31 sierpnia 2023

Poznaj bliżej Centrum Medyczne Gamma – Partnera Medycznego MZPN

Centrum Medyczne Gamma istnieje na warszawskim rynku medycznym od 2013, specjalizuję się w leczeniu ortopedycznym i chirurgii kręgosłupa. Posiada dwie placówki medyczne na warszawskim Żoliborzu i Mokotowie. Oferuje najwyższą jakość usług medycznych w zakresie wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej (RTG, USG, RM TK), rehabilitacji oraz specjalności uzupełniających leczenie ortopedyczne. Dysponuje nowoczesnym blokiem…

Centrum Medyczne Gamma istnieje na warszawskim rynku medycznym od 2013, specjalizuję się w leczeniu ortopedycznym i chirurgii kręgosłupa.

Posiada dwie placówki medyczne na warszawskim Żoliborzu i Mokotowie.

Oferuje najwyższą jakość usług medycznych w zakresie wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej (RTG, USG, RM TK), rehabilitacji oraz specjalności uzupełniających leczenie ortopedyczne.

Dysponuje nowoczesnym blokiem operacyjnym z dwoma salami operacyjnymi oraz odziałem szpitalnym z 16 łózkami. Rocznie przeprowadza ponad 2 tysiące operacji z zakresu ortopedii (m.in. artroskopie, rekonstrukcje więzadeł, endoprotezoplastykę stawu biodrowego i kolanowego), i chirurgii kręgosłupa.

Posiada wieloletnie doświadczenie w medycynie sportowej. Od lat udziela pomocy medycznej sportowcom i osobom uprawiającym sport amatorsko.

Co wyróżnia CM Gamma?

  • Całościowe podejście do procesu diagnozy i leczenia.
  • Cenieni eksperci w dziedzinach którymi się zajmują.
  • Opiekun Pacjenta, który koordynuje proces leczenia – towarzyszy podczas konsultacji, w trakcie diagnozy i rehabilitacji.
  • Pełen dostęp do najnowocześniejszych zdobyczy medycyny.
  • Ciągłość opieki medycznej – jeden lekarz prowadzący, wsparcie interdyscyplinarnego zespołu, możliwość przeprowadzenia całego procesu leczniczego w jednym miejscu.
  • Pełen zakres procedur leczniczych – od stłuczeń po rozległe stabilizacje kręgosłupa czy endoprotezy stawów.
  • Wykorzystanie najnowocześniejszej diagnostyki niezbędnej do postawienia pełnej diagnozy.
  • Dostosowanie procedur do wskazań medycznych tak, aby zminimalizować uszczerbek na zdrowiu, koszty i czas leczenia.

Odwiedź stronę CM Gamma klikając TUTAJ