2 marca 2023

Prezesi klubów forBET IV ligi spotkali się w siedzibie MZPN: jesteśmy gotowi na wiosenne wyzwania!

2 marca w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie Prezesów klubów forBET IV ligi.

2 marca w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej odbyło się spotkanie Prezesów klubów forBET IV ligi.

Spotkanie poprowadził Prezes MZPN – Sławomir Pietrzyk wraz z Wiceprezesami MZPN Arturem Kolatorem i Kamilem Witkowskim. Na wydarzenie zaproszony został również Członek Zarządu Kolegium Sędziów MZPN ds. szkolenia Dariusz Kozieł.

Sławomir Pietrzyk, Prezes MZPN: W kolejny weekend rozpoczyna się runda rewanżowa forBET IV ligi. Dziś przy niemal 100% frekwencji Prezesów klubów tych rozgrywek mieliśmy okazję wymienić swoje spostrzeżenia i przedstawić perspektywę MZPN na wspólne działania marketingowe, promocyjne, jak i sportowe. Z kolei Prezesi klubów przedstawili swoje cele, założenia i propozycje realizacji współpracy na kolejne miesiące. Ponadto spostrzeżenia i wnioski z perspektywy rozwoju sędziów naszej najwyższej klasy rozgrywek przedstawił Dariusz Kozieł, Członek Zarządu Kolegium Sędziów MZPN ds. szkolenia.

Pełni ambicji i zapału do dalszej pracy, odliczamy dni i godziny do pierwszego gwizdka na mazowieckich boiskach, a fanów forBET IV ligi zapraszamy na emocjonujące mecze swoich lokalnych drużyn!

Galerię zdjęć z tego spotkania zobaczysz TUTAJ.