5 lipca 2022

Puchar Deyny: Koniec zmagań

W dniu dzisiejszym zakończył się turniej o Puchar Deyny dla chłopców urodzonych w 2008 roku i młodszych. Nasza reprezentacja niestety przegrywając bardzo nieszczęśliwie ostatni mecz grupowy z Reprezentacją Zachodniopomorskiego (bramka stracona po rzucie karnym podyktowanym po bardzo kontrowersyjnej sytuacji) została sklasyfikowana na miejscach 5-8. Mecz decydował o wyjściu z grupy…

W dniu dzisiejszym zakończył się turniej o Puchar Deyny dla chłopców urodzonych w 2008 roku i młodszych. Nasza reprezentacja niestety przegrywając bardzo nieszczęśliwie ostatni mecz grupowy z Reprezentacją Zachodniopomorskiego (bramka stracona po rzucie karnym podyktowanym po bardzo kontrowersyjnej sytuacji) została sklasyfikowana na miejscach 5-8. Mecz decydował o wyjściu z grupy z drugiego miejsca i rozegraniem meczu o brązowy medal. Niestety ta sztuka się nie udała i po wyrównanym meczu Reprezentacja Mazowsza uległa Zachodniopomorskiemu 0:1.
Mistrzem Polski został Podlaski ZPN pokonując w finale Śląski ZPN. Brązowy medal zdobyła Reprezentacja Zachodniopomorskiego ZPN.

Nasz region na turnieju reprezentowali zawodnicy:
Błocki, Kubiak, Żek, Czarkowski, Foks, Sobolewski, Mozie, Peret, Wyrozumski, Jakubowski, Jasiński, Bienduga, Sito, Leśniewski, Kiełbasiński, Gawarecki, Musiałek, Babiloński.

Sztab szkoleniowy:
Tomasz Tercjak
Przemysław Mosiołek
Marcel Gawor
Jakub Grabowski