportowa Czwórka Radom.   Do finałów centralnych, które odbędą się w Warszawie…

 Z udziałem  szesnastu zespołów odbyły się w Krakowie i Olsztynie turnieje półfinałowe klubowych mistrzostw Polski młodziczek U-13, w których wzięły udział trzy drużyny z województwa mazowieckiego : MUKS Praga Warszawa, UKS Ząbkovia i LUKS Sportowa Czwórka Radom.

  Do finałów centralnych, które odbędą się w Warszawie (18-21 czerwca br.) zakwalifikowały się dziewczęta z Warszawy i Radomia; MUKS wygrał turniej w Olsztynie bez straty bramki w pięciu meczach ! W decydującym, bratobójczym pojedynku o awans pokonały Ząbkovię 2:0, a Ewelinę Podgórską z Pragi wybrano najlepszą bramkarką turnieju. Wszystkie mecze wygrała także Sportowa Czwórka, a Wiktoria Stępniewska została wybrana najlepszą zawodniczką krakowskiego turnieju.