30 czerwca 2022

Puchar Deyny: Porażka w pierwszym meczu

Na inauguracje Turnieju Finałowego o Pucharu imienia Kazimierza Deyny, zawodnicy kadry Mazowsza U14 (Rocznik 2008) po wyrównanym meczu przegrali 1-0 z rówieśnikami z Śląskiego ZPN. Zespół z Mazowsza nie wykorzystał kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Drugie spotkanie turnieju podopieczni trenera Tercjaka rozegrają już 1.07 w Olkuszu z Reprezentacją Kujawsko…

Na inauguracje Turnieju Finałowego o Pucharu imienia Kazimierza Deyny, zawodnicy kadry Mazowsza U14 (Rocznik 2008) po wyrównanym meczu przegrali 1-0 z rówieśnikami z Śląskiego ZPN.
Zespół z Mazowsza nie wykorzystał kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki.
Drugie spotkanie turnieju podopieczni trenera Tercjaka rozegrają już 1.07 w Olkuszu z Reprezentacją Kujawsko – Pomorskiego ZPN. Początek spotkania o godzinie 11.00

Mazowiecki ZPN – Śląski ZPN 0:1