17 września 2022

PUCHAR SYRENKI

W dniach 23-27 września na Mazowszu odbędzie się Puchar Syrenki, w którym zagrają reprezentacje U-17: Norwegii, Portugalii, Rumunii, Meksyku, Anglii, Uzbekistanu, Czech i Polski. Wstęp wolny na wszystkie mecze turnieju. 23 września 2022 (piątek) 16:00 – MECZ NR 1 – Portugalia vs Meksyk (ul. 1 maja, Piaseczno /…

W dniach 23-27 września na Mazowszu odbędzie się Puchar Syrenki, w którym zagrają reprezentacje U-17: Norwegii, Portugalii, Rumunii, Meksyku, Anglii, Uzbekistanu, Czech i Polski.

Wstęp wolny na wszystkie mecze turnieju.

23 września 2022 (piątek)

16:00 – MECZ NR 1 – Portugalia vs Meksyk (ul. 1 maja, Piaseczno / Grupa A) – 4:2

13:00 – MECZ NR 2 – Polska vs Uzbekistan (Al. Mokronoskich 4, Grodzisk Mazowiecki / Grupa A) – 5:2

Informacje meczowe:

23 września 2022, 13:00 – Grodzisk Mazowiecki (Miejski Stadion Sportowy)

Polska 5-2 Uzbekistan


Bramki: Daniel Mikołajewski 6, Jakub Krzyżanowski 45, Filip Rejczyk 70, 78 (k), Mike Huras 81 – Shodiyor Shodiboyev 10 (k), Ozod Oʻktamov 72 (k)

Polska: 12. Michał Matys – 15. Nico Adamczyk (79, 2. Dominik Szala), 4. Igor Orlikowski, 3. Jakub Krzyżanowski (64, 14. Mikołaj Tudruj) – 11. Krzysztof Kolanko (46, 18. Filip Kucharczyk), 6. Patryk Olejnik (79, 16. Maksymilian Sznaucner), 8. Karol Borys (63, 21. Szymon Kądziołka), 20. Filip Rejczyk (84, 5. Michał Gurgul), 9. Daniel Mikołajewski (63, 10. Mateusz Skoczylas), 7. Filip Wolski (79, 19. Jan Faberski) – 17. Mike Huras.

Uzbekistan: 21. Muxamadyusuf Sobirov – 3. Behruz Jumatov (46, 2. Azamat Sulaymonov; 62, 19. Sherzod Abdulboriyev), 6. Ozod Oʻktamov, 23. Dilshod Abdullayev, 8. Bexruz Shukurullayev (76, 10. Xamid Turgʻunboyev) – 11. Zikrillo Muxtorov (5, 12. Asilbek Noʻmonov), 5. Azizbek Toʻlqinbekov, 15. Daniil Nugumanov (46, 17. Ollobergan Karimov), 7. Lazizbek Mirzayev (90, 16. Aminbek Yakubov), 20. Quvonchbek Abrayev (5, 4. Ozodbek Sotvoldiyev) – 14. Shodiyor Shodiboyev (90, 9. Amir Saidov).

11:00 – MECZ NR 3 – Norwegia vs Rumunia (ul. Marymoncka 42, Warszawa / Grupa B) – 2:1

16:00 – MECZ NR 4 – Anglia vs Czechy (ul. Legionów 3, Błonie / Grupa B) – 3:0

25 września 2022 (niedziela)

11:00 – MECZ NR 5 – MEKSYK vs UZBEKISTAN (Al. Mokronoskich 4, Grodzisk Mazowiecki / Grupa A) – 2:0

16:00 – MECZ NR 6 – PORTUGALIA vs POLSKA (ul. Legionów 3, Błonie / Grupa A) – 2:0

Informacje meczowe

25 września 2022, 16:00 – Błonie (Stadion Miejski)

Polska 0-2 Portugalia


Bramki: Diogo Sousa 53, Olívio Tomé 80

Polska: 22. Miłosz Piekutowski – 2. Dominik Szala (83, 15. Nico Adamczyk), 4. Igor Orlikowski, 3. Jakub Krzyżanowski – 11. Krzysztof Kolanko, 6. Patryk Olejnik (84, 16. Maksymilian Sznaucner), 20. Filip Rejczyk (67, 20. Szymon Kądziołka), 10. Mateusz Skoczylas, 8. Karol Borys (83, 18. Filip Kucharczyk), 7. Filip Wolski (67, 19. Jan Faberski) – 9. Daniel Mikołajewski (55, 17. Mike Huras).

Portugalia: 1. André Moreira – 4. Ricardo Ribeiro, 3. João Fonseca, 14. Guilherme Gaspar, 5. Leandro Martins (46, 13. Rayhan Momade) – 7. Gil Martins (67, 17. Gonçalo Moreira), 16. Diogo Sousa (78, 6. Vasco Santos), 15. João Simões (67, 8. João Teixeira), 10. Tiago Freitas (84, 18. André Gomes), 11. Olívio Tomé – 19. Gonçalo Sousa (46, 9. 9. Nuno Patrício).

11:00 – MECZ NR 7 – RUMUNIA vs CZECHY (ul. Władysława Stanisława Reymonta 1, Sulejówek / Grupa B) – 1:3

16:00 – MECZ NR 8 – ANGLIA vs NORWEGIA (ul. 1 maja, Piaseczno / Grupa B) – 1:2

27 września 2022 (wtorek)

11:00 – MECZ NR 9 – Mecz o 7. miejsce – UZBEKISTAN vs RUMUNIA (ul. Władysława Stanisława Reymonta 1, Sulejówek )

11:00 – MECZ NR 10 – Mecz o 5. miejsce – MEKSYK vs CZECHY (ul. Legionów 3, Błonie)

11:00 – MECZ NR 11 – Mecz o 3. miejsce – POLSKA vs ANGLIA ( Al. Mokronoskich 4, Grodzisk Mazowiecki)

16:00 – MECZ NR 12 – FINAŁ PORTUGALIA vs NORWEGIA (ul. Marymoncka 42, Warszawa)

18:30 – Ceremonia zakończenia turnieju o Puchar Syrenki (wszyscy uczestnicy) – (ul. Marymoncka 42, Warszawa)

Wyniki z 24 września 2022 r.

Portugalia – Meksyk 4:2

Polska – Uzbekistan 5:2

Norwegia – Rumunia 2:1

Anglia – Czechy 3:0

Wyniki z 25 września 2022 r.

Meksyk – Uzbekistan 2:0

Portugalia – Polska 2:0

Rumunia – Czechy 1:3

Anglia – Norwegia 1:2