19 lutego 2017

Pracowite ferie piłkarek nad morzem

 Z Jastrzębiej Góry wróciły z zimowego obozu piłkarki wojewódzkiej kadry Mazowsza.  Podczas lutowych ferii szkolnych odbyło się tam zgrupowanie kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Dziewczęta trenowały nawet po trzy razy dziennie, oraz  rozegrały dwie gry kontrolne.   Reprezentacja Mazowsza w kategorii U-16, która przygotowuje się do rundy…

 Z Jastrzębiej Góry wróciły z zimowego obozu piłkarki wojewódzkiej kadry Mazowsza.

 Podczas lutowych ferii szkolnych odbyło się tam zgrupowanie kadry Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Dziewczęta trenowały nawet po trzy razy dziennie, oraz  rozegrały dwie gry kontrolne.

  Reprezentacja Mazowsza w kategorii U-16, która przygotowuje się do rundy rewanżowej eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, wystąpiła w Cetniewie przeciwko Akademii Piłkarskiej LG Gdańsk, wygrywając 5:3, a bramki zdobyły: Martyna Sokołowska, Anna Furmaniak i Alicja Materek – 2 (wszystkie z MUKS Praga Warszawa) oraz ząbkowianka Justyna Sowa.

 Drugi mecz zawodniczki z Mazowsza zagrały w Gdyni przeciwko piłkarkom tamtejszego Sztormu.  Zwycięstwo 1:0, po zaciętym meczu, w końcówce spotkania zapewniła Karolina Czyż (Mazovia Grodzisk Maz.)

 Na zgrupowaniu nie próżnowały także i młodsze piłkarki. Reprezentacja Mazowsza U-13 pokonała o rok starszy (U-14) zespół  Sztormu Gdynia 4:1 oraz rówieśników, chłopców z KS Władysławowo  5:2!

(js)