29 listopada 2022

RADOMIAK NA SWOIM!

„Po ponad 6 latach Radomiak, a konkretnie administracja klubu, wrócił do swojej historycznej siedziby. W poniedziałek odbyło się uroczyste otwarcie biur przy ul. Struga 63.Dziś w samo południe miało miejsce uroczyste, oficjalne otwarcie siedziby klubu. Radomiak po ponad sześciu latach wrócił na Struga 63. W łączniku RCS, między halą i…

„Po ponad 6 latach Radomiak, a konkretnie administracja klubu, wrócił do swojej historycznej siedziby. W poniedziałek odbyło się uroczyste otwarcie biur przy ul. Struga 63.
Dziś w samo południe miało miejsce uroczyste, oficjalne otwarcie siedziby klubu. Radomiak po ponad sześciu latach wrócił na Struga 63. W łączniku RCS, między halą i stadionem, znajdziemy m.in. szatnie I zespołu, pomieszczenia biurowe czy konferencyjne.

Z utęsknieniem czekamy jeszcze na zakończenie budowy stadionu, by nasza ekstraklasowa drużyna mogła rozgrywać swoje ligowe mecze w miejscu, gdzie kibice Zielonych czują się najlepiej. Wszystko wskazuje na to, Radomiak w pełni wróci do swojego domu w przyszłym roku, za co mocno trzymamy kciuki.

W otwarciu biur klubu wzięli udział m.in. Adam Bielan – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Mirosław Paluch – kierownik Biura Sportu Urzędu Miejskiego w Radomiu reprezentujący Prezydenta Miasta Radosława Witkowskiego, ks. Radosław Walerowicz – wieloletni kapelan Radomiaka, Jerzy Figas – honorowy prezes Radomiaka, a także Sponsorzy i przyjaciele klubu oraz zaproszeni goście.” – czytamy na oficjalnej stronie RKS Radomiak Radom.


Gratulacje!

Po więcej kliknij TUTAJ