11 maja 2015

Radomiak u progu drugiej ligi !

 Piłkarze Radomiaka, na sześć kolejek przed zakończeniem rozgrywek, mają już 18 punktów przewagi i mogą spokojnie przygotowywać się do barażów o drugą ligę.  W miniony weekend zrewanżowali się swemu jedynemu, jak dotąd, pogromcy, Pilicy Białobrzegi (2:1) i teraz czekać będą na swego rywala, zwycięzcę grupy małopolsko-świętokrzyskiej,…

 Piłkarze Radomiaka, na sześć kolejek przed zakończeniem rozgrywek, mają już 18 punktów przewagi i mogą spokojnie przygotowywać się do barażów o drugą ligę.

 W miniony weekend zrewanżowali się swemu jedynemu, jak dotąd, pogromcy, Pilicy Białobrzegi (2:1) i teraz czekać będą na swego rywala, zwycięzcę grupy małopolsko-świętokrzyskiej, gdzie na razie aż sześć zespołów pretenduje do miana challengera.

  Do tej sytuacji przyczynił się w dużej mierze jałowy bieg „Traktorów” z Ursusa, które w starciu z bezpośrednim rywalem, Pelikanem, padły w Łowiczu 0:2. Nie popisała się także czwarta w tabeli radomska Broń, odprawiona w Grodzisku Mazowieckim przez tamtejszą Pogoń aż 5:2.

  Na drugim biegunie tabeli flauta; na Konwiktorskiej policja przełożyła mecz „Czarnych Koszul” z sąsiadem z dna tabeli z Wielunia na 19 maja br. Do grona potencjalnych outsiderów dołączył Start Otwock, konsekwentnie przegrywający mecz za meczem, ósmy już w rundzie wiosennej.